No tak timhle sis to uplne pohnojilmaku wrote:Sem si vážně neuvědomil, že je to server z Plzně.. nebyl to umysl.. bohužel jde jen 10 možností, tak jsem tam dal klubu u který je velká šance, že se tu někdo najde...
Komu fandíte?
Re: Komu fandíte?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Komu fandíte?
*sklopí hlavu, začně špičkou boty kroužit po zemi a píská si*
Re: Komu fandíte?
Mas jediny stesti ze Rejty ma radsi skolu nez sport 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.