My povezem asi zase jednoručku, 2 tesáky, palcát.. tak ti něco pučíme Foxi
Edit: A mááááááátu
Jak vypadá?Bahnak wrote: ... a štít.
Něco se najde, ale budou to blafy.Bahnak wrote: Kdo bude mít více jídla a bude Bahňáka přiživovat, dostane na oplátku možnost užívat jeho R.U.M.
Voe langoše se nedaj v takovejch podmínkách dělat to není možný,mnooo sice je,ale srát se s tím nebuduDerken- wrote:A ty langoše lamo?
Ok a kup ještě něco, at uživíme i našeho BOHA!Radim wrote:Voe langoše se nedaj v takovejch podmínkách dělat to není možný,mnooo sice je,ale srát se s tím nebuduDerken- wrote:A ty langoše lamo?
edit: máta mi roste na zahradě tak něco naškubu do zásoby - NEvtírej se, máme jí na zahradě víc![]()

Jak vypadá?Sobik wrote:Bahnak wrote: ... a štít.
Aby si někdo nemyslel, že je v tom jen večeře, tak v tom jsou počítány i ceny, náklady na diplomy a jiný věci, organizační náklady (musím něco dát hajnýmu, nechává nás tam zadara a zatím s tím nebyl problém) atd.Celková cena včetne večeře je *250* Kč. Peníze posílejte na účet Thalie a nebo osobně Rejtymu.
*Edit 1: Kdo nechce jídlo, pošle jen 100 Kč.
Číslo účtu najdete zde: http://thalie.pilsfree.cz/sponzorovani-164.htm. U příspěvku uveďte své jméno nebo nick ze hry. A to nejpozději do 15. července, protože pak to tam jedu natvrdo domluvit.