Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Jedu letos na letní sraz Thalie?

Ano.
21
38%
Ne.
29
53%
Na srazy zásadně nejezdím!
5
9%
 
Total votes: 55

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

Pátý velký letní sraz Thalie 2011


Termín konáni: 29. - 31. července 2011

Místo konání: Tábořiště na Úterském potoce u Hlaváčkova mlýna


Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným (patří lesům ČR). Na louce už srub nestojí, ale plánujeme vyrobit provizorní přístřešek, kdyby byla nepřízeň počasí a ukrýt se před dešťem. Poblíž je take vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného Hostince U Krkovičky!!! :twisted: Kdo by nevěděl, oč se jedná, stačí navštívit Ivory. :wink:


Jedou:

- Rejty, Kucik + žena, Igor, Foxik, Berserk + Serafina, -darkvision-, Bóďa +1, Nomis + Alice, Bahnak, Derken-, Krata +1, Jonny, Sváča, Rudi, Fredy, Groll, Pepa48, Sorrow, efu_redo + Jogobelo, Tao Kan + Durduin, Firefox_, Thuereg, Sobik, Radim, Práček, Theogil + Awadar, loard, Shamman, Sideric, Hafen,

ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo


Neví:

-

Nejedou:

-

Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

Kdy, kde, jak:

Začátek:

Sraz se uskuteční na louce u Hlaváčkova mlýna nedaleko Konstantinových Lázní. Najít místo vám pomůže mapa. Tábořiště se nachází v přírodní rezervaci Úterského potoka. Přijíždět můžete 29. 7. 2011 (pátek) od 17:00, oficiální zahájení akce bude v 18:00. Účastníci se na místo dopraví buďto vlastním vozem a nebo se dá dojet i vlakem do Konstantinek, kde by vás někdo vyzvedl. Kdyby byly nějaké nejasnosti, tak se mi ozvěte na ICQ.

Konec:

Akce končí v neděli 31. 7. 2011 někdy odpoledne (cca. odhaduji kolem druhé hodiny). Bude možnost zůstat i déle, ale někteří to budou mit domů daleko, tak aby měli dostatek času na návrat domů.


Výbava:

Jidlo:

Jídlo si vezme každý s sebou, co uzná za vhodné. Na pátek večer bych doporučoval něco na opečení na ohni (buřty nebo klobásy). Potom snídani a oběd na sobotu, večer bude tradiční grilování u krkovičky. Přes den je možno si zajet na oběd do nedaleké vesnice. Na neděli si vemte snídani a oběd.

S sebou:

Jak už tu padlo tak spacák, karimatku / celtu a stan. Dále oblečení a obuv do přírody. Doporučuju si taky vzít repelent, komáři a jiný hmyz dokaží být opravdu otravní. Pláštěnka snad nebude potřeba, ale pro jistotu si ji vemte.

Speciální výbavou bude výzbroj. Každý si bude muset vyrobit nějakou zbraň, aby se mohl účastnit připravených aktivit. Nejjednodušší je si vyrobit meč z hokejky, štít z desky či prkem, řemdih (pomocí rukojeti z klacku, do které provrtáte díru a přivážete na provaz tenisák obalený molitanem či vatou a látkou. Meče potáhnete miralonem (což je taková izolace na trubky, tj. z podobnýho materiálu jako je karimatka). Ať už zbraň bude jakákoliv, musí byt dostatečně obalená, abyste nikoho neporanili. Kontrola zbraní bude provedena přímo na miste. Doporučeno je vzít si pracovní rukavice, abyste neměli odřené prsty. Středověký kostým a nebo oblečení v duchu Thalie je vítané.

Kdyby si někdo s výrobou neveděl rady, tak ať kontaktuje na ICQ mě a nebo Bahňáka.


Ubytování:

Spí se na louce, buď ve vlastním stanu nebo v připraveném přístřešku z plachet. Vemte si spacák, karimatku nebo celtu. Je tu ještě moznost domluvit spaní v penzionu v Konstantinkách, cena je cca. 250 Kč na osobu za noc. Doprava do místa ubytování je vlastní. Autem je to tam čtvrt hoďky a pěšky tak hoďku.


Program:

Aktivity:

Bude připravený program na celý víkend. Těšit se můžete na výstup na zříceninu hradu Falknštejn či Gudštejn, rytířský turnaj, bitvu a jiné zábavné aktivity. Nebyl by to sraz Thalie, kdyby chyběla všemi dobrodruhy oblíbená hospůdka u Krkovičky.

