Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
Sven
Nováček
Posts: 18 Joined: 12:24 08. May 2007
Location: Pardubice
Post
by Sven » 22:04 27. May 2007
pri vypiti lektvaru kury se nic nestane krome hlasky LOL! ,zkusil jsem to 2x se stejnym vysledkem. Erastus Fulmen
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 22:13 27. May 2007
Hahahahaha ze Bard Skin.. a hlaska LOL? Dobre hahahaha
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
WKing
Nováček
Posts: 28 Joined: 17:07 27. Apr 2007
Location: Plzen
Post
by WKing » 22:18 27. May 2007
Proc chlastas takovy chujoviny? Dej si koprovku a mas to. Nebo cesnecku. Bramboracka neni zrovna nic moc ale taky dobra ne? Mno a vcera jak mi psal tak byl asi skourenej prej jestli nemam cesnek. Sem rek ze mam kramy a nemuzu. Se urazil a nedal mi expi zhrzenec jeden. Ale ja mu ukazu.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 22:48 27. May 2007
OMFG ono to vazne pise "LOL!" hehehehe
No nic.. tak poslem rejtymu origos scriptos pre barkskin a je po LOL hlaske.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Michal
Obyvatel
Posts: 138 Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:
Post
by Michal » 15:26 28. May 2007
*vypadá, že nechápe*
DM
Morn
Poutník
Posts: 62 Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by Morn » 17:12 28. May 2007
Taky mě to dělá po kůře
napiju se a píše to LOL
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 17:24 28. May 2007
Jaara to vraj opravil vcera
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Michal
Obyvatel
Posts: 138 Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:
Post
by Michal » 19:57 28. May 2007
LOL? To byla chyba? To vypadá spíš jako nějakej šotek z řádu nenapravitelnejch šprýmařů.
DM
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 20:44 28. May 2007
Jop, to bola ale riadna hehe chyba. Hoci to na zaciatku vyznelo ako nejaky pokus o vtip.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...