Za vsechna monstra 1 XP

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Jak jste spokojeni se soucasnym xp systemem?

Nemenil bych ho, jsem spokojen.
10
29%
Zmenil bych pomer xp na postih ve prospech casovych.
3
9%
Zmenil bych pomer xp na postih ve prospech bojovych.
6
18%
Nedelal bych zadne omezeni na zpusob zisku xp.
13
38%
Zrusil bych xp za cas uplne, budem jen mlatit.
0
No votes
Zrusil bych xp za boj uplne, uzavreme svetovy mir.
1
3%
Jiny napad (napsat).
1
3%
 
Total votes: 34

User avatar
Sorrow1
Nováček
Posts: 8
Joined: 11:52 21. Jun 2007

Za vsechna monstra 1 XP

Post by Sorrow1 »

Postava: Sara Iris, Cleric 4

Zacal jsem hrat vcera vecer. Chvili jsem se potuloval po Ivory a pak se rozhodl vybrat jezevcum kasicku.

Za poslednich nekolik jezevcu (vcetne stareho) jsme dostal jen 1 XP. Na zacatku to bylo cca 30.

Tento stav od te doby pretrvava (cca 6 hodin vcetne restartu) - za vsechna monstra dostanu jen 1 XP. Bez ohledu na to, zda s necim bojuju, dostavam casove XP.

Pred tim fungoval novy system XP spravne (snizeni XP za zabijeni monster bylo jen docasne).
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theogil I »

Sorrow1 wrote:Postava: Sara Iris, Cleric 4

Zacal jsem hrat vcera vecer. Chvili jsem se potuloval po Ivory a pak se rozhodl vybrat jezevcum kasicku.

Za poslednich nekolik jezevcu (vcetne stareho) jsme dostal jen 1 XP. Na zacatku to bylo cca 30.

Tento stav od te doby pretrvava (cca 6 hodin vcetne restartu) - za vsechna monstra dostanu jen 1 XP. Bez ohledu na to, zda s necim bojuju, dostavam casove XP.

Pred tim fungoval novy system XP spravne (snizeni XP za zabijeni monster bylo jen docasne).
Boindil 1rog/2cler --- Boendál 4war

Totéž za vše co jde zabít ... vlci, psi, vůdce psí smečky, jezevci, lití jezevci, prastarý jezevec, kostlivci, zombie, gust, zmije, lupiči, skřet .... velmi deprimující za ráno jsem - 600 exp. :cry:

Nejde se hnout aby mě něco nesejmulo, a když to náhodou pošlu k Nordovi šupemrekomando tak prd ....
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by LDamian »

Viz - Informace - Co Thalie nabizi - Systemy:

"Pokud prevysuji bojove xp nad casovymi, postava ziska postih na xp za monstra umerny rozdilu. Coz znamena, ze neni mozne donekonecna jen mlatit monstra jako silenec a nezastavit se... "



Tento systém naběhl až včera večer. Pokud je mi známo (pouze z doslechu) tak jsou tam ještě chyby (například neměly by se počítat expy dané DM na ten třetí level a počítají se, takže se to bude opravovat jak mi bylo řečeno). Jinak osobně věřím, že ten systém celkově se ještě bude předělávat.

Vše jen z doslechu, DM, WB, Admin - jistě odpoví lépe.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by jiromir »

Mno jo, asi hold budete muset pánové zajít nekam na pivko a pockat, az vam naskacou zase nejaky XP za cas :)
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by kucik »

Nekdo pripocital xp za pribeh (prvni 3 levely) na spatnou stranu. Spravi se.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by human_wreck »

Nemohl by se ten poměr někde zobrazovat?
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theogil I »

A to má fungovat takto? To jste se zbláznili nebo jste tak bezohlední.
Pokud mám na hraní čas jen hodinku denně - někdy ani to ne, to jako jeden den budu moci jít na výpravu a druhý den jen pustím Thalii někam postavu posadím a budu čekat?

