tohle je moje postavycka a jeji auto, jmenuje se FionaGall


Tak tak, my s Vejkem té tvé asi ublížímeRadim wrote:Tak já sem právě dokončil registraci a po obědě se zkusím dostat do hry.PiAn0 na tebe se už těším,za fízla hrát nebudu
Klasika u většiny "free" her... v BF Heroes se věci kupovali taky na čas, Combat Arms třeba též, jde prostě o to, že tě tím nutí, co nejvíc hrát .. pak mají zaručeno, že jim hraje tolik a tolik lidí skoro stabilně.. a tím pádem můžou mít reklamy atd. a vydělávatPrasokralik wrote:První zklamání, nový zbraně jsou časově omezený, za těžce vydělaný fňufňáčky si jde kupovat kvéry který zmizej za 10 dní -.-
to samozřejmě jde, na to ani nemusíš čekatNalkanar wrote: čekám jen až někdo hodíte hlášku, že za reál prachy se tam dá koupit to a to