Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Kdyby to někdo náhodou nevěděl (o čemž u seriálových fandů dost pochybuju) tak naše milované HBO pokračuje novou sérií SPARTACUS
Příběh nové série je zařazen dějově před "krev a písek" nicméně "bohové arény" si zatím vedou slibně.
Čekal jsem osobně úpadek a nastavovanou kaši, nicméně zatím jsem velmi mile překvapen.
http://www.youtube.com/watch?v=Ou2TvLK9jzg
Příběh nové série je zařazen dějově před "krev a písek" nicméně "bohové arény" si zatím vedou slibně.
Čekal jsem osobně úpadek a nastavovanou kaši, nicméně zatím jsem velmi mile překvapen.
http://www.youtube.com/watch?v=Ou2TvLK9jzg
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Hm, zkouknu. Řím se mi ale líbil mnohem víc, nebýt čím dál většího odklonu od historie od konce první sérky. U Spartaka se toho bojím snad ještě víc.
Ale teď, teď bezpodmínečně vede a vítězí Hra o trůny, taktéž od HBO. Člověk se předtím těšil na víkend, já se teď těším na pondělí, kdy se stáhnu nový díl v HD kvalitě.
Ale teď, teď bezpodmínečně vede a vítězí Hra o trůny, taktéž od HBO. Člověk se předtím těšil na víkend, já se teď těším na pondělí, kdy se stáhnu nový díl v HD kvalitě.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
+1000 souhlas. Škoda, že je poslední díl série zítraBraenn wrote: bezpodmínečně vede a vítězí Hra o trůny, taktéž od HBO.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Z ostatních seriálů bych doporučil ještě Merlina a Breakout kings.
Z ostatních seriálů bych doporučil ještě Merlina a Breakout kings.
Vedoucí týmu Thalie
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ano, druhá série bude, vysílat by se měla ale až v dubnu příštího roku.
Uff, tedy podle mého názoru je Merlin naprsotá šílenost, vydržel jsem se na to dívat docela dlouho v naději, že se to nějak zlepší, ale... nevím, prsotě mi to ani trochu nesedlo.
Breakout kings neznám, o co jde?
Dále bych taky doporučil Fringe, The Clone Wars, True Blood a upozorním na nový seriál, který má premiéru tuším zítra - Falling Skies od S. Spielberga (sci-fi/postapo, mimozemská invaze Země)
Uff, tedy podle mého názoru je Merlin naprsotá šílenost, vydržel jsem se na to dívat docela dlouho v naději, že se to nějak zlepší, ale... nevím, prsotě mi to ani trochu nesedlo.
Breakout kings neznám, o co jde?
Dále bych taky doporučil Fringe, The Clone Wars, True Blood a upozorním na nový seriál, který má premiéru tuším zítra - Falling Skies od S. Spielberga (sci-fi/postapo, mimozemská invaze Země)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mně se Merlin dost líbí, je to taková oddechovka, člověk od toho nesmí čekat žádný epický bitvy ve stylu Pána prstenů. Má to svoje kouzlo.Uff, tedy podle mého názoru je Merlin naprsotá šílenost, vydržel jsem se na to dívat docela dlouho v naději, že se to nějak zlepší, ale... nevím, prsotě mi to ani trochu nesedlo.
Je to od tvůrců Prison Breaku, jde o vyšetřovací skupinu, do které se připojily "známé útěkářské firmy" z vězení a za každýho odhalenýho pachatele se jim snižuje trest. Moc to na sebe nenavazuje, takže ani nevadí, když vynecháte nějakej díl. Objeví se tam třeba i T-Bag.Breakout kings neznám, o co jde?
Na True Blood se těším.
Fringe neznám.
Ještě bych doporučil Vampire Diaries, podle mě v současný době jeden z nejlepších seriálů, co se upírů a podobných věcí týče.
Vedoucí týmu Thalie
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Fringe je sci-fi o zvláštním týmu FBi zabývajícím se paranormálními jevy. První sezóna se hodně podobá Akta X, pak se už čím dál tím více řeší ta celkové dějová linie a mytologie celého seriálu.
Já pro změnu neviděl Prison Break
Ale Breakout Kings zní zajímavě.
Další seriály, na které jsem si vzpomněl - Boardwalk Empire (podle mě skvělá série o mafiánech, zatím jen 1 sezóna, 2. je na cestě) a naprosto geniální Dexter
Já pro změnu neviděl Prison Break
Další seriály, na které jsem si vzpomněl - Boardwalk Empire (podle mě skvělá série o mafiánech, zatím jