krátké meče
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
krátké meče
Ať ukovu adamntino - platinový krátký meč s násadou z mahagonu až po prastarý dub výjde vždy jen čistá zbrań +3 (platí při poměru 140% /60%)
Mám už poměr na 200% a pokud snížím poměr zbraně na 120% /80% výjde čistá +2 zbraň? To je bug , ne? U silnějších zbraní to funguje bez problémů...
Sem nemožná, nebo je někde problém?:)
Mám už poměr na 200% a pokud snížím poměr zbraně na 120% /80% výjde čistá +2 zbraň? To je bug , ne? U silnějších zbraní to funguje bez problémů...
Sem nemožná, nebo je někde problém?:)
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: krátké meče
Při vyšším poměru opět čistá zbraň +3 neprojeví se násada ani platina...
Re: krátké meče
To je s velkou pravděpodobností úmysl. Důvod ale neznám.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: krátké meče
Určitě je to úmysl, optimální poměr musíš hledat.
S nejvyšší pravděpodobností není platina vhodná na míchání na standardní zbrane. u zbrojí je platina nějaká divná taky.
Na druhou stranu mam uzasny platinový meč;)
S nejvyšší pravděpodobností není platina vhodná na míchání na standardní zbrane. u zbrojí je platina nějaká divná taky.
Na druhou stranu mam uzasny platinový meč;)
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: krátké meče
Protože platina dává magickým ..
U zbrojí je redukcí na jeden element, neřeknu jaký.
Proto to je nejspíše nastavený tak jak je.
Btw.
U kováře jsem dokázal dělat +3 s platinou ..
U plátneře jsem taky dělal zbroje s redukcí, vše bez problému. Chce si to jen pohrávat s tím.
U zbrojí je redukcí na jeden element, neřeknu jaký.
Proto to je nejspíše nastavený tak jak je.
Btw.
U kováře jsem dokázal dělat +3 s platinou ..
U plátneře jsem taky dělal zbroje s redukcí, vše bez problému. Chce si to jen pohrávat s tím.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: krátké meče
Nedá ti to magické a ani zranění z násady, páč je to menší zbraň.
Platina a násada se projevuje jen u větších zbraní, u malých se nevyplatí ji používat.
Platina a násada se projevuje jen u větších zbraní, u malých se nevyplatí ji používat.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: krátké meče
Nj, jsem si to neuvědomil, malé meče.-RoF- wrote:Nedá ti to magické a ani zranění z násady, páč je to menší zbraň.
Platina a násada se projevuje jen u větších zbraní, u malých se nevyplatí ji používat.
Ten kluk má pravdu !!
Jinak u očarování to samé, autore, čím menší zbraň, tím menší bonus tam můžeš mít
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: krátké meče
No ale v tom případě se na craftu kovářském něco měnilo???Protože mi ukazovali craftové krátké meče s mahagonovou násadou adamantit platina a vše se na mečích projevilo????
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: krátké meče
Tak craft se menil, abych nekecal, tak rok zpátky asi? Kdy kazdej kdo mel craftove veci ci od dobrodruha, kazda takova postava prosla za asistence Dm ocistenim od nich a dostali veci nove.
Kdybys dal screen s tim danym kratkym mecem, ktery si videl. Tak se pak muzeme bavit zda to jde, ci zda je ze stareho craftu jeste.
Kdybys dal screen s tim danym kratkym mecem, ktery si videl. Tak se pak muzeme bavit zda to jde, ci zda je ze stareho craftu jeste.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: krátké meče
Vzpomněl by sis proč se to u menších zbraní měnilo?-darkvision- wrote:Tak craft se menil, abych nekecal, tak rok zpátky asi? Kdy kazdej kdo mel craftove veci ci od dobrodruha, kazda takova postava prosla za asistence Dm ocistenim od nich a dostali veci nove.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: krátké meče
Protože tým nechtěl, aby jsi měl stejně silné obouručky jako dýky? 
Edit: Mně to do dnes přijde jako absolutní potopení dex buildů krom monků a AAček
Polovina serveru dostala KD a zbraně přes dex se změnili na párátka.
Edit: Mně to do dnes přijde jako absolutní potopení dex buildů krom monků a AAček
Last edited by Derken- on 11:34 18. Jun 2011, edited 2 times in total.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: krátké meče
Nejsem si zcela jist, ale mám pocit že týmu šlo o výváženost a logičnost. Jako že krátkej meč je daleko menší než třeba meč bastard či velký meč. Tudíž méně materiálu = menší schopnosti. U očarování to samé.. menší zbraň = vejde se do ní daleko méně duše (tudíž menší očarování, např jen 1k4element).drake127 wrote:Vzpomněl by sis proč se to u menších zbraní měnilo?-darkvision- wrote:Tak craft se menil, abych nekecal, tak rok zpátky asi? Kdy kazdej kdo mel craftove veci ci od dobrodruha, kazda takova postava prosla za asistence Dm ocistenim od nich a dostali veci nove.
Co se týče celkově výměny itemů tak byly prostě až moc silný.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: krátké meče
No právě malost zbraně by ideálně měl dostatečně reprezentovat základní hod zbraně (a rozsah kritického útoku). Na druhou stranu, v high magic světě se tohoto asi dosáhnout nedá.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: krátké meče
Chceš říct kromě monků na pěsti (ti dostali možnost koupit rukavice s očarováním 1k10 - tedy na úrovni meče bastardu a základní zranění pěstí mají na na vyšších levelech 1d20)... z mého monka na dvě kamy to udělalo prakticky nehratelnou postavu.Derken- wrote: Edit: Mně to do dnes přijde jako absolutní potopení dex buildů krom monků a AAčekPolovina serveru dostala KD a zbraně přes dex se změnili na párátka.
Dokonce i když má kama stejné základní zranění jako kord, tak bonusy za kov má snad ještě nižší.
Srovnání damage mezi monkem na pěsti a na kamy ani nemá smysl dávat. A všechny další úpravy včetně úprava mazadel ten rozdíl pak ještě zvýšily.
Last edited by LDamian on 14:06 18. Jun 2011, edited 1 time in total.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: krátké meče
Však jo, dyt o tom víme, sami jsme to spolu řešili. Upravení potěru byla pro dexaře poslední kapka.. A on i ten monk na rukavice ted neni žádnej světoborec bez toho potěru 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.