v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Jo já taky 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
To skaceni na zem na bok bylo super.... ale ta doba spanku byla strasna... dal bych to tak na 1 min maximalne 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
No tak, a elektricky zastrcky na holici strojky do pokoju nechces, ty tri minuty snad neni tolik, aspon trochu sklidnis tu svou horkou hlavu...Lord_Berserk wrote:To skaceni na zem na bok bylo super.... ale ta doba spanku byla strasna... dal bych to tak na 1 min maximalne
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Škoda každejch 3 minut v dohánění RESe žejo 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Dohaneni RESe sem vzdal je to nemozny
...no dobre minutu a pul ale vic nejdu 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
A určitě by bylo dorbý, kdyby spánek trval delší dobu. (Třeba 10 tahů
).
Byla by pak větší příležitost sehrát vraždu ve spánku, noční můru atp.
Byla by pak větší příležitost sehrát vraždu ve spánku, noční můru atp.
Vaillardo Vran:
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Zase starej scenarigor wrote:Škoda každejch 3 minut v dohánění RESe žejo
Uznat se musi len ta jeho rychlost jak vzdy vyexpi.
Ora et Labora
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Co to tady slisim za narek decka?Theo nejses jeden stech co nejvic brecel jakej je mag slabouckej nehratelnej co?Tady ti ukazuju ze zomu tak neni a nech si ty tvoje keci na kolenu prdolo!!!To ze hrajes jako LAMA je tvuj boj

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Si zrejmne hluchej .. ale to je o inom. Pri tom systeme naskakovania xp staci byt v hre ako socha ...
... a pokial viem prave ty si mi vravel ze je to len hra ... Zijes vobec niecim inym ?? Vidim ta v hre NONSTOP.
... a pokial viem prave ty si mi vravel ze je to len hra ... Zijes vobec niecim inym ?? Vidim ta v hre NONSTOP.
Ora et Labora
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Ses smesnej jako vzdy Theo
a zacinam si rikat zda nejses nak jinak orientovanej ze mas stale takovej zajem oto co dela RES *posle mu pusinku*
To ze nekdo dokaze hrat hru lepe jak druhej znej nedela divneho cloveka vis
Ja to vidim asi tak ze mas zrejme nejakej dusevni problem chlapce a proto se tady tak stale prezentujes kdyz te vadi ze je nekdo vehre vic jak ty a nestihas ho dohnat pac ma na to zrovna cas
Ale stebou tady jiz stracet cas nebudu ale jeste pro tebe neco udelam at se ti udela dobre*posle mu jeste pusinku* 
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Zase zacinas z pusinkami ... myslim ze si narusenej. Takze uz stebou nerozmlouvam.
Ora et Labora
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Chlapci toto si rieste niekde inde, najlepsie studenou sprchou. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Joo mas pravdu Dasnri a ani to sem rozhodne nepatri ale jak vidis nic jineho na Theolase neplati stale si jen na vsechno stezuje jak je spatne stale mu nekdo skodi a podobne a ja se nenecham urazet od nej kdyz si o nem sam myslim sve a nejsem rozhodne sam.Jeho dusevnim stavu je jen jeho udel noo.... 
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Nestaci, je treba provadet ruzne akce a opravdu ruzne, jinak se XP prestanou pricitat.Theo wrote:Si zrejmne hluchej .. ale to je o inom. Pri tom systeme naskakovania xp staci byt v hre ako socha ...
... a pokial viem prave ty si mi vravel ze je to len hra ... Zijes vobec niecim inym ?? Vidim ta v hre NONSTOP.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.