Odpor
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Odpor
Jen tak klepetnatce? Proč ne taky bych tě zabil. Bez odporu? Ne, to je porušení pravidel.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Odpor
Utocil jsem, protoze se na me zkratka ritil klepetnatec. Kdyby zastavil... budiz, tak bych nestrilel. Ze jsem nenahodil odpor je moje chyba. Neuvedomil jsem si to. Za to se omlouvam a prijmu trest. Nebylo cilem te zabit. Bohuzel padl kritik a bud to samo stacilo, aby jsi z ,,nezranen" rovnou umrel, nebo jsi shodil promenu -> spadly ti hp a proto jsi umrel.
Chtel jsem te pak vzkrisit, ale okamzite jsi odlognul. (To taky podle pravidel neni uplne koser).
Mrzi me, ze jsem zapomnel nahodit odpor, ale jinak nevim, co bych menil.
Chtel jsem te pak vzkrisit, ale okamzite jsi odlognul. (To taky podle pravidel neni uplne koser).
Mrzi me, ze jsem zapomnel nahodit odpor, ale jinak nevim, co bych menil.
Právě probíhá lovecká sezóna trpaslíků. Přines mi důkaz o smrti téhle bestie a vyplatím ti tučnou odměnu. ~ Gil-tas Lemie († 5. 11. 1530 kdesi v podtemnu pri obrane svych pratel)
Takže já se postarám o pasti a zámky, ty o kouzla a on sbírá loot. A co ona? Ona má kladivo. - Zarunga
Takže já se postarám o pasti a zámky, ty o kouzla a on sbírá loot. A co ona? Ona má kladivo. - Zarunga
Re: Odpor
Za ten odlog se omlouvám, nebylo to myšleno abych nebyl okraden nebo tak něco, bylo to spontání vypnutí, kvůli tomu že mě to naštvalo...
Btw: Jo, tu přeměnu jsem shodil, protože jsem nevěděl co mám dělat aby jsi do mě přestal střílet (a to jsem tam stál na místě, když jsi do mě vystřelil už tak 4tý šíp a ta druhá postava vytahovala meče tak sem to shodil (fakt jsem nevěděl co jiného dělat když mě chcou zabít dvě postavy bez odporu), dostal kritik a umřel...
Btw: Jo, tu přeměnu jsem shodil, protože jsem nevěděl co mám dělat aby jsi do mě přestal střílet (a to jsem tam stál na místě, když jsi do mě vystřelil už tak 4tý šíp a ta druhá postava vytahovala meče tak sem to shodil (fakt jsem nevěděl co jiného dělat když mě chcou zabít dvě postavy bez odporu), dostal kritik a umřel...
Last edited by Hemi on 21:03 16. May 2011, edited 1 time in total.
Re: Odpor
Holt nemůžeš čekat nějakou jednoduchou interakci. Když běžela postava proměněná na Ettina v Ivory, taky sem klik odpor a sejmul ho.Hemi wrote:Je normální zabít jen tak hráče který je přeměněn v Klepetnatce, nepokouší se nikoho zabít a ještě píše do chatu protože chce hrát RP? Myslel jsem že se tu hraje aspoň na odpor...
Tohle nemá ve vesnici co dělat, pokud někde není třeba mág nebo tak, to bych bral ež to vyvolal on.
A odlog po smrti je taky čudný
A to že neklikl odpor, občas se stane.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Odpor
Já ve vesnici nebyl.-RoF- wrote:Holt nemůžeš čekat nějakou jednoduchou interakci. Když běžela postava proměněná na Ettina v Ivory, taky sem klik odpor a sejmul ho.Hemi wrote:Je normální zabít jen tak hráče který je přeměněn v Klepetnatce, nepokouší se nikoho zabít a ještě píše do chatu protože chce hrát RP? Myslel jsem že se tu hraje aspoň na odpor...
Tohle nemá ve vesnici co dělat, pokud někde není třeba mág nebo tak, to bych bral ež to vyvolal on.
A odlog po smrti je taky čudný.
A to že neklikl odpor, občas se stane.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Odpor
Byl sem primo u toho ... stacil sem rict jen "Bacha" a v zapeti padnul vod toho, se kterym sem se bavil kritik. Nakouzlenej klepetnatec u Ivory nebo ledni medved, kterej si sam votvira dvere. Fakt mi to nepride normalni ...
Este by moh nastoupit slibovanej mluvici medved crafter s kladivem v tlape a bylo by to spravny panoptikum
Myslim ze vyse zminovany se nemuzou divit killnuti a plakat na forum. Navic byla snaha o zvednuti, ale 15 vterim nato byl odlog
Este by moh nastoupit slibovanej mluvici medved crafter s kladivem v tlape a bylo by to spravny panoptikum
Myslim ze vyse zminovany se nemuzou divit killnuti a plakat na forum. Navic byla snaha o zvednuti, ale 15 vterim nato byl odlog
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Odpor
To byl jen příkladHemi wrote:
Já ve vesnici nebyl.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Odpor
Jasně že si můžete říct že jsem odlogl proto abyste mě neokradli nebo tak něco, ale bylo to kvůli tomu že jsem si myslel že mě tam necháte, protože když umřete tak vůbec nevíte jestli má cenu čekat 5 minut nebo pul hodiny, protože prostě nevíte co se tam děje, kdybyste mi napsali do tellu že mě zvednete, nebo něco abych věděl že mám počkat, tak neodlognu ale v te chvili mě nenapadlo že postava co mě zabije mě bude chtít i oživit, proto jsem nečekal a vypnul hru... -> neviděl jsem smysl tam zůstávatLord_Berserk wrote:Byl sem primo u toho ... stacil sem rict jen "Bacha" a v zapeti padnul vod toho, se kterym sem se bavil kritik. Nakouzlenej klepetnatec u Ivory nebo ledni medved, kterej si sam votvira dvere. Fakt mi to nepride normalni ...
Este by moh nastoupit slibovanej mluvici medved crafter s kladivem v tlape a bylo by to spravny panoptikum
Myslim ze vyse zminovany se nemuzou divit killnuti a plakat na forum. Navic byla snaha o zvednuti, ale 15 vterim nato byl odlog
Re: Odpor
Nestihnul jsem tellnout. Okamzite jsem sel k telu abych ho vzkrisil, ale kdyz jsem to zkusil, dostal jsem jenom hlasku, ze uz hrac odlognul. Chvili jsme tam jeste cekali, jestli ti treba jen nespadla hra.
Prestal bych, kdybych videl, ze uz je postava zranena (hlidal jsem si to), nebo kdyby padlo v chatu neco, na co by se dalo reagovat, prip. kdyby utikala. Ale to jsou proste kdyby. Jeden hrac druhymu do hlavy nevidi.
Prestal bych, kdybych videl, ze uz je postava zranena (hlidal jsem si to), nebo kdyby padlo v chatu neco, na co by se dalo reagovat, prip. kdyby utikala. Ale to jsou proste kdyby. Jeden hrac druhymu do hlavy nevidi.
Právě probíhá lovecká sezóna trpaslíků. Přines mi důkaz o smrti téhle bestie a vyplatím ti tučnou odměnu. ~ Gil-tas Lemie († 5. 11. 1530 kdesi v podtemnu pri obrane svych pratel)
Takže já se postarám o pasti a zámky, ty o kouzla a on sbírá loot. A co ona? Ona má kladivo. - Zarunga
Takže já se postarám o pasti a zámky, ty o kouzla a on sbírá loot. A co ona? Ona má kladivo. - Zarunga