Search found 7 matches

by laty
22:49 22. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Manga and anime
Replies: 21
Views: 10746

Re: Manga and anime

Třeba ho máš příliš paranoidní:).Je pravda,že za bezpečnost se zaručit nemůžu,ale já zatim nic nechytil.

Tady je profil seriálu na csfd http://www.csfd.cz/film/269316-hetalia-axis-powers/
by laty
21:00 22. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Manga and anime
Replies: 21
Views: 10746

Re: Manga and anime

Hetalia,to je něco.Tohle nemohlo vzniknout nikde jinde než v Japonsku. :shock: :lol:

http://www.watchanimeon.com/axis-powers ... episode-1/
by laty
13:53 13. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Padání v Alwarielu
Replies: 2
Views: 1808

Padání v Alwarielu

Ahoj,
na notebooku mi speciálně jen v Alwarielu padá NwN(Windows hláška "Program přestal správně pracovat..").Jedná se jen o 4 lokace města,grafika na minimum.Nemáte nápad čím to může být a hlavně co s tím?
by laty
22:31 27. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Replies: 76
Views: 23942

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Hraju krátce(resp. dva a půl roku skoro pravidelně každý tři měsíce jeden dva tejden ve hře.Pak dvouměsíční flám a měsíc regenerace) a když tak povětšinou z insomnie sám v ranních hodinách,ale láká mě to.Docela rád bych si prohlídnul Berserkra co mi hned první den na Thalii znásilnil postavu ...
by laty
13:06 16. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Neplatné jméno a heslo
Replies: 8
Views: 4010

Re: Neplatné jméno a heslo

Mám ten samý problém s tím,že po přidání řádku žádná změna-jen se přihlašuju delší dobu do hry a nemůžu připojit na "master server"(?).Přihlášení na netu pořád "Neplatné jméno/heslo"
by laty
22:12 04. Mar 2008
Forum: Koš
Topic: Nathanuv srub
Replies: 3
Views: 2748

Nathanuv srub

Pokažený přechod,nelze vstoupit...