Dotaz nováčka :)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Mr_Binks
Nováček
Posts: 5
Joined: 12:35 23. Jun 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Contact:

Dotaz nováčka :)

Post by Mr_Binks »

Měl bych dotaz k pravidlům. Proč, nebo z jakého důvodu je zakázáno hrát nestandartní rasy? Mě konkrétně zajímá rasa půl-draka raspektive povolání "Učedník červeného draka" a jak by se řešilo to že postava na 9. úrovni povolání dostane křídla.
Tím nechci nijak kritizovat nastavení světa, jen mě zajímá důvod. Vždyť už někdo v minulosti žekl: Nic se neděje bez příčiny.
Klidně se spokojím i s vysvětlením: Draci nezapadají do reálií světa. Tečka, finýto, dál o tom nemá smysl diskutovat, ale prosím rozvášněte se. Přeci jenom se rozhoduji zdali se připojím k hráčské komunitě na Thalii.
Díkes
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Zyga »

Héééééééj čus!
Myslim že zrovna RDD nebude problém, pokaď se nepletu tak se tim myslely rasy jako Drow, Duergar a takový. Už jenom podle toho že sem potkal učitele RDDéček tak je to normálně přípustnej class.
Mr_Binks
Nováček
Posts: 5
Joined: 12:35 23. Jun 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Contact:

Post by Mr_Binks »

Zyga wrote:je to normálně přípustnej class.
:twisted: He he he, .... *mne si ruce* fajn, .... uvidíme *šibalsky se usmívá* díky
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Zyga »

Mr_Binks wrote: :twisted: He he he, .... *mne si ruce* fajn, .... uvidíme *šibalsky se usmívá* díky
Hehehe jenom musíš najít toho učitele :P a já sem potkal jenom jednoho takže jestli jich neni víc nebo nebudeš mít kliku tak se z toho může vyklubat pěknej qestík
Mr_Binks
Nováček
Posts: 5
Joined: 12:35 23. Jun 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Contact:

Post by Mr_Binks »

Zyga wrote: jenom musíš najít toho učitele ......... tak se z toho může vyklubat pěknej qestík
to je v pohodě, .... jestli je RDD akceptovatelný class tak najít učitele se vyřeší pěkně IC ... alespoň bude mít postava cíl :wink:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

RDD je povoleny a pripustny, je to predsa prestizne povolanie v hre. Nestandardnymi rasami sa myslia rozne vily, drowovia, skreti a ja neviem co este dokazu hraci vymysliet, jedine to je zakazane a ked to DM v hre uvidi tak ta upozorni aby si si vytvoril novu postavu, s pripustnou rasou, tazke sa neodporuca pisat pri tvorbe postavy do subrasy nake vymysli a zvolit si standardnu rasu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Mr_Binks
Nováček
Posts: 5
Joined: 12:35 23. Jun 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Contact:

Post by Mr_Binks »

Daanri wrote:.....
Takže pokud napíšu v char. postavy že je člověk a časem si vyberu povolání RDD tak je vše OK ?(ve smyslu pravidel, teť nemluvím o IC následcích)
hmm, ... *zamyslí se* teť mě napadá: co případné "hvězdičkové" porjevy povolání (tím myslím drakonický vzhled a případné chování)? no nejspíš by jí upálili na první hrnici :) .... no holt si musí dát bacha na své chování :twisted:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Ako vravim vyberat standardne rasy.

Chovanie postavy a reakcia okolia uz je priamo v hre, podla danej situacie a jej spravania. Drakonicky vzhled ma postava jedine kridla na 9lvl RDD, mozno este nake oci. Ale moc vyrazne ako naky drak urcite nevyzera, ziadne zelene alebo uplne cervene supinate koze a ja neviem co este. Proste vsetko s mierou a s rozmyslom, nejedna sa o drak ale o niekoho kto ma v tele trochu dracek krvi, ktora mu dava o nieco lepsie schopnosti.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Daanri wrote:RDD je povoleny a pripustny, je to predsa prestizne povolanie v hre. Nestandardnymi rasami sa myslia rozne vily, drowovia, skreti a ja neviem co este dokazu hraci vymysliet, jedine to je zakazane a ked to DM v hre uvidi tak ta upozorni aby si si vytvoril novu postavu, s pripustnou rasou, tazke sa neodporuca pisat pri tvorbe postavy do subrasy nake vymysli a zvolit si standardnu rasu.
Tiefling! Tiefling! *mava mavatky a dela mexicke vlny o jenom ucastnikovi*

staci mi jen ruzky a ocasek - spec. vlastnosti to byt ani nemusi. :D
Mr_Binks
Nováček
Posts: 5
Joined: 12:35 23. Jun 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda
Contact:

Post by Mr_Binks »

Daanri wrote:.....
hmm hmm *přikyvuje* tak nějak jsem to myslel. Takže dobrá, ... nevidím zádnou překážku připojit se ke komunitě na Thalii. Díky díky, ... potkáme se ve hře :wink:
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Post by steel_martin »

Mr_Binks wrote:
Daanri wrote:.....
hmm hmm *přikyvuje* tak nějak jsem to myslel. Takže dobrá, ... nevidím zádnou překážku připojit se ke komunitě na Thalii. Díky díky, ... potkáme se ve hře :wink:
Jen si vytvoř polodraka.. já založim Thalijský sbor dobrovolných hasičů :twisted: :lol:
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Post by KaTo »

Další "asi nováček", by měl dotaz k povolání:
Jak je to na serveru s AA (tajemný lučištník). Může se jím stát "jen" Bard anebo Prskavka? (díky "podmínce" prestižky 1.lvl arcane kouzla vs pravidlo maximálně dvě povolání). Tzn. elfí/půlelfí hraničář/bojovník si "musí" dát level prskavky, aby se AAčkem mohl stát = tři povolání.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No zatial sa AA moze stat len Bard alebo prskavka (kvoli obmedzeniu na 2 povolania). Casom su v plane nake upravy povolani.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Zatim toto prestizni povolani muze mit jen carodej/zaklinac/bard.
Vedoucí týmu Thalie
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Chlapy ja by nedaval toho AA na ine classy nez bard alebo sorc/wiz. A to mi verte ze mam dobre dovody nato. Este si berte do uvahy ze arcane archer je spojene zo slovom arcane magic, cize len povolania ktore zvladli arcane magic (bard,sorc,wiz) sa mozu stat AA. Taky ranger je wisdom based ako druid ci klerik. Tam ziadna arcane magia neni!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Locked