Ajvorský půlmaratón!!!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Ajvorský půlmaratón!!!

Post by jiromir »

Chystá se nějaký závod v běhu na dlouhé tratě? Tudle jsem viděl pár pilně trénujících sportovců, tak si řikám, jestli se taky nepřidat a nezačít pomalu protahovat nožky... :roll:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Kiri »

To uz tu dlouho nebylo :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by jiromir »

Kiri wrote:To uz tu dlouho nebylo :D
taky jsem se dneska v noci poprvé po pár měsících připojil :-) Doufal jsem, že se to aspoň trochu změní, bohužel 4 z 5ti postav který jsem potkal sprintovaly :? Kdyt uz vam to expi i kdyz se nikam nehoníte...
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Kiri »

cas sou penize, trebas spechaji za obchodem....a kazdy muze behat, kdyz si to dobre oduvodni ;-)...uz vidim ten flame :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by kucik »

Ten sprintujici starec v modrem habitu s holi v ruce me taky pobavil. :) To jsou ti dustojni magove, kteri maji vzbuzovat respekt ;)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Lord_Berserk »

kucik wrote:Ten sprintujici starec v modrem habitu s holi v ruce me taky pobavil. :) To jsou ti dustojni magove, kteri maji vzbuzovat respekt ;)
Myslis toho nemocnyho starce jak uz ma asi 9 lvl :D :D
...Ty si este nikdy nevidel sprintovat duchodce na tramvaj ? a pak si te vodpichnou hulkou jako spravny "Lovci kresel" :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Theogil I »

Ašivá si myslej, že čím víc běháš tím větší zkušenosti za to dostáváš ... to by ašivá měl někdo objasnit. A co je nejhorší ... jak só udéchaný tak nemůžó nasát vzduch ani na to odpověďát na pozdrav. To jen takový žum, žum a só v prachu, že je nebolej nožičky dyť ani pořádný botičky maratonky na to nemajó. To mě bolí nožičky teda furt.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Kiri »

zalezi jak se to hraje a magum ucta v jakymkoli veku ;-) :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by OneHeart »

v mých očích neustále behající postava ztrácí dost na kvalitě, taky si udělám obrázek o hráči a jeho pojetí eRPé :)
Super by bylo, kdyby někdo naskriptoval úměrný nárust únavy podle běhání *koukne po kucikovi*
Vaillardo Vran:
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by jiromir »

Kiri wrote:zalezi jak se to hraje a magum ucta v jakymkoli veku ;-) :D
kdyz se to hraje tak, ze nevis co je to chuze, tak je to pekne na pikaču. Chtelo by to nejakou DM osvetu itemem "zlomená noha" :twisted:
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Theogil I »

OneHeart wrote:v mých očích neustále behající postava ztrácí dost na kvalitě, taky si udělám obrázek o hráči a jeho pojetí eRPé :)
Super by bylo, kdyby někdo naskriptoval úměrný nárust únavy podle běhání *koukne po kucikovi*
Máte recht velebnej pane, je to hnus ani poseďát to neumí a ty hřebíky na lavičky to nedávám já, nene velebnej pane.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by jiromir »

OneHeart wrote:v mých očích neustále behající postava ztrácí dost na kvalitě, taky si udělám obrázek o hráči a jeho pojetí eRPé :)
Super by bylo, kdyby někdo naskriptoval úměrný nárust únavy podle běhání *koukne po kucikovi*
nwn nedokaze zjistit, jestli postava bezi, stoji nebo sedi, tudiz tohle neni bohuzel mozny. :-( Nevim jestli neprinese nejakou novinku v tomhle smeru patch 1.69... Tady pomuze jen DMko. (nebo kouzla typu grease či entangle :)
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by LDamian »

Lord_Berserk wrote:
kucik wrote:Ten sprintujici starec v modrem habitu s holi v ruce me taky pobavil. :) To jsou ti dustojni magove, kteri maji vzbuzovat respekt ;)
Myslis toho nemocnyho starce jak uz ma asi 9 lvl :D :D
...Ty si este nikdy nevidel sprintovat duchodce na tramvaj ? a pak si te vodpichnou hulkou jako spravny "Lovci kresel" :mrgreen:
Když jsem viděl Lathandira a Zeyla, tak přesně nad tím jsem přemýšlel... Zda oni s tim vzhledem důstojných starců s dlouhým vousem také běhají a nebo se prostě zařekli a chodí. Zvlášť kdybych se dozvěděl, že jen chodí Zeyl Wall (mimo případy, kdy ho nahání skřet), tak bych musel smeknout - nabrat tak rychle level bez běhání, to by bylo něco...

Jinak ne že by na tom nějak zvlášť záleželo. Každý ať si běhá jak uzná za vhodné. Osobně si vzálenosti při přesunu o x lokací také zkracuji během, běhám i při boji - to osobně považuji za akceptovatelné na tomto serveru. Jsem řekl bych co se běhání týče tak uprostřed - štvou mne lidi, co při výpravě nepočkají, neprohodí slovo a stále se jen ženou dopředu - to mám vždy chuť mu dát jako postava pěstí a jen vědomí toho, že bych ho snadno zabil mne odrazuje. A musím se přiznat, že pokud to není zvlášť zajímavé, tak mne omrzí po chvíli i chodit s lidma, co vůbec neběhají - zvlášť pokud se nic neděje v podstatě. V tomhle mne nezměnil ani pobyt na EQ, kdy i po několika měsících mi stále ten běh chyběl a věčná pomalá chůze mne štvala. Prostě nejsem v tomhle ohledu HCRP hráč - považuji to za nezábavnou část RP a tak ji trochu vypouštím.

Občas se zapomenu a běhám i z místa na místo (třeba v hostinci, když si myslím, že jsem tam sám). Nebo si uvědomuji, že když už někde něco vymlátím a stahuji to, tak bych mohl normálně chodit a nechovat se jak světluška nebo jiný poletující hmyz (jak někde někdo o pobíhačích řekl). A potom samozřejmě pokud se neudržím a běhám ve městech a podobně, kde se vyskytuje víc lidí a natrefím tam na skupinu hráčů, tak to vnímám jako chybu u sebe, zastydím se a snažím se dodržovat aspoň v těchto případech jakési rp i v oblasti chození. Pokud tedy postava opravdu nespěchá. :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Lord_Berserk »

OneHeart wrote:kdyz se to hraje tak, ze nevis co je to chuze, tak je to pekne na pikaču. Chtelo by to nejakou DM osvetu itemem "zlomená noha
HAHAA tak tendle predmet znam docela dobre, byla prdel to hrat :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Post by Theogil I »

jiromir wrote: nwn nedokaze zjistit, jestli postava bezi, stoji nebo sedi, tudiz tohle neni bohuzel mozny. :-( Nevim jestli neprinese nejakou novinku v tomhle smeru patch 1.69... Tady pomuze jen DMko. (nebo kouzla typu grease či entangle :)
Nené to je níc to je ašivá ani nespómálí, ale takový infalkt míhokrálu (prstík smrti), nebo jak se to menuje, přímo vod pánaboha Norda to by byló, to by je jistojistě tróšku zpomálilo. Vono i maratonskejm běžcům se stávajó nehody, třebas jim spadne nebo na kebulu ... fákt nekecám.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked