Vetešník v Ivory
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Vetešník v Ivory
Zdravim, vetešník v Ivory má být nějaký učitel, ale když se chci něco naučit, zahlasí jen něco jako BUG1: neznamý učitel (popis si ted nepamatuju přesně, nejsem u hry, abych se na to mohl podivat poradne)
Re: Vetešník v Ivory
Ten tě naučí možná tak jak brát lidi na hůl
,ale na učení povolání sou jiný NPC.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Vetešník v Ivory
Ja si myslím, že by klidne mohl učit zlodeje:)
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Re: Vetešník v Ivory
Za to bych se taky přimlouval, protože táhnout se do Karathy pro prvních pár levelů (třeba prvních 5) a ještě při tom stačit 3x umřít je docela drsný, obzvlášť, když skoro každej trouba učí na potkání čaroděje a tak.Alvarion wrote:Ja si myslím, že by klidne mohl učit zlodeje:)
Nakonec se mi povedlo najít učitele v Karathe, ale asi až po tom, co jsem neúspěšmě otravoval asi tak 10 lidí. Většina z nich na mě vůbec nereagovala nebo mi řekli, že toho šupáka nedávno vyhnali z města.
EDIT:
To mi připomíná. Nechtěl by někdo sepsat nějaký seznam (třeba dát na nástěnku v Ivory), kde se dají odchytit základní učitelé pro tu kterou třídu? Něco jako jejich inzeráty nebo tak něco? Dost by to usndnilo nově příchozím život. Mnozí možná namítnou, že to neni potřeba, protože se buď může člověk někde poptat (v tom případě bych uvítal, kdyby něco takovýho mohl poradit třeba hostinský), nebo si ho dotyčný musí prostě najít. V tom případě je to dost na nervy, když přijde úplně nový člověk, vůbec to tu nezná a má hledat nějakýho učitele, kterej neni jen tak vidět (např. Druid, Barbar, Zloděj, ...). Tim se 99% lidí na to radši vyprdne a půjde jinam.
To sice jo, tak v tom případě ať je mu tahle možnost z nabídky odebrana, protože to pak jen zbytečně mate.Radim wrote:..., ale na učení povolání sou jiný NPC.
Re: Vetešník v Ivory
A já jsem si myslel že na to každy doteď nahlížel jako na žert 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Vetešník v Ivory
Ne, ne. Někteří berou Alvariona jako skutečnou žijící osobu.Sorrow wrote:A já jsem si myslel že na to každy doteď nahlížel jako na žert
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vetešník v Ivory
dá se v Práze někdy vyučit zlodějem? Poraďte, nebo se budu muset ptát náhodných chodců 
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Vetešník v Ivory
no to se musis podivat do novin, jestli tam nekdo nema inzerat, ze vyucuje zlodejetao kan wrote:dá se v Práze někdy vyučit zlodějem? Poraďte, nebo se budu muset ptát náhodných chodců
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Re: Vetešník v Ivory
Myslite si, že jsem se ptal takhle okatě a debilněDaanri wrote:no to se musis podivat do novin, jestli tam nekdo nema inzerat, ze vyucuje zlodejetao kan wrote:dá se v Práze někdy vyučit zlodějem? Poraďte, nebo se budu muset ptát náhodných chodců
Re: Vetešník v Ivory
Zajdi do parlamentu.tao kan wrote:dá se v Práze někdy vyučit zlodějem? Poraďte, nebo se budu muset ptát náhodných chodců
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Vetešník v Ivory
ale prd do Parlamentu.Na hrad tam tě to Vašík naučí 
Re: Vetešník v Ivory
Najdi si mě. Já jsem kleptomancer level 99 
Alaunavin - Mrtvá, malá, nevinná chudinka
Kael - Zlý, homosexuální, pedofilní bard s božským hlasem. Říkejte mu Božský Kája
Kael - Zlý, homosexuální, pedofilní bard s božským hlasem. Říkejte mu Božský Kája
Re: Vetešník v Ivory
Zrovna učitelé druidů jsou k nalezení velmi snadno. Stačí si jen přečíst reálie, kde v okolí žijí druidé, a pak se poptat, kudy se tam jde.dira_v_bubnu wrote:V tom případě je to dost na nervy, když přijde úplně nový člověk, vůbec to tu nezná a má hledat nějakýho učitele, kterej neni jen tak vidět (např. Druid, Barbar, Zloděj, ...).
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Re: Vetešník v Ivory
OK to beru. To byl jen příklad. Nejsem druid, tak jsem pro něj učitele nehledal. Ale překvapilo mě, že kouzelník nebo čaroděj má učitele na každym rohu. Očekával jsem, že v Ivory, která je doporučená pro nováčky, by mohla být alespoň zmínka o tom, že by mohli nějací zloději existovat, případně kde.davidsoft wrote:Zrovna učitelé druidů jsou k nalezení velmi snadno. Stačí si jen přečíst reálie, kde v okolí žijí druidé, a pak se poptat, kudy se tam jde.dira_v_bubnu wrote:V tom případě je to dost na nervy, když přijde úplně nový člověk, vůbec to tu nezná a má hledat nějakýho učitele, kterej neni jen tak vidět (např. Druid, Barbar, Zloděj, ...).
Navíc mě překvapilo, když jsem se ptal v Karathě, kde by podle realií měl sídlit velice silný spolek zlodějů, že jsem nenašel nikoho, kdo by mi poradil. A to jsem běhal fakt 3 dny po městě a prohledával každou skulinu.
Ale asi jsem naivní (a všem kteří to tak nevidí se tímto omlouvám), když jsem předpokládal, že by mohl být třeba nějaký lapka v hospodě (třeba jen po setmění) nebo alespoň někdo v chudinské čtvrti Karathy, který by mohl aspoň nasměrovat, kam dál.
Re: Vetešník v Ivory
To jestli v Karathě sídlí spolek zlodějů přece neznamená, že jejich náhončí bude stát na náměstí a vykřikovat, že nabíraj nový čelny.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...