Nemam postavy
Nemam postavy
Ahojky ,bohužel jsem nějaký čas asi dva měsíce i víc nehrál , což mne tedy dost mrzí, ale prostě to nešlo . Ted mám tedy už čas , ale nenašel jsem své postavy,
ani jednu , což o to tu první bych oželel ale tu druhou bych chtěl.
ono je to tu trochu těžký , napřed to spadlo po útoku a přišel jsem o všechny bodíky ve schopnostech, a
ted jsem měl problemy já a nemám postavu žádnou. Nešlo by s tím něco udělat?
ani jednu , což o to tu první bych oželel ale tu druhou bych chtěl.
ono je to tu trochu těžký , napřed to spadlo po útoku a přišel jsem o všechny bodíky ve schopnostech, a
ted jsem měl problemy já a nemám postavu žádnou. Nešlo by s tím něco udělat?
Menhiri Dierta
Re: Nemam postavy
Tak to je opravdu KAMENAK 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Nemam postavy
To si docela zaspal
, byl wipe, celá Thalie prošla velkými změnami o kterých se dočteš, ale všichni začínáme s novími postavami od 1 lvl
.. pokud vymysliš dobrý příběh postavy, DM ti dá 3 lvl
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Nemam postavy
Tak to si jdu nastudovat pravidla a něco připravit, určitě se objevím, pokud tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.
Menhiri Dierta
Re: Nemam postavy
Proc?Jachym wrote:Tak to si jdu nastudovat pravidla a něco připravit, určitě se objevím, pokud tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.
Ora et Labora
Re: Nemam postavy
To si pis, mam sto chuti ti dat Ban za takovou absenci!Jachym wrote:tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nemam postavy
A přísnej Rejty uznává jen omluvenku od doktora s razítkem nebo nedostatečnou na vysvědčeníRejty wrote:To si pis, mam sto chuti ti dat Ban za takovou absenci!Jachym wrote:tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemam postavy
Prosím... nepřipomínejte mi to...

Re: Nemam postavy
Zásadně pozděRejty wrote:Ty snad nenosis omluvenky vcas?
" Takže kolikátého dnes máme? Ah, ano 15. ledna... copak mi to neseš? Ah, omluvenku.. v pořádku... 15. žáří... omluveno"
Re: Nemam postavy
Tak už jsem tam, noó moc se mi to líbí , to muselo dát práce, ale jen jsem tam vlezl hned mne okradl nějaký XXX o zlatky. Netušil jsem že tady se může i ve městech okrádat lidi (jinde to nejde), no teď už si k sobě nikoho nepustím a budu se lidem raději vyhýbat, z chyby se snažím poučit.
Menhiri Dierta
Re: Nemam postavy
Takze XXX !! Dobre vedet ...Jachym wrote:Tak už jsem tam, noó moc se mi to líbí , to muselo dát práce, ale jen jsem tam vlezl hned mne okradl nějaký Sančo o zlatky. Netušil jsem že tady se může i ve městech okrádat lidi (jinde to nejde), no teď už si k sobě nikoho nepustím a budu se lidem raději vyhýbat, z chyby se snažím poučit.
Edit : meno zmazal DM .. ale aj tak ho vieme
Last edited by Theo on 12:20 02. Feb 2008, edited 1 time in total.
Ora et Labora
Re: Nemam postavy
Omluvenky? co to je? neznam..piste neomluvenno 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Nemam postavy
Z prispevku vyssie zmazane meno, ako zbytocna IC informacia na fore.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Nemam postavy
lool tak to je moc mno prijit a heldat svoje postavy a oni chudacci jsou mrtvi
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána