CO VAM NA THALII CHYBI?
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
*hlasuje zvednutou rukou pro rozšíření možností úpravy šatů* 
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pokud je v toolu, tak by mela jit i u krejciho. Pokud ne, tak mi hodte nejaky info, co je to zac.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No pokud vím, tak u krejčího není...projela sem to tam celé několikrát (jako asi ostatně každá ženská - hráčka
) .... RoFe, byl bys tak hodný a mrknul na to, co je to zač, prosím?
všechny zástupkyně něžného pohlaví ti určitě budou vděčné 
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tsss já nejsem ženská a u barvíře šiju šaty pro Arii taky furt
A vděčné? To je málo, to chce něco lepší
Mimochodem ty sukně teda jsou v toolu na pánvi pod čislem 66,67 a 68 (Viz ten první obrázek). Jsou tam tři sukně - s kalhotkama, s bobříkem a bez bobříka
Jinak myslím že vzhled pánve 65, 69,70 taky u barvíře není. A jistě by se toho našlo víc.
Protože například na druhém obrázku mám na stehnech to připínání punčoch (podvazkový pás se tomu říká?
) A to taky u barvíře není. To jsem ukoval zbroj a ta měla takový vzhled stehen.
Jako já bych to klidně dal k tomu barvíři, kdybych věděl, jak se to dělá. Takže by mi asi musel někdo poradit kde to najít a jak to udělat. Páč v toolu tak není vše a některé věci tam chybí.
Mimochodem ty sukně teda jsou v toolu na pánvi pod čislem 66,67 a 68 (Viz ten první obrázek). Jsou tam tři sukně - s kalhotkama, s bobříkem a bez bobříka
Jinak myslím že vzhled pánve 65, 69,70 taky u barvíře není. A jistě by se toho našlo víc.
Protože například na druhém obrázku mám na stehnech to připínání punčoch (podvazkový pás se tomu říká?
Jako já bych to klidně dal k tomu barvíři, kdybych věděl, jak se to dělá. Takže by mi asi musel někdo poradit kde to najít a jak to udělat. Páč v toolu tak není vše a některé věci tam chybí.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Takový "plavky" jůůůů 
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Spousta cisel vzhledu je zakazanejch bud proto, ze pro ne neni model, nebo jsme fakt nechteli, aby v tom postavy chodily po svete. Muzu ti poslat modul na testovani + seznam zakazanejch modelu, jestli to v tom najdes, tak neni problem.-RoF- wrote: Jako já bych to klidně dal k tomu barvíři, kdybych věděl, jak se to dělá. Takže by mi asi musel někdo poradit kde to najít a jak to udělat. Páč v toolu tak není vše a některé věci tam chybí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Co ty víš na co to chce a před kým se v tom bude producírovat.Maya wrote:A nepříjde vám to teď už moc extravagantní?Terbee wrote:Nešla by tahle sukýnka přidat do hry? Rofík říkal, že prý je v toolu...myslím, že by přibylo elfek/člověčic v sukníchPočkej až si Inkvizice usmyslí, že čim víc odhalené kůže tím více temná duše
![]()
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Uaaaaaaa jestli takhle Aria chodi oblikana, tak se ji budu radeji vyhybat
Jinak jako tyhle oblecky jde nastavit i kozenou zbroj, alespon ja to tak mam na me zlodejce a rpim to jako ze nosi jen obycejny kozeny hadry.
Co mi tu chybi je moznost vyvolat zobrazeni vlastniho profilu postavy, takovej ten text co se pise pri zakladani, v defaultu je tam "blablabla ukazat zac je toho elf loket" ci co
protoze jsem si ho vypsal a ted absolutne nevim co jsem tam napsal, vetsinu veci pisu totiz z hlavy
a nemam zalohy. A kdyz uz by se to upravovalo, tak co pridelat moznost editace. Odpadlo by obtezovani dm kvuli zmene popisu a hraci by si mohli sami updatovat popis typu ze pribyla jizva, ubyl prst a podobne
pokud to tak uz je tak se omlouvam a prosim o navod pro hlupaka jak na to:)
Jinak jako tyhle oblecky jde nastavit i kozenou zbroj, alespon ja to tak mam na me zlodejce a rpim to jako ze nosi jen obycejny kozeny hadry.
Co mi tu chybi je moznost vyvolat zobrazeni vlastniho profilu postavy, takovej ten text co se pise pri zakladani, v defaultu je tam "blablabla ukazat zac je toho elf loket" ci co
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Prasokralik wrote: Co ty víš na co to chce a před kým se v tom bude producírovat.
Vrchni inkvizitor ma take sve slabe chvilky
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi "Trezor pro řemeslníky" v alwarielské dílně a barvíř v Alwarielu. Ten trezor by tam asi měl být, když správce nabízí možnost jeho zřízení. Ten barvíř by byl potřeba zejména na přešívání čerstvě vyrobených rób, ale neříkám, že by se nehodil i jinak.
