omezení craftu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: omezení craftu

Post by Theogil I »

kucik wrote:Mno tema pseudo-komancema bys me urazil, ale to nechme bejt.
Ja jsem teda pri prodavani na zadnej problem nenarazil. Snad jen ze odnosit to kvantum luku z dilny ke svazu obchodniku zabralo trochu casu, protoze ten luk neco zabere.
Nwn ma k realite daleko a nema smysl se k ni snazit dopracovat. I v realu mi ale prijde nesmysl, aby si remeslnik - truhlar vydelal za den pul milionu.
Craft je v tomhle trosku orisek. Jednak jsou tu omezene prostredky nwn. Jendoduse natahnout cas, potrebny k vyrobe jednoho predmetu by omezilo tuny vyrobku, ale mam pochybnosti, ze by nekoho bavilo cucet na svoji postavu, jak pul hodiny mlati do kovadliny bez interakce a nakonci z toho vyleze zmetek. Zaroven nechci, aby postavy trcely cely den v dilne a nevylezly mezi ostatni. To si muzu zahrat rovnou singleplayer.
Hergot proč se snažíš lidem vnutit jak mají hrát RP fantazi hru. Třeba to je mrzutý trpaslík a vylézat prostě nechce a když někdo něco chce ať si pro to dojde. Přijde ti to málo RP?

Nezlob se na mě že reaguji trošku podrážděněji, ale kraft je moje srdeční záležitost a baví mě stokrát víc než nějaký lítání po potvorách a kradení jim pokladů nebo nedej bože kůží z těl.
Last edited by Theogil I on 19:58 29. Jan 2008, edited 2 times in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: omezení craftu

Post by kucik »

Theogil I wrote:
kucik wrote:Mno tema pseudo-komancema bys me urazil, ale to nechme bejt.
Ja jsem teda pri prodavani na zadnej problem nenarazil. Snad jen ze odnosit to kvantum luku z dilny ke svazu obchodniku zabralo trochu casu, protoze ten luk neco zabere.
Nwn ma k realite daleko a nema smysl se k ni snazit dopracovat. I v realu mi ale prijde nesmysl, aby si remeslnik - truhlar vydelal za den pul milionu.
Craft je v tomhle trosku orisek. Jednak jsou tu omezene prostredky nwn. Jendoduse natahnout cas, potrebny k vyrobe jednoho predmetu by omezilo tuny vyrobku, ale mam pochybnosti, ze by nekoho bavilo cucet na svoji postavu, jak pul hodiny mlati do kovadliny bez interakce a nakonci z toho vyleze zmetek. Zaroven nechci, aby postavy trcely cely den v dilne a nevylezly mezi ostatni. To si muzu zahrat rovnou singleplayer.
Hergot proč se snažíš lidem vnutit jak mají hrát RP fantazi hru. Třeba to je mrzutý trpaslík a vylézat prostě nechce a když někdo něco chce ať si pro to dojde. Přijde ti to málo RP?
Ja to nikomu nevnucuju. At si tam klidne drepi. Ale chci, aby tam nemusel drepet.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: omezení craftu

Post by Theogil I »

kucik wrote: Ja to nikomu nevnucuju. At si tam klidne drepi. Ale chci, aby tam nemusel drepet.
Kdo nechtěl tak tam nedřepěl a kdo chtěl tak tam byl, mě tedy výběr vyhovoval a počítám že Berserekrovi taky ... jiný člověk jiný styl. Když chtěl Photter bronz ... 100 ingotů tak jsem prostě den strávil v dole, protože jsem to chtěl a obchod byl nakonec výhodný pro oba.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: omezení craftu

Post by Theo »

Craft bol dobry , len potom isty WB, co potom skoro zmazal thaliu, upravoval klenotnictvo a craft drog a tam boly diery...

Na ostatnych craftoch sa tiez dalo zarobit (i ked z vlastnej skusenosti viem ze u kovacstva som dokazal zarabat 20 000 na den po celom dni craftenia - ale to vsetko az po mesiaci stravenom craftenim), a to len z dovodu ze ste si natazili komponentov kolko len postava uniesla a davalo sa craftit na jeden klik aj 99 veci. Ale ak sa to odstrani a pojde to po jednom, tak nechcem vidiet to lagovanie servera, ked bude craftit 5 crafterov...

