typuju, že to bude chyba někde v mém notebooku
tak kdyby někdo měl s tímto zkušenost, a poradil jak to napravit tak bych byl vážně rád.
nevěděl jsem kam to zařadit, tak doufám, že nikoho neotravuju
Ty jsi neměl registraci na bioware, takže ses tam nepřihlásil nikdy. Né že ti to někdy fungovalo a někdy ne.Tretas wrote:Tohle se děje u neoriginálních verzí.
Jednoduše na neoriginální verzi je možné mít jen jeden funkční účet, pokud tam nemáš ten řádek, jak píše Manas.
A kuciku určitě jses s tím setkal když jsi mi radil jak to vyřešit.
Mám originálku ze score a účet na bioware jde založit jen jeden. U neoriginálního klíče jsem si účet ani nevytvořil.Tretas wrote:Tohle se děje u neoriginálních verzí.
Jednoduše na neoriginální verzi je možné mít jen jeden funkční účet, pokud tam nemáš ten řádek, jak píše Manas.