Trener barbara
Trener barbara
Trener pro barbary lvl13-20 dostal domaci vezeni a ted zatrest chlasta v te zamcene hospode v pristavni ctvrti v karate, nemohli byste ho pustit? Diky moc
Ted me k nemu prenesl bahnak, diky mu, ale je to neprakticke otravovat DM pokazde...
Ted me k nemu prenesl bahnak, diky mu, ale je to neprakticke otravovat DM pokazde...
Re: Trener barbara
V karathě je ještě jiný trenér barbara.Tashara wrote:Trener pro barbary lvl13-20 dostal domaci vezeni a ted zatrest chlasta v te zamcene hospode v pristavni ctvrti v karate, nemohli byste ho pustit? Diky moc
Ted me k nemu prenesl bahnak, diky mu, ale je to neprakticke otravovat DM pokazde...
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Trener barbara
de Aers wrote:V karathě je ještě jiný trenér barbara.Tashara wrote:Trener pro barbary lvl13-20 dostal domaci vezeni a ted zatrest chlasta v te zamcene hospode v pristavni ctvrti v karate, nemohli byste ho pustit? Diky moc
Ted me k nemu prenesl bahnak, diky mu, ale je to neprakticke otravovat DM pokazde...
v karate je jeste jiny trener barbara, ale do lvlu 12
Re: Trener barbara
Prosim vas mohl to nekdo vyresit? je to fakt desnej opruz... spamaovat kanal porad dokola kazdej lvl. Cely den sedim ve meste, jen abych nebyl nekde jinde, kdyz by zrovna loglo DM... Damian uz ho skousel vytahnout a sperzistetnit, ale restart ho vratil z5 do hospody. Diky
Re: Trener barbara
Quest, poptej se DesmondaRejty wrote:Nevím, proč ho vůbec někdo zamykal. Odemkněte tu hospodu.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Trener barbara
Lidi, prosim vas o trochu soudnosti, pet a pul mesice trvajici Q blokuje jedinyho trenera, je to opravdu nutne?
Re: Trener barbara
Kdyby ses pořádně podíval po třech nejnaštěvovanějších lokacích v Karathě, tak ho tam určitě najdeš. Hostinec blokuju já, stejně tak pravidelně hážu trenéra do jedné z lokací. Protože ho persistence neudrží. Takže klídek.
Re: Trener barbara
heh fajne ze to nekdo napsal, opravdu jsem nemel jak zjistit ze to tak je, kdyz nikdo nenapise ze je to opraveno, pocitam se stavajicim stavem.
Re: Trener barbara
To chápu, proto jsem se ho také snažil dát na místo, kde o něj musíš skoro zakopnout.
Edit: O trpaslíky se zakopává dost snadno
Edit: O trpaslíky se zakopává dost snadno
Re: Trener barbara
njn chodil jsem na misto kde jsi ho dal posledne jak jsi ho skoiusel sperzistetnit, treba vcera jsem ho v tehle hospode nepotkal, kde je dnes
Re: Trener barbara
V tom hostinci vydrží vždy jen do restartu a nebo pádu.
Re: Trener barbara
Trenér barbara byl napevno přemístěn do jiné lokace v rámci Karathy. Kdo hledá najde.
Re: Trener barbara
Hledejte az zitra rano. Dneska jeste nenajdete (jestyli ho tam Des nehodil ted po restartu)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trener barbara
Po hokeji ho tam hodím.