Přenosné židle
Přenosné židle
Uvítali byste možnost postav půjčit si (podobně jako dopravní zvířata) přenosné židle, které by mohla postava kamkoliv umístit a sednout si na ně a pak případně vzít a přenést jinam?
Chystám se to naskriptovat a zajímá mě, zda o to bude zájem.
Chystám se to naskriptovat a zajímá mě, zda o to bude zájem.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Přenosné židle
Za mě dávám NE. Neboť si myslím, spíše si moc nedovedu představit, jak se každej tahá se židlí, aby se pak někde posadil. Hrával jsem i na povrchu, kde mám Mága či bojovníka a ani k jednomu z nich by mi to nesedělo. Někam přijít, vyndat židli a posadit se.
Toť můj názor.
Toť můj názor.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Přenosné židle
Pokud bys to udělal jako svitek který by židli na nějaký čas vyvolal tak proč ne?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Přenosné židle
Vy neznáte rozkládací stoličku?
Jako za mě proč ne, ale otázkou jak velké to bude mít využítí no.
Jako za mě proč ne, ale otázkou jak velké to bude mít využítí no.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Přenosné židle
Za mě ne.. přijde mi zbytečný.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Přenosné židle
Za mě také ne. Ona i ta rozkládací stolička je příliš neskladná pro nějaké delší cestování (pokud postava nese nějaké další věci).
Re: Přenosné židle
za mě taky ne, myslím že sou potřeba důležitější věci
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Přenosné židle
Hmmm
Je hezké že odpovídáte ve stylu "k mé psotavě by to nesedělo"
Já sebou třeba tahám deku abych se mohl posadit. Pár prapodivných pacifistických individuí tu přeci jen hraje, proč by si nemohli nosit sesli třeba na ryby?
Můj Rien sebou samozřejmě židle tahat nebude, ale pokud se dotyčný nabídl že to sám udělá, tedy žádná zátěž pro tým, jsem pro.
Ostatně když už jsi u toho naskriptuj i stoly, hned se může pořádat nějaká slavnost na otevřeném prostoru
Ještě dodám, že jsem vás nikde neviděl řešit třeba fakt, že jsou v modulu už dávno implementované stany velké jak stodola - a nepeskujete proti nim. tady dotyčný mluví o židličkách a vy se na něj sesypete s kopou záporných komentářů, blahopřeji, být na jeho místě já, po přečtení toho výše by mě přešla jakákoliv tvůrčí chuť tak na 14 dní dopředu.
Je hezké že odpovídáte ve stylu "k mé psotavě by to nesedělo"
Já sebou třeba tahám deku abych se mohl posadit. Pár prapodivných pacifistických individuí tu přeci jen hraje, proč by si nemohli nosit sesli třeba na ryby?
Můj Rien sebou samozřejmě židle tahat nebude, ale pokud se dotyčný nabídl že to sám udělá, tedy žádná zátěž pro tým, jsem pro.
Ostatně když už jsi u toho naskriptuj i stoly, hned se může pořádat nějaká slavnost na otevřeném prostoru
Ještě dodám, že jsem vás nikde neviděl řešit třeba fakt, že jsou v modulu už dávno implementované stany velké jak stodola - a nepeskujete proti nim. tady dotyčný mluví o židličkách a vy se na něj sesypete s kopou záporných komentářů, blahopřeji, být na jeho místě já, po přečtení toho výše by mě přešla jakákoliv tvůrčí chuť tak na 14 dní dopředu.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Přenosné židle
Tak proč se nás teda ptá, jestli jo nebo ne ?Prasokralik wrote: Ještě dodám, že jsem vás nikde neviděl řešit třeba fakt, že jsou v modulu už dávno implementované stany velké jak stodola - a nepeskujete proti nim. tady dotyčný mluví o židličkách a vy se na něj sesypete s kopou záporných komentářů, blahopřeji, být na jeho místě já, po přečtení toho výše by mě přešla jakákoliv tvůrčí chuť tak na 14 dní dopředu.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Přenosné židle
Já to nevyužiju, už takhle mám malej inventář

Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Přenosné židle
Mě se líbila ta možnost, ale bral bych to spíš jako trvalý předmět podobně jako jsou koberečky.
