Dveře od pokojů sou otevřený, takže se tam dá jít i bez klíče nemluvě o tom že by mohlo docházet k nepříjemnejm situacím když někdo vleze do už obydlenýho pokoje.
Rovnou bych k tomu připojil i malou chybku u plátnéře a asi i jinde: nějak sem se objevil za dveřma a hups - byli zamčený tak sem tam byl uvězněnej. Pak se to spravilo samo. Už předtim se mi stalo, že některý dveře byly zamčený a pak se záhadně časem odemkli.
Dveře-Karatha
Myslis dvere v hostinci? No otvorene su toje pravda, ale ked tam chces spat tak musis zaplatit u hostinskeho a dvere sa daju zamknut cize to by mohlo zabranit tomu nechcenemu vbehnutiu niekoho ineho.
Dvere co su niekedy zamknute su vacsinou dvere obchodnikov v noci. Zamykaju na noc svoje obchody ale funguje to trosku zvlastnym stylom...dvere sa zamknutu po prvom otvoreni po urcite nocnej hodine.
Dvere co su niekedy zamknute su vacsinou dvere obchodnikov v noci. Zamykaju na noc svoje obchody ale funguje to trosku zvlastnym stylom...dvere sa zamknutu po prvom otvoreni po urcite nocnej hodine.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.