Mnóó rozchodil jsem to celkem dobře si myslím. Jen si budu muset pohrát s nastavením.
Měl detaily na skoro maximum, tak jsem je snížil na průměr, co jsem si myslel, že by se to nemuselo sekat vůbec místama a začlo se to sekat ještě více.
Asi po dvou hodinách hraní, při Q jsem skákal přes most a laglo se to, seklo a muselo se dát ctr+alt+delete ..
Jinak přijde mi to celkem dosti dobrý.
Jen je blbý když se mi to lagne při přestřelce

Jinak taky jsem na serveru EU2, hraju za Nhildiu .. zkoušel jsem si ji vytvořit sám, tu babu jednu, ale přijde mi jak šereda
