Odlog u spawn pointu bosse
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Nic takovýho nešířím, ale tipuju že se jedná o gardisty. Kteří stále mají to TS v pravém slova smyslu, že vidí i GS.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Jenže my nevíme o koho se jedná. Protože Theureg řekl že ho/je jmenovat nebude.kucik wrote:Kde by stráže vzali TS? Kdo zas šíří tyhle bludy?Hafen wrote:a to nepocitam fakt, ze mi spoluhraci neustale opakuji ze skryvani nema vyznam protoze jsou vsude vesmes straze a npc s true videnim.
Jinak s tím proplížením až k bossovi. Ano, je to zakázáné. Vím, že je to další omezení kvůli pár blbcům (mimochodem spočítejte si, kolik podobných omezení se už řešilo kvůli těm samým hráčům). Vím, že je to sporné a v budoucnu by se tenhle problém měl vyřešit jinak - jinou koncepcí důngeonů.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Stačí projít spam forum a najít tvoje příspěvky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Aha takže to že jsem řekl že to dělám pouze v jednom dungu protože se tam bugujou summoni, tak proto se to zavedlo kvůli mě?kucik wrote:Stačí projít spam forum a najít tvoje příspěvky.
Proč tedy Rejty píše toto? !! :* Cílené lovení bossů tím způsobem, že postava obíhá dungeony v neviditelnosti (vylepšené neviditelnosti, útočišti, skrytí atd.), proběhne v neviditelnosti až k bossovi, aniž by vybila ostatní NPC, následně zabije bosse, vybere loot a opět v neviditelnosti vybehně z dungeonu pryč, aniž by bojovala s okolními NPC.
Ps. Tušil sem že mě za to odsoudíš Kuciku, je vidět žes ty příspěvky v tom Spamu nečetl všechny či celé.
EDIT: Když už sis do mě rejpnul, tak si rejpej oprávněně.To já jsem NEOVLADAL bosse a vybijel tak prahvozd. To já jsem NEOVLADAL rakshy a vybijel prahvozd atd atd atd.
Měl by sis o tom nejdříve něco zjistit než jen tak někoho nařkneš.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Spam jsem cely nacetl. Jenom jsem nahodil a cekal, kdo se chytne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Tak já se jen slušně zeptal čistě ze zvědavosti, místo odpovědi si mě nařknul z něčeho co nedělám. Tomu říkám chlapskej přístup.kucik wrote:Spam jsem cely nacetl. Jenom jsem nahodil a cekal, kdo se chytne.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Lol! Řekni mi prosím ještě tu o Sněhurce.Derken- wrote:Nic takovýho nešířím, ale tipuju že se jedná o gardisty. Kteří stále mají to TS v pravém slova smyslu, že vidí i GS.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Myslim že todle ti potvrdí 100% hráčů, který je měli někdy červený.
Edit: A nebo ste je včera upravili? Minimálně normální TS měli ještě minulý týden, když naháněli Antyrena u milířů a Alyffyn na Karathský. A s tim Gskem to bude nějakej pátek od jedný takový tý akcičky,když jsem hrál ještě Serapha(a stalo se tak vždy, když jsem je potkal, takže si opravdu nemyslím, že mi to vždy buglo na celej spawn gardistů). Což mě bylo vlastně jedno, mě jsou putna, běžel jsem dál a utekl jsem.
Edit: A nebo ste je včera upravili? Minimálně normální TS měli ještě minulý týden, když naháněli Antyrena u milířů a Alyffyn na Karathský. A s tim Gskem to bude nějakej pátek od jedný takový tý akcičky,když jsem hrál ještě Serapha(a stalo se tak vždy, když jsem je potkal, takže si opravdu nemyslím, že mi to vždy buglo na celej spawn gardistů). Což mě bylo vlastně jedno, mě jsou putna, běžel jsem dál a utekl jsem.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Je pravda,že gardisté mají TS.Pozůstatek nějakého questu je u uhlířských milířů nebo jak se to píše a jmenuje.Tam po mě šli dva a pouštní psi jen stojej.
Last edited by Radim on 19:51 10. May 2011, edited 1 time in total.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Tohle není nic proti nikomu ale je pravda že gardisti vždycky viděli mýho kobolda (proměnu se skrýváním daleko vyšším než má level a párkrát (nevím jestli to bylo tím že vněm bylo DM) mě viděl gardista v invisu a mluvil semnou jako by nic takže invis zdřejmě nezaznamenal
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Já jsem šel okolo gardistů v GS, vrhla se na mě celá mapa a sejmuli mě, ale bral jsem to spíš jako bug u GS, nevím proč mě viděli. Viděli i WMko co probíhalo se mnou jenom v invisu z flašky.
