Search found 5 matches

by Mr_Binks
13:34 23. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Dotaz nováčka :)
Replies: 46
Views: 27565

Daanri wrote:.....
hmm hmm *přikyvuje* tak nějak jsem to myslel. Takže dobrá, ... nevidím zádnou překážku připojit se ke komunitě na Thalii. Díky díky, ... potkáme se ve hře :wink:
by Mr_Binks
13:22 23. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Dotaz nováčka :)
Replies: 46
Views: 27565

.....
Takže pokud napíšu v char. postavy že je člověk a časem si vyberu povolání RDD tak je vše OK ?(ve smyslu pravidel, teť nemluvím o IC následcích)
hmm, ... *zamyslí se* teť mě napadá: co případné "hvězdičkové" porjevy povolání (tím myslím drakonický vzhled a případné chování)? no nejspíš by ...
by Mr_Binks
13:01 23. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Dotaz nováčka :)
Replies: 46
Views: 27565

Zyga wrote: jenom musíš najít toho učitele ......... tak se z toho může vyklubat pěknej qestík
to je v pohodě, .... jestli je RDD akceptovatelný class tak najít učitele se vyřeší pěkně IC ... alespoň bude mít postava cíl :wink:
by Mr_Binks
12:54 23. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Dotaz nováčka :)
Replies: 46
Views: 27565

Zyga wrote:je to normálně přípustnej class.
:twisted: He he he, .... *mne si ruce* fajn, .... uvidíme *šibalsky se usmívá* díky
by Mr_Binks
12:47 23. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Dotaz nováčka :)
Replies: 46
Views: 27565

Dotaz nováčka :)

Měl bych dotaz k pravidlům. Proč, nebo z jakého důvodu je zakázáno hrát nestandartní rasy? Mě konkrétně zajímá rasa půl-draka raspektive povolání "Učedník červeného draka" a jak by se řešilo to že postava na 9. úrovni povolání dostane křídla.
Tím nechci nijak kritizovat nastavení světa, jen mě ...