A pokial si myslite ze obmedzovanim craftu docielite aby hraci hrali RP v parte, tak mam pre Vas zlu spravu. Bud odidu abo budu zarabat na prestupy lvl (hej hlavne tam treba prachy) inym sposobom, ale aj tak sami - kolkokrat idem okolo niekoho a on sam cisti les od vsetkeho co ma kozu abo perie - keby tu hral RP druid tak zosalie.
Ora et Labora
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: omezení craftu

Post by photter »

já mám dojem, že tu nehájíš kraft a jeho nastavení ale způsob hry.....kde je napsaný, že ty dva výrobky nemůžeš prodat za stejnou cenu jako předtím těch 500 ?

já prostě nevidim důstojnou náplň života postavy sebrat vola, nabrat tuny suroviny, bušit do kovadliny, vychrápat se a jet nanovo, jestli ty jo, je to tvoje pivo
Last edited by photter on 20:42 29. Jan 2008, edited 1 time in total.
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: omezení craftu

Post by Theo »

photter wrote:já prostě nevidim důstojnou náplň života postavy sebrat vola, nabrat tuny suroviny, bušit do kovadliny, vychrápat se a jet nanovo, jestli ty jo, je to tvoje pivo
TY, ale mne se to po celym dni v skole/praci nekdy libylo. A v spojeni zo ziskavanim potrebnych surovin to bola zabava - musel som sa dostat na nebezpecnejsie miesta (tam som mulu sotva bral) a oto bola radost vecsia z dobreho vyrobku. Keby siel craft tymto smerom bylo by to pekny
Ora et Labora
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: omezení craftu

Post by jitka »

photter wrote:
já prostě nevidim důstojnou náplň života postavy sebrat vola, nabrat tuny suroviny, bušit do kovadliny, vychrápat se a jet nanovo, jestli ty jo, je to tvoje pivo

nekdy byl den kdy jsem nemela chut se snekym bavit to zna asi kazdej :wink: tak jsem se zavrela v dilne a delala saty a bavilo me to . kazdy at si hraje jak chce kdyz neobtezuje ostatni 8) nekdo ma rad kraft a nekdo pobihat tu napul nahej :twisted: kazdej podle chuti :)
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: omezení craftu

Post by Daanri »

heh diery neboli v klenotnictve..v drogach mozno este ano...tam bol problem ze sa dali predavat normalne v obchodoch...problem bol hlavne u lekaren na ktorych sa dali vydelat tisice zlatych a ked vravim tisice tak myslim tisice...dalsie diery boli v potravinarskom crafte...celkovo byvali craft bol zle nastaveny co sa tykan narocnosti a vyrobi predmetov a kvanta vyrobi..novy craft bude urcite vymysleny lepsie...

nikto nikomu nezakazuje v dielne stravit hodiny ked ho to bavi, ide len o to aby to bolo zaujimave nastavene a nevznikali blbosti v ohromnych mnozstvach jak vyrobnych fabrikach

a hlavne sa bojite zase este skor ako to vobec je spravene :lol: :lol: :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: omezení craftu

Post by jitka »

ano bojim se uz ted trpim jak zvire rozhodi me kazda zmena nemam je rada :evil: :evil:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: omezení craftu

Post by Theo »

Daanri wrote:a hlavne sa bojite zase este skor ako to vobec je spravene :lol: :lol: :lol:
Ja si proste nemozem zvyknut na ten Vas styl : zrobime - nebude sa pacit - znova treba opravit. Ale OK, ked Vam vyhovuje mne tiez. :|
Ora et Labora
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: omezení craftu

Post by igor »

Theo wrote:
Daanri wrote:a hlavne sa bojite zase este skor ako to vobec je spravene :lol: :lol: :lol:
Ja si proste nemozem zvyknut na ten Vas styl : zrobime - nebude sa pacit - znova treba opravit. Ale OK, ked Vam vyhovuje mne tiez. :|
Názor hráče po vyzkoušení je nejlepší zpětná vazba. Přece je to lepší než "zrobime - nebude sa pacit - holt mate smulu"
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: omezení craftu

Post by Theogil I »

Daanri wrote:heh diery neboli v klenotnictve..v drogach mozno este ano...tam bol problem ze sa dali predavat normalne v obchodoch...problem bol hlavne u lekaren na ktorych sa dali vydelat tisice zlatych a ked vravim tisice tak myslim tisice...dalsie diery boli v potravinarskom crafte...celkovo byvali craft bol zle nastaveny co sa tykan narocnosti a vyrobi predmetov a kvanta vyrobi..novy craft bude urcite vymysleny lepsie...

nikto nikomu nezakazuje v dielne stravit hodiny ked ho to bavi, ide len o to aby to bolo zaujimave nastavene a nevznikali blbosti v ohromnych mnozstvach jak vyrobnych fabrikach

a hlavne sa bojite zase este skor ako to vobec je spravene :lol: :lol: :lol:
Vem to tak, že je to jakási interakce na plánované změny, které tu částečně prezentoval Kucik. A ano mám obavy o to co mě tak bavilo a pro co jsem šidil večeře abych se dostal dříve do hry. Jak říkám mě se systém craftu moc líbil a pokud byl nevyrovnaný pak rozumím i jeho opravě či změně, jen mám strach o jeho podstatu ... opravdu byla Thalie tímto vyjímečná, jedinečná a pro mě naprosto úžasná. Jo je to moje pivo tak proč mi ho chtějí vypít nebo nej bože vylít. A co mě těší ... nejsem na to pivo sám, byť je nás menšina snad máme taky možnost se k tomu vyjádřit.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked