Útočiště nezabralo
Útočiště nezabralo
Stala se mi takováto příhoda, byl jsem v lokaci kamenných obrů nahoře v chrámu. Měl jsem ovládnutého obra. Byli jsme hned u vstupu a boss zřejmě hodil propuštění a obra jsem přestal ovládat. Měl jsem invis, ale stál jsem moc blízko obra, takže mě viděl a pustil se do mě. Byl jsem nakouzlený, takže mi toho moc neudělal a tak jsem v celkem v klidu opustil chrám. Obr se dostal za mnou také ven. Tak jsem si hned zakouzlil útočiště. To se povedlo, ale obr do mě bušil dál a ještě jsem se sekl u dveří, takže mi nakonec došly ochrany a obr mě zabil.
Mělo by útočiště zafungovat vždy a byl to bug? V případě, pokud by útočiště mělo fungovat vždy, je možné eliminovat smrt? Bohužel mě v té chvíli nenapadlo udělat výpis logu, tak nevím, jestli by se dal ten stav zjistit z logu serveru.
Mělo by útočiště zafungovat vždy a byl to bug? V případě, pokud by útočiště mělo fungovat vždy, je možné eliminovat smrt? Bohužel mě v té chvíli nenapadlo udělat výpis logu, tak nevím, jestli by se dal ten stav zjistit z logu serveru.
Re: Útočiště nezabralo
Bugovalo, buguje a bude bugovat. Holt s tim musí hráči počítat. Už jsme se setkali i se situací, kdy PC reagovalo "Mě ale vůbec nezajímá že má GS, já ho vidím". Takže když ti to bugne, tak nečekej od nikoho slitování
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Útočiště nezabralo
Bylo to "Útočiště", nebo "Lepší útočiště"?
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
Re: Útočiště nezabralo
Utočiště má hod na vůli ne? esli prokoukneš nebo ne...?davidsoft wrote:Bylo to "Útočiště", nebo "Lepší útočiště"?
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Útočiště nezabralo
Když jsme zkoušeli novou verzi utocistekdysi fungovala relativne spolehlivě. Pokud jsi stal pri kouzleni hned vedle tak to obcas nezabralo.
je to vec se kterou se musi pocitat.
je to vec se kterou se musi pocitat.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Útočiště nezabralo
Na lepší útočistě se nikdy nedalo spolehnout. Ani před úpravami.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Útočiště nezabralo
Bušil do mě obyčejný kamenný obr, soustředění mám dost vysoké (45) a Elina má docela vysoký lvl čaroděje, tak jsem nečekal, že lepší útočiště nezabere. Proti NPC po úpravách útočiště se mi to stalo teď poprvé. Vím, že přechodem do nové lokace to nemusí fungovat, ale když ho nakouzlím přímo v lokaci s NPC, tak jsem myslel, že tohle je spolehlivé.
Re: Útočiště nezabralo
Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Útočiště nezabralo
To vím, na to si dávám pozor. Pokud mám lepší neviditelnost, po nakouzlení GSka ihned zmizí. Zajímavé je, že pokud mám GS a nakouzlím v.neviditelnost, tak mi zůstanou obě kouzla.Thuereg wrote:Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
Re: Útočiště nezabralo
Mě se stávalo ,že když jsem měl ii a nakouzlil si GS ....NPC po mě šly jako by se nechumelilo.Scully wrote:To vím, na to si dávám pozor. Pokud mám lepší neviditelnost, po nakouzlení GSka ihned zmizí. Zajímavé je, že pokud mám GS a nakouzlím v.neviditelnost, tak mi zůstanou obě kouzla.Thuereg wrote:Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
To asi myslel Theurg
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Útočiště nezabralo
zůstanou, ale Gs už nefunguje.Scully wrote:To vím, na to si dávám pozor. Pokud mám lepší neviditelnost, po nakouzlení GSka ihned zmizí. Zajímavé je, že pokud mám GS a nakouzlím v.neviditelnost, tak mi zůstanou obě kouzla.Thuereg wrote:Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
Gs a II proste haprujou. Sice při nakouzlení Gs padá ii, ale nejsem si jist zda to furt nebuguje, mám pocit že jo. Ale ted už mága nehraju tak je mi to jedno
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první