Takze koncim. Sice to nejakym charismatickym, egem napumpovanym chlapikum nedoslo, ale ja kdyz neco reknu, tak si za tim stojim.
Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak ...
Search found 28 matches
- 14:43 12. Jun 2007
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410395
- 22:14 11. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Tohle už mi hlava nebere
- Replies: 37
- Views: 19223
- 22:02 11. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Tohle už mi hlava nebere
- Replies: 37
- Views: 19223
- 21:27 11. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Tohle už mi hlava nebere
- Replies: 37
- Views: 19223
- 19:40 11. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Tohle už mi hlava nebere
- Replies: 37
- Views: 19223
- 19:33 11. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Tohle už mi hlava nebere
- Replies: 37
- Views: 19223
- 19:26 11. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Tohle už mi hlava nebere
- Replies: 37
- Views: 19223
Tenhle topic sem pochopil, ze se ti nelibi proc elf a trpaslik spolu drzeli a spolupracovali. takze znova. Byla to dlouha doba nez se skamaradili. Ale vse v zajmu RP. Podle me. Navic v tom pribehu mas chybu. Byl sice krasny den a elfka drzela luk, ale postvala dva vlky na jednoho a divala se na ten ...
- 19:21 11. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Tohle už mi hlava nebere
- Replies: 37
- Views: 19223
Re: Tohle už mi hlava nebere
Zdani klame. Kdyby si vedel co ten elf delal pred trpaslikem tak hned pochopis proc sou pratele. Mezi nima to taky vrelo. Ale do urcite doby. Ale prece ti to tady nebudu vypravet. To je prece to RP.
- 17:33 28. May 2007
- Forum: Koš
- Topic: prasení a neznalost rp
- Replies: 132
- Views: 56212