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Ja jsem te ale z niceho nenarknul. Ty jsi na sebe vysypal vsechno sam. Jenom jsem te odkazal na tvoje vlastni prispevky, kde se resi, kdo co dela a co ne.-darkvision- wrote: Tak já se jen slušně zeptal čistě ze zvědavosti, místo odpovědi si mě nařknul z něčeho co nedělám. Tomu říkám chlapskej přístup.
Ze jsi vytahnul zrovna ovladani bossu? Cerny svedomi? Nevim, nepamatuju se, kolem koho se to resilo.
Uznavam, ze jsem rejpnul zbytecne. Ozvat se mohlo nekolik dalsich hracu, kteri to na foru obhajovali a ja bych pak seknul uplne vedle.
Jenze naprosto podle ocekavani jsi se ozval ty
Kdyzuz tak tipnu. Co treba upravy GS? Nebyla to taky na reakce na tvyho castera?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
To už vytahuješ jednoho z mnoha kuciku. Za starýho GS, v něm běhali všechny wizny co znám a co jsem je potkával
Bylo to jednoduchý řešení, jak komukoliv zmizet pomocí jednoho kliknutí v PL, boostit a healovat partu a pro svět nepřítelských NPC být permanentně "neviditelný" až na pár případů, kdy to buglo. Imky do prahvozdu se první dali kvůli vlkovi a druhé už nejen do prahvozdu byli kvůli mě a ještě pár lidem, jmenovat nebudu, snad si to přiznaj aspoň sami sobě. Opravdu jsem nebyl jediný wizard co si chodil pro troloky nebo si ovládal zombii v prahvozdu, gorilu či medvěda. To mi přípomíná Rejty, že by nebylo od věci dát imku ještě ohnivým obrům v Alansijských u kterých sem měl 90% na dominate a také těm ettercapům v prahvozdu, kde už je ovšem trochu krušnější jej chytit. Navíc, když mi tým řekl, že mu to vadí, tak jsem toho nechal, přesto že vím o dalších, kteří jdou dominovat, protože nedostali imku.. A nějaký wizny to stále dělají. Viz etercap.. Já měl aspon tu soudnost, že jsem si vystačil s normální zombií a nepotřeboval tahat toho bosse(kterej se ještě dokonce někdy kopíroval na přechodech). Toho jsem vytáhl asi 2x a to když jsem zkoušel rakshy 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Tenhle topic mě vcelku pobavil
A možná dobře, že gardisti měli TS, šak proč ne?
To jen tak mimo soutěž no nebo teda téma.
A možná dobře, že gardisti měli TS, šak proč ne?
To jen tak mimo soutěž no nebo teda téma.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Takže se dá říci žes mě jen chtěl vyprovokovat, když si věděl že se ozvu.kucik wrote:Ja jsem te ale z niceho nenarknul. Ty jsi na sebe vysypal vsechno sam. Jenom jsem te odkazal na tvoje vlastni prispevky, kde se resi, kdo co dela a co ne.-darkvision- wrote: Tak já se jen slušně zeptal čistě ze zvědavosti, místo odpovědi si mě nařknul z něčeho co nedělám. Tomu říkám chlapskej přístup.
Ze jsi vytahnul zrovna ovladani bossu? Cerny svedomi? Nevim, nepamatuju se, kolem koho se to resilo.
Uznavam, ze jsem rejpnul zbytecne. Ozvat se mohlo nekolik dalsich hracu, kteri to na foru obhajovali a ja bych pak seknul uplne vedle.
Jenze naprosto podle ocekavani jsi se ozval ty![]()
Kdyzuz tak tipnu. Co treba upravy GS? Nebyla to taky na reakce na tvyho castera?
Samozřejmě že se ozvu, protože i v reálu jsem zvídavej člověk. A když se dělaj nějaký změny, tak jsem vždy rád, když vím co či kdo zatím je. Kvůli komu a tak.
Vysypal jsem na sebe jen jediný a to to, že jsem pouze jedinej dung takhle probíhal. Jen ten jeden.
Z tvých příspěvků se mi zdá jak kdybys mě házel do pytle k ostatním, jak kdybych to dělal v několika dungeonech.
Černý svědomí s ovládáním raks a podobné? Máš pravdu mám. Nevyužíval jsem toho a začínám toho litovat, prskolet mohl bejt o mnoho levlů vejš totiž díky tomu. Jen se mi to zdálo jako využívání bugu, když nepadalo Gsko, invis. Na to hold má každej svůj názor.
Úpravy Gs. Tam jsem loboval sám za úpravy, takže si to, bohužel, pamatuješ špatně.
Vcelku se mi zdá, že všechno překrucuješ "proti mě"
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první