1. Dnes ráno (cca5:00 - 7:00) ve hře byla jen Val a ani jsem ji nepotkal .... co teda jako mám dělat?
2. Kraft nejede abych získával i mimo bojový exp.
3. To jste se rozhodli zlikvidovat nejzábavnější modul na Česko-Slovenské NWN scéně.

Jsem brutus nasranej tak pardon pokud to jde někomu pod kůži, ale dobře mu tak, protože dle mého nemá v tomto směru špetku zdravého rozumu.

P.S. Jdu do hry a posadím Boindila někam do chládku ... nemluvte na mě nebudu reagovat, jen nabírám nebojové exp. abych si zítra až doděláme koupelnu mohl plnohodnotně zahrát (těším se na to totiž celý týden) ... takhle to asi tvůrci chtěli.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Kiri »

noo nejzabavnejsi a nejtezsi ... to tam este chybi :D odpocatku se to tu cedi bych spocet na jedny ruce kolik hracu tu je z doby kdy sem zacinal...kam vsici sli?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theogil I »

Kiri wrote:noo nejzabavnejsi a nejtezsi ... to tam este chybi :D odpocatku se to tu cedi bych spocet na jedny ruce kolik hracu tu je z doby kdy sem zacinal...kam vsici sli?
asi někam kde nemusíš den sedět na prdeli aby jsi si pak po práci mohl hodinku užít hru
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theo »

Theogil I wrote:P.S. Jdu do hry a posadím Boindila někam do chládku ... nemluvte na mě nebudu reagovat, jen nabírám nebojové exp. abych si zítra až doděláme koupelnu mohl plnohodnotně zahrát (těším se na to totiž celý týden) ... takhle to asi tvůrci chtěli.
Klidne muzes. Podle mich testu staci eaz za 20 minut kliknout a expi ti budu chodit tak ci tak.

Holt ja mam Thalii rad, ale uz je tak seda ako este nikdy nebola :(
Zbytecne by potizista Theo rikal co se mu neliby ..
Ora et Labora
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Rejty »

Proc je seda?

*edit: Radi jsme za Vase postrehy a napady, tak neni treba hned nadavat. Vzdy se da neco doupravit a zmenit, pokud je to ku prospechu vsech...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by kucik »

Theogil I wrote:...
Aha. A ono nejde jit na vypravu, pokud z ni mas malo expu? To je teda vaznej problem *pokyve hlavou*
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theogil I »

Rejty wrote:Proc je seda?

*edit: Radi jsme za Vase postrehy a napady, tak neni treba hned nadavat. Vzdy se da neco doupravit a zmenit, pokud je to ku prospechu vsech...
Rejty víš, že Vás respektuji ve všem co děláte, ale nezlob se na mě tady nad tím snad ani nikdo se zdravým rozumem nemohl přemýšlet, toto je kravina na kvadrát a vylučuje mě to z hraní ....

Proč to bylo uděláno, řekni mi jeden rozumný důvod ať trošku schladnu, já na nic nepřišel. Jen na to, že pokud na hraní nemám 4-5 hodin denně tak jsem v pytli nebo to musím střídat ... jeden den sedět a druhý den si mohu hrát.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theogil I »

kucik wrote:
Theogil I wrote:...
Aha. A ono nejde jit na vypravu, pokud z ni mas malo expu? To je teda vaznej problem *pokyve hlavou*
Kdybys to četl od začátku tak od rána jsem v záporných hodnotách exp. takže nejde ... -600 ... možná bych se mohl nechat vycucnout na nulu co ty na to?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Post by Theogil I »

kucik wrote:
Theogil I wrote:...
Aha. A ono nejde jit na vypravu, pokud z ni mas malo expu? To je teda vaznej problem *pokyve hlavou*
Máš vůbec představu co to je motivační prvek, co je zábava? Tobě to přijde motivující a zábavné?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked