Zdravím dneska se mi stala nějáká divná věc - logla sem do hry - objevila se klasická nahrávací lokace vítejte na Thalii - poté nahrání posledního uloženého místa - Karathské dílny - chtěla sem se zeptat učedníka kováře jestli by neměl pro Sally Imyn nějákou práci naskočí dialog - najednou Sally začala zpívat, vychrlila oheň na kovářova učně a zabila jí ochranka - nechápu to, stalo se to hrozně rychle...nahrání podsvětí...dá se to něják vysvětlit? Vím jistě že sem jen myší klikla na učedníka kováře aby zahájili hovor???:-(
Přikládám screen...z posvětí...
Samovolný útok na NPC?
Re: Samovolný útok na NPC?
Možná to nesouvisí, ale nehraješ v "okně"?
Někdy se mi stávalo, že při "alt+tab" mezi okny se mi poloha myšítka "odentruje" - naštěstí v 90% to je pouhé kliknutí někam do hry => postavička IG se zmateně rozeběhne. Ovšem je-li myšítko nad bary, pokusí se hra odpálit skilly/kouzla v nich uložené, pokud jí to herní engine dovolí.
I když u tebe by to musela být dvě kliknutí. F5 a F2. Protože až vychrlení ohně vyvolalo útok NPC.
Někdy se mi stávalo, že při "alt+tab" mezi okny se mi poloha myšítka "odentruje" - naštěstí v 90% to je pouhé kliknutí někam do hry => postavička IG se zmateně rozeběhne. Ovšem je-li myšítko nad bary, pokusí se hra odpálit skilly/kouzla v nich uložené, pokud jí to herní engine dovolí.
I když u tebe by to musela být dvě kliknutí. F5 a F2. Protože až vychrlení ohně vyvolalo útok NPC.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Samovolný útok na NPC?
Nehraju v okně a ani sem hru nestahovala na lištu...já prostě nechápu jak se to povedlo???Nebo co se stalo?:-/
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Samovolný útok na NPC?
nemáš špatnou myš? kupříkladu opotřebované pravé tlačítko tohle může způsobit díky kruhovému menu
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Samovolný útok na NPC?
A neni v dialogu třeba "2" otevřít obchod a uklikla ses na f2?
To se mi občas stává 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Samovolný útok na NPC?
Dilaog né normálně sem na něj klikla ale je pravda že možná by to mohlo být myší:( Né ve hře ale na ploše někdy dělá kraviny...