Jinak, zálohy si dělej od všeho - logy ze hry, důležité příspěvky na fóru, modely šatů, zprávy na nástěnkách atd. Nikdy nevíš, kdy o to nějakým způsobem přijdeš.
Popis zobrazit jde - do volného pole na panelu zkratek si přiřadíš "Prozkoumat" a klikneš s ním na vlastní postavu.Hafen wrote:Co mi tu chybi je moznost vyvolat zobrazeni vlastniho profilu postavy, takovej ten text co se pise pri zakladani, v defaultu je tam "blablabla ukazat zac je toho elf loket" ci coprotoze jsem si ho vypsal a ted absolutne nevim co jsem tam napsal, vetsinu veci pisu totiz z hlavy
a nemam zalohy.
Jinak, zálohy si dělej od všeho - logy ze hry, důležité příspěvky na fóru, modely šatů, zprávy na nástěnkách atd. Nikdy nevíš, kdy o to nějakým způsobem přijdeš.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
So easy :Hafen wrote:
Co mi tu chybi je moznost vyvolat zobrazeni vlastniho profilu postavy, takovej ten text co se pise pri zakladani, v defaultu je tam "blablabla ukazat zac je toho elf loket" ci coprotoze jsem si ho vypsal a ted absolutne nevim co jsem tam napsal, vetsinu veci pisu totiz z hlavy
a nemam zalohy. A kdyz uz by se to upravovalo, tak co pridelat moznost editace. Odpadlo by obtezovani dm kvuli zmene popisu a hraci by si mohli sami updatovat popis typu ze pribyla jizva, ubyl prst a podobne
pokud to tak uz je tak se omlouvam a prosim o navod pro hlupaka jak na to:)
DO rychle lišty si dej prozkoumání (takový to očko ze skillu) a klikni na svoji postavičku. Voalá a vidíš.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Qesty...nejake qesty kde by se mohl zapojit každy a ne jen vybrana skupinka osob. Začina totiž tady byt řečeno slovy jedne zname a legendarni postavy kterou Awken nedavno potkal v Ivory "strašliva nuda" 
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Řešila se tu hudba pro nástroje, aby je bylo možno užívat skutečně systémově a spouštět jimi hudbu v lokaci. Právě formou rozhodovu "zahrát xy". Z příspěvků nahoře jsem pochopila, že:
- se musí najít někdo, kdo takovou hudbu shromáždí a popíše v excelové tabulce či jiném seznamu
- se musí najít někdo, kdo tu hudbu rozřadí pro jednotlivé nástroje
- se musí vzít hudba z nwn, protože jinak by se musela přidávat do haků(?)
Bod jedna a dva nemám problém splnit, ale u bodu tři váhám - nwn totiž nenabízí dostatek kvalitní a pěkné hudby, natož jednonástrojové rozdělitelné podle obtížnosti a nástroje - loutna, harfa, housle, klavír. Já takovou novou hudbu mám.
V zásadě bych byla schopná sehnat i někoho, kdo to i naskriptuje.
Problém je v třetím bodu - nemá cenu dělat takový systém, kdyby nebylo možné dodat dostatek kvalitní hudby, což bohužel nutí doplnění k haků - věc nepříjemná a dost zásadní.
Takže spíš jen jednu otázku - má cenu se tomu vůbec věnovat? Převažují klady nad zápory?
- se musí najít někdo, kdo takovou hudbu shromáždí a popíše v excelové tabulce či jiném seznamu
- se musí najít někdo, kdo tu hudbu rozřadí pro jednotlivé nástroje
- se musí vzít hudba z nwn, protože jinak by se musela přidávat do haků(?)
Bod jedna a dva nemám problém splnit, ale u bodu tři váhám - nwn totiž nenabízí dostatek kvalitní a pěkné hudby, natož jednonástrojové rozdělitelné podle obtížnosti a nástroje - loutna, harfa, housle, klavír. Já takovou novou hudbu mám.
V zásadě bych byla schopná sehnat i někoho, kdo to i naskriptuje.
Problém je v třetím bodu - nemá cenu dělat takový systém, kdyby nebylo možné dodat dostatek kvalitní hudby, což bohužel nutí doplnění k haků - věc nepříjemná a dost zásadní.
Takže spíš jen jednu otázku - má cenu se tomu vůbec věnovat? Převažují klady nad zápory?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hudba se dá doplnit do haků, to je to nejmenší. Jestli by někdo udělal zbytek, bylo by to super.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Něco hudby už mi tu leží vybraná a roztříděná.
- Do haků to není problém přidat
- Pokud seženeš někoho (a nehci ukazovat
) kdo to ošetří scriptově, tak není problém.
Já jsem si s tou hudbou nikdy nehrál, takže když to budu řešit, než na to najdu čas atp. bude to na dlouhý lokte.
- Do haků to není problém přidat
- Pokud seženeš někoho (a nehci ukazovat
Já jsem si s tou hudbou nikdy nehrál, takže když to budu řešit, než na to najdu čas atp. bude to na dlouhý lokte.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.