vzhledy zbraní
vzhledy zbraní
dnes jsem si s mojí novou postavou vzal kord a chtěl jsem na kovadlině změnit vzhled. problem je v tom že když dam "předchozí" ať už u vzhledu či barvy jakékoli části zbraně tak mi to napíše neplatný vzhled a hodí mě to na 1. a je ještě jeden problem a to že když u kordu dojedu do 5. vzhledu jakékoliv části tak na 6. vzhled mi to řekne že je neplatný a hodí mě to zpátky na 1. a mam ještě jeden problém a to je když jsem měl vzhled kordu jako je u železnýho z obchodu a změnil jsem vzhled , pak mi to u něčeho napíše neplatný vzhled , hodí mě to na 1. vzhled a i když sem to neuložil a dal sem ať mi dá ten starý, tak buď mi dal nějaký uplně divný a napsal k tomu že je to 1. vzhled a nebo mi hodil to tlačítko do batohu. Teď mam u sebe kord kterej vubec nevypadá jako kord protože dál než na těch 5 vzhledů nemůžu a těch prvních 5 vzhledů je fakt divných.
http://www.imghosting.cz/view-52kord.gif
http://www.imghosting.cz/view-52kord.gif
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář
Re: vzhledy zbraní
Mě se to taky už stalo s mečem. Napadlo mě zda to není tím, že ty vzhledy jsou v rozmezí 1 - 5 jen u těch zbraní co jsou buď úplně obyčejné nebo jen +1? Čím více kvalitní pak meč (+2, +3 atd. ), tím více možností vzhledu u té danné zbraně? Zdá se mi to i logické. 
Re: vzhledy zbraní
Ja zkoušel božskou sekeru (ta z kramku pro vyměnu itemu +4) a nejde dát pryč efekt ohně ani měnit vzhled jiný než základní nwn. Bylo by super tam přidat i ty CEPové vzhledy.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: vzhledy zbraní
Neviem ci je vobec mozne dat prec efekt ohna (alebo ineho elementu) u zbrane, ktora ma zranenie elementom viac ako 1k4 alebo 1k6 - myslim, ze to aj toolset nastavuje napevno. Maximalne to ide aj v toolsete zamenit za iny efekt, co je zas nelogicke aby zbran s napr. ohnivym zranenim vyzerala ako zbran s elektrickym zranenim.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: vzhledy zbraní
Je to nastavením barvy. Některá barva povolí jen něco atd. Mam to odzkoušený... Zkuste si tu zbraň nejdřív udělat v toolsetu, a pak se podle toho orientovat ve hře. Je to jednoduchý 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: vzhledy zbraní
Tak jsem přišla o meč díky chybce při změně vzhledu na kovadlině v dílnách.V prvním kole změny vzhledu jsem objevila vzhled č. 1-23 tuším. Z toho jsem si vybrala vzhled číslo 6 a dala zapamatovat.Zbraň se uložila s takovým a makovým číslem.Poté jsem si to ale rozmyslela a chtěla si to prohlédnout ještě jednou a dát třeba jiný vzhled zbraně té samé věci.Už mě to ale pustilo pouze na vzhledy 1-6,přičemž předtím zvolená 6 byla jiná (rozuměno měla jiný tvar).Dala jsme tedy původní vzhled a co se nestalo?Zbraň jednoduše zmizela z inventáře,z kovadliny,z ruky postavy.Výpis mi napsal že jsem o zbraň přišla.Mám screen.Ale jaká to byla zbraň screen nemám a jelikož DM v nočních hodinách bylo k nezastižení a zbraň nepatří mezi ty,které bych měla oplakávat nebudu otravovat s navrácením o náhradu.Chci jen upozornit ostatní hráče na tuto možnou chybku.Neboť ne každá zbraň je neoplakatelná.Nevím čím to je,snad jen velmi pozorně vybírat vzhled který potvrdíte. 
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: vzhledy zbraní
Vzhledy se taky daji menit pomoci zmeny barvy.
Rozumej tomu tak ze vzhled č.6 barvy č.1 je jiný. než vzhled č.6 barvy č.8
Alespoň tak to je v toolu a dle me stejna "chybka" bude i tady.
Rozumej tomu tak ze vzhled č.6 barvy č.1 je jiný. než vzhled č.6 barvy č.8
Alespoň tak to je v toolu a dle me stejna "chybka" bude i tady.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: vzhledy zbraní
Já mám pro změnu problém s lukem a to jsem barvu neměnil... projížděl jsem u dlouhého ořechového luku skiny zhruba od 15. skinu dál, kolem 19.(20.?) mě to hodilo k prvnímu, ale zpět už to nešlo, stejně tak se nemůžu dostat dál, než k desátému skinu.
Fearn Divoška - elfí divoženka vyvržená hlubinami Prahvozdu do kamenného vězení civilizace.
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: vzhledy zbraní
Ahoj,
dnes ve 2 ráno jsem si měnil zbroj a v tom přišel restart. Po restartu zbroj zmizela s inv.
Prosím o pomoc a vrácení zpět.
account: 888888
jméno: GadusH
Děkuji JF
dnes ve 2 ráno jsem si měnil zbroj a v tom přišel restart. Po restartu zbroj zmizela s inv.
Prosím o pomoc a vrácení zpět.
account: 888888
jméno: GadusH
Děkuji JF
Re: vzhledy zbraní
Provádět změny vzhledů těsně před restartem je známka, abych tak řekl.. mdlého uvažování. Pochopím když server nečekaně spadne, ale restart ve 2:00 je každej den.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: vzhledy zbraní
No jo, to je fakt.. nováček si to ale nemusel uvědomit 
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: vzhledy zbraní
Nic proti; to se může stát každému. Jen je pak těžké považovat to za ztrátu způsobenou chybou serveru.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: vzhledy zbraní
Ahoj,DenGrasse wrote:Nic proti; to se může stát každému. Jen je pak těžké považovat to za ztrátu způsobenou chybou serveru.
je to moje chyba. Hraju na Thalii chvilku a nevím kdy probíhají restarty (navíc myslím, že ani nepřišlo upozornění před restartem, ale nevím jistě..)
Pokud je to problém vyřešit, mám prostě smolíka
Děkuji za zpětnou odezvu.
Zatím....J_F
Re: vzhledy zbraní
Můžeš zkusit poprosit nějakého DM ve hře, třeba se ustrne. Jako nárokovou věc bych to neviděl.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: vzhledy zbraní
Zaprvé to nemusí vědět a za druhé pokud servr někdy před tim spadl tak restart v noci neni hlášen. Což občas zastihlo nepřipravenýho i mě, protože ve hře si málokdy hlídám i čas pokud někam nespěchám:)Miell wrote:No jo, to je fakt.. nováček si to ale nemusel uvědomit
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.