Vetešník v Ivory

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Vetešník v Ivory

Post by Sapal »

dira_v_bubnu wrote:když jsem předpokládal, že by mohl být třeba nějaký lapka v hospodě (třeba jen po setmění) nebo alespoň někdo v chudinské čtvrti Karathy, který by mohl aspoň nasměrovat, kam dál. :?
Ten otravnej vyvolávač už na karatskym náměstí nevykřikuje, že v kanálech sídlí zlodějskej spolek?
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Vetešník v Ivory

Post by DenGrasse »

Pokud vím, tak to naopak vždycky popíral :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
dira_v_bubnu
Poutník
Posts: 52
Joined: 21:22 26. May 2011

Re: Vetešník v Ivory

Post by dira_v_bubnu »

DenGrasse wrote:To jestli v Karathě sídlí spolek zlodějů přece neznamená, že jejich náhončí bude stát na náměstí a vykřikovat, že nabíraj nový čelny.
To sice ne, ale aspon nekde zapadlej žebrá, který jsem potkaval v chudinský čtvrti by o tom něco vědět mohl. A nic ve zlym, ale podle mýho každej zná ve svém okolí nějakýho mafiána (Mrázek, Krejčíř, Starka, Kalousek, ...), tak mi nepovídejte, že by v chudiský čtvrti, která je plná kriminálníků a žebráků nemohl být jeden, co by řekl: "Hele, zkus se kouknout dolů. Třeba budeš překvapenej..." . Ale jak se na to koukám, tak asi vám tenhle stav vyhovuje, tak toho radši nechám.
Sapal wrote:
dira_v_bubnu wrote:když jsem předpokládal, že by mohl být třeba nějaký lapka v hospodě (třeba jen po setmění) nebo alespoň někdo v chudinské čtvrti Karathy, který by mohl aspoň nasměrovat, kam dál. :?
Ten otravnej vyvolávač už na karatskym náměstí nevykřikuje, že v kanálech sídlí zlodějskej spolek?
Seděl jsem tam reál asi půl hodiny a ani jednou se o tom nezmínil. :?
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vetešník v Ivory

Post by kucik »

dira_v_bubnu wrote: A nic ve zlym, ale podle mýho každej zná ve svém okolí nějakýho mafiána (Mrázek, Krejčíř, Starka, Kalousek, ...
Ty znáš tyhle lidi osobně? To máš, chlape, docela slušný konexe. Ale jinak ano, každej zná někoho, ale to neznamená, že to každýmu vyslepičí na potkání.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Vetešník v Ivory

Post by Alvarion »

dira_v_bubnu wrote: A nic ve zlym, ale podle mýho každej zná ve svém okolí nějakýho mafiána (Mrázek, Krejčíř, Starka, Kalousek, ...
Díky moc pobavil jsi mne při dopoledni parádním hlodem, Kalousek po boku takových jmen.... :mrgreen:

Jinak Rogue, jak se class nazývá v originálu není zloděj, to by bylo thief.

Dle slovníku je lepší slovo spíše vykládat - tulák, pobuda, darebák, ničema. Určitě by neměl být problém do nějakého narazit.... + Šmelička je mistr v okrádání zacinajicích hrdinů, ale i jejich mecenáš. Určitě by si zasloužil umět vyučovat pár základních lvl nějakého povolání.
dira_v_bubnu
Poutník
Posts: 52
Joined: 21:22 26. May 2011

Re: Vetešník v Ivory

Post by dira_v_bubnu »

Alvarion wrote: Díky moc pobavil jsi mne při dopoledni parádním hlodem, Kalousek po boku takových jmen.... :mrgreen:
Však je to všechno stejná banda darebáků :)
Alvarion wrote: Jinak Rogue, jak se class nazývá v originálu není zloděj, to by bylo thief.

