Třeba ho máš příliš paranoidní:).Je pravda,že za bezpečnost se zaručit nemůžu,ale já zatim nic nechytil.
Tady je profil seriálu na csfd http://www.csfd.cz/film/269316-hetalia-axis-powers/
Search found 7 matches
- 22:49 22. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Manga and anime
- Replies: 21
- Views: 10746
- 21:00 22. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Manga and anime
- Replies: 21
- Views: 10746
Re: Manga and anime
Hetalia,to je něco.Tohle nemohlo vzniknout nikde jinde než v Japonsku.
http://www.watchanimeon.com/axis-powers ... episode-1/
http://www.watchanimeon.com/axis-powers ... episode-1/
- 13:25 15. Jun 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 703620
- 13:53 13. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Padání v Alwarielu
- Replies: 2
- Views: 1808
Padání v Alwarielu
Ahoj,
na notebooku mi speciálně jen v Alwarielu padá NwN(Windows hláška "Program přestal správně pracovat..").Jedná se jen o 4 lokace města,grafika na minimum.Nemáte nápad čím to může být a hlavně co s tím?
na notebooku mi speciálně jen v Alwarielu padá NwN(Windows hláška "Program přestal správně pracovat..").Jedná se jen o 4 lokace města,grafika na minimum.Nemáte nápad čím to může být a hlavně co s tím?
- 22:31 27. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
- Replies: 76
- Views: 23942
Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Hraju krátce(resp. dva a půl roku skoro pravidelně každý tři měsíce jeden dva tejden ve hře.Pak dvouměsíční flám a měsíc regenerace) a když tak povětšinou z insomnie sám v ranních hodinách,ale láká mě to.Docela rád bych si prohlídnul Berserkra co mi hned první den na Thalii znásilnil postavu ...
- 13:06 16. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: Neplatné jméno a heslo
- Replies: 8
- Views: 4010
Re: Neplatné jméno a heslo
Mám ten samý problém s tím,že po přidání řádku žádná změna-jen se přihlašuju delší dobu do hry a nemůžu připojit na "master server"(?).Přihlášení na netu pořád "Neplatné jméno/heslo"
- 22:12 04. Mar 2008
- Forum: Koš
- Topic: Nathanuv srub
- Replies: 3
- Views: 2748
Nathanuv srub
Pokažený přechod,nelze vstoupit...