Metalfest Plzen 2011

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Metalfest Plzen 2011

Post by Sobik »

Sabaton naprosto bezkonkurenčně nejlepší kotel. Tam sem poskakoval bez bot s jednou slečnou na zádech. :D
Spolu s nima Epica a Arch Enemy jako poslední tři kapely asi předčily celej zbytek festu.
Dymytry, navzdory tomu že byli první kapela v sobotu, taky slušně zaváleli a měli dobrej kotel lidí, řek bych i víc jak na kapely v neděli po poledni.
Pak Equilibrium, asi jediná kapela, která udělala wall of death. Taky mazec.
Cradle of Filth trošku zklamali Daniho zpěvem ve vejškách, ale jinak docela dobrý.
Jinak prej byl úžasnej kotel na Kataklysm, ale já je neviděl. Pátek mám trochu matnej. :D
Toť můj skromný report. :D
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Metalfest Plzen 2011

Post by kucik »

V pátek excelovali samozřejmě Accepti. Hoffmann předvedl, že stále umí a já rázem zapomněl, že ten den hráli i jiné kapely. Druhej den na mě museli všichni řvát, protože jsem fakt neslyšel.

V sobotu byli asi nejlepší Saxon, ale vzhledem k pátku a sobotě to byl slabší den. Na nic jiného si nevzpomínám.

Rozhodně nejlepší bylo finále a Sabaton, a před nima skvělí Arch Enemy. Epica mi přišla slabší, ikdyž jsem se na ní docela těšil.
Cradle of Filth se moc neblejskli. Nebo spíš zpěvák, kterýho bych tam radši neslyšel. Situaci trochu zachraňovala klávesistka.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Metalfest Plzen 2011

Post by Woxa »

Nam se vetsinu podarilo tak nejak ruzne prochlastat, takze oproti lonsku sem toho tolik nevidel :) Kazdopadne nedele byla dobra, i kdyz Epica me prisla dost slaba a Sabatoni maj vroubek, ze to zatahli jeste pred jedenactou a ani nic nepridali.

Co se fotek a postrehu tyka, tak asi neco casem hodim na svuj blogisek :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Locked