Ideálně to vyvolávat jako mág, ale na to nemám jaksi.. dostatek spellů
Ale celkově je mi to fuk. Sedět se dá v trávě nebo na koberci, na akce se dá domluvit DM a jinak je to jen další drobný doplněk.
Ideálně to vyvolávat jako mág, ale na to nemám jaksi.. dostatek spellů
Ale celkově je mi to fuk. Sedět se dá v trávě nebo na koberci, na akce se dá domluvit DM a jinak je to jen další drobný doplněk.
.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Přenosné židle
davidsoft wrote:Uvítali byste možnost postav půjčit si (podobně jako dopravní zvířata) přenosné židle, které by mohla postava kamkoliv umístit a sednout si na ně a pak případně vzít a přenést jinam?
Chystám se to naskriptovat a zajímá mě, zda o to bude zájem.
Nevím nač to vztahuješ Prasokraliku. Autor se zeptal zda o to bude zájem (já řekl, že já osobne ho mít nebudu).Prasokralik wrote: Je hezké že odpovídáte ve stylu "k mé psotavě by to nesedělo"
Ještě dodám, že jsem vás nikde neviděl řešit třeba fakt, že jsou v modulu už dávno implementované stany velké jak stodola - a nepeskujete proti nim. tady dotyčný mluví o židličkách a vy se na něj sesypete s kopou záporných komentářů, blahopřeji, být na jeho místě já, po přečtení toho výše by mě přešla jakákoliv tvůrčí chuť tak na 14 dní dopředu.
-> Když se zeptám 40ti lidí (příklad) zda budou mít zájem, předpokládám, že mi jich odpoví co nejvíce + zdůvodní proč ano či ne ( v mém případě jsem uvedl d§vod, proč bych to já nenosil )
Co se týče stanů, tak ano. Verens stan má. Je to takovej tulák, svalovej, nad ničím moc nepřemýšlí, prostě de a udělá. Nosí stan aby se utábořil, tam mu postačí na posezení kláda nebo na zem. Není to typ co by si s sebou nosil židličku. Naopak ten tvůj rybář, ano ten by to třeba uvítal. Ale mám dojem, že autor se ptal na každého z nás. A já jen vyjádřil svůj názor a ty tu do nás za to hned navážíš ... .. příště dvakrát čti, než píšeš
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Přenosné židle
Podle mě je to značně problematické vytvořit.
Narazil bys na řadu nečekaných problémů, at už s inventářem postavy, stackem itemů, ničení placeablu. Bylo by potřeba minimálně 4 skripty. Nemyslím si že je to dobrej nápad.
Celkem hodně práce s malým výsledkem.
Ale třeba kdyby to byl systém díky kterému můžeš umistovat nábytek ve vlastních domech... to by už bylo zajimavé využití.
Nicméně myslím že tahle anketa nemá moc smysl, spíš bys se měl zeptat vedení....
Narazil bys na řadu nečekaných problémů, at už s inventářem postavy, stackem itemů, ničení placeablu. Bylo by potřeba minimálně 4 skripty. Nemyslím si že je to dobrej nápad.
Celkem hodně práce s malým výsledkem.
Ale třeba kdyby to byl systém díky kterému můžeš umistovat nábytek ve vlastních domech... to by už bylo zajimavé využití.
Nicméně myslím že tahle anketa nemá moc smysl, spíš bys se měl zeptat vedení....
Re: Přenosné židle
Já osobně jsem pro. Ne že by si s sebou Theu nosil židli, ale měl bych jí v invu čistě z ic důvodů.
*přitáhne si židli ke stolu a podobně*
*přitáhne si židli ke stolu a podobně*
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.