Večer u Krkovičky:

Hospůdka se nachází v Konstantinových Lázních. Pěšky je to hodinka cesty a autem něco kolem čtvrt hodinky. Na sobotu večer tu budou zamluvena místa a připravené grilování na zahrádce. Pivo zde toci chodovar, gambrinus 10, prazdroj 12, kozel světlý/černý a pak ještě nějaké lahváče a nealko pivo pro abstinenty :roll:. K dispozici bude i sud, ze kterého si budeme točit. Hostinským se pro celý večer tradičně stává Rejty. 8)

*Změna programu vyhrazena.*


Celková cena včetne večeře je *250* Kč. Peníze posílejte na účet Thalie a nebo osobně Rejtymu.

*Edit 1: Kdo nechce jídlo, pošle jen 100 Kč.

Číslo účtu najdete zde: http://thalie.pilsfree.cz/sponzorovani-164.htm. U příspěvku uveďte své jméno nebo nick ze hry. A to nejpozději do 15. července, protože pak to tam jedu natvrdo domluvit.


Těší se na Vás Rejty a celá Thalie!


Skupina na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 330&ref=ts


*Edit 2:

Rozměry zbraní

Jednoruční meč - 90cm

Obouruční meč - 120cm

Jedenapůlruční meč - 100cm

Dřevcové zbraně (cep, halapartna, kopí) - 180cm

Jednoruční sekera - 90cm

Obouruční sekera - 110cm

Válečné kladivo - 90cm

Palcát - 90cm

Řemdih - 40 + 35 cm (toporo + provaz s koulí)

Dýka - 40cm

štít (kruhový) - průměr 55 cm

Pokud chcete bojovat se dvěmi zbraněmi (jdou vždy jen dvě jednoručky) tak je maximální součet 130 cm (tzn. že jeden meč bude mít např. 70 cm a ten druhý 60).


*Edit 3:

Jak trefit na sraz
photter wrote:přesnější lokalizace:
silnice Plzeň - Vary (20, E49)
mezi Úněšovem a Bezvěrovem odbočit doleva na Konstantinovy Lázně (silnice 201)
neuhejbat, dokud silnice nekřižuje úterský potok v místě zvaném
starý mlýn - je to poslední bod, do kterýho je na mapě silnice (49°53'19.878"N, 13°1'6.331"E)
tam je třeba se rozkoukat a najít polňačku údolím Útrerskýho potoka po proudu - je to maličko offroad
sledovat polňačku cca 1,5 km, čumět doleva na louky a pokud by tam stála zřícenina srubu, může to bejt vono
srub - 49°52′55.48″N 13°01′43.26″E
pokud dojedete ke skupině stavení (Hlaváčkův mlýn), přejeli ste a vraťte se kousek
a přikládam mapy
Attachments
cesta na tábořiště.png
mapa-thalie.png
mapa-thalie2.png
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

Několik fotek z minulých srazů...

*edit: Více fotek zde http://thalie.pilsfree.cz/srazy-a-setkani-167.htm
Attachments
27726_1424764348760_1522305247_31098537_4181826_n.jpg
27726_1424780069153_1522305247_31098612_1667669_n.jpg
27726_1424774869023_1522305247_31098572_8211155_n.jpg
DSC_0114.jpg
45036_1550420530086_1522305247_31427837_518504_n.jpg
45143_1550418890045_1522305247_31427828_4507332_n.jpg
DSC_0218.jpg
DSC_0673.jpg
DSC_0201.jpg
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

Odemčeno! Můžete se začít hlásit! Neúčast nepřípustná!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by kucik »

Takže tentokrát se mnou počítejte.
Poptávám možnost odvozu bagáže z Prahy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Rejty »

Já bych jel klidně už od středy, kdyby byl zájem...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by igor »

Tak já jedu taky (a rovnou si zamlouvam místo u Berse v autě, minule se osvědčilo :lol: )
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Foxik
Nováček
Posts: 2
Joined: 09:10 16. May 2010

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Foxik »

Já bych taky přijel. A klidně už v tu středu.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Lord_Berserk »

Snad mi to vyjde ... zatim s tim pocitam :)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by mandos »

Zatím máme jet 31. do Francie, dám vědět jestli se mi podaří to o ten den posunout a to bych kdyžtak teda jel.
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Pajule »

nejedu - tábor jako každej rok :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by -darkvision- »

S jedním drowem určitě počítejte 8)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Bahnak »

S Pajulí se stejně nepočítá, mě si pište rovnou, pojedu z Práglu asi autíškem tak uvidíme, třeba někoho (nebo něco) naberu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Krata »

s Jonnym nejspíš taky opět dorazíme, ještě se dohodnem ale nejspíš budem mít i volné místa a cestou z Kolína můžem někoho nabrat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Post by Derken- »

Tak já bych se měl taky objevit :)

*kouká po svém klanu*
Jsem někde slyšel, že se objevíme v plné síle tentokrát, tak jak jste na tom? :twisted:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Locked