Dle slovníku je lepší slovo spíše vykládat - tulák, pobuda, darebák, ničema. Určitě by neměl být problém do nějakého narazit.... + Šmelička je mistr v okrádání zacinajicích hrdinů, ale i jejich mecenáš. Určitě by si zasloužil umět vyučovat pár základních lvl nějakého povolání.
Jojo, tak nějak jsem to myslel. A stačilo by fakt klidně jen prvních 3-5 úrovní, aby se člověk mohl odvážit dál :ewink:

EDIT:
kucik wrote: Ty znáš tyhle lidi osobně?
Opravdu Starku znám osobně a je to docela hodnej pán... :ewink:
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Vetešník v Ivory

Post by Narsith »

Vite co se mi libi? Ten vaš arogantni pohled na věc zrakem zkušeneho hrače (a je jedno jestli hral někde jinde nebo jen na Thali).Vubec neberete v potaz že NwN taky muže chtit zkusit si zahrat někdo kdo nikydy z touhle hrou nepřišel do styku. Jen si někdy po sobě přečtěte ty svoje odpovědi a trošku se nad nima zamyslete. Teda jestli jste toho schopni. Pak se nedivte že takovy novaček se po dvou,třech lognutich a takovychto odpovědich na svuj dotaz na forku znechuceně odvrati a smazne hru z hardu. Bohužel,a klidne mi za to dejte i bann,tyka se to i některych DMek
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Vetešník v Ivory

Post by Thuereg »

Ono spíš jde o to, že se najde pár bhodnejch odpovědí, ale zároveň se objeví spousta braku :) , ale to už by nebylo forum aby to tak nebylo :D.

Každopádně když už se tu řešej ty lvl a treneři.. Trochu bych to osvobodil a třeba prvních 5lvl bych nechal bez trenera. Postava by přece měla bejt v něčem alespoň trochu zběhlá než se začne u nějakýho mistra učit těm opravdu důležitejm zákoutím řemesla.

Edit: Opraveno :mrgreen:
Last edited by Thuereg on 16:02 05. Jun 2011, edited 1 time in total.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Vetešník v Ivory

Post by Nalkanar »

objeví! objeví! žádný ě! ob-jevit, z-jevit, vy-jevit
.
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Vetešník v Ivory

Post by Narsith »

Nalkanar wrote:objeví! objeví! žádný ě! ob-jevit, z-jevit, vy-jevit
Pardon,jsem nejaky patek ze školy....a čeština jaksi neni muj rodny jazyk :)
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Vetešník v Ivory

Post by -RoF- »

Ehmm zajimavé reakce teda. Jak tu chcete potom udržet nováčky?

Sám vím, že když jsem tu začínal, tak jsem měl problém ty učitele najít. A vždy mi někdo poradil a nebo jsem to našel sám. Ale že bych v tom hledání viděl nějakou extra zábavu? No nevím.

Holt nezbývá nic jiné než hledat a nebo se ptát hráčů ;)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vetešník v Ivory

Post by Prasokralik »

trenéři jsou prostě neskutečná chujovina, aneb nikdo se nic sám nenaučí bez ohledu na to kolika boji si projde, v postupu je důležité strávit 5 minut v hospodě s nejbližším opilcem, jenžto nám prozradí, jak meč držeti

dokládám manuál, jak to momentálně (nejen) na Thalii vypadá

Image


EDIT: vtipné je, že už i v této připitomnělé hře většinu trenérů zrušili a zbytek razantně omezili, jen u nás....
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Vetešník v Ivory

Post by G-ladiator »

Imo by to řešila možnost PC být učitelem. Nevím, jak těžké by to bylo naskriptovat (pokud vůbec možné), ale myslím, že by to řešilo spoustu věcí a ještě vytvořilo skvělé příležitosti pro hru.
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Vetešník v Ivory

Post by Thuereg »

:D :D :D :D


Hele jak řikám. Zrušil bych to na prvních lvl. Já třeba s Theem ic hraju že za žádnejma trenerama nechodim. Boj se učim sám, ale když už to musí bejt tak to dejte třaba od pátýho nebo desátýho lvl. Nebo je nechte jen na ty ultimátní povolání.

Za prvé. Hráči na malejch lvl budou mít čas se v klidu rozkoukat po světě budou schopný se k těm trenerum alespoň dostat, poznaj pár lidí, dozvěděj se kde jsou a tak. Prostě budou mít čas na poznání světa než budou muset začít řešit system a otravovat se tim :).
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Vetešník v Ivory

Post by Thuereg »

G-ladiator wrote:Imo by to řešila možnost PC být učitelem. Nevím, jak těžké by to bylo naskriptovat (pokud vůbec možné), ale myslím, že by to řešilo spoustu věcí a ještě vytvořilo skvělé příležitosti pro hru.
Nad tim sem taky občas uvažoval a nepřijde mi to jako nijak zvláště blbej nápad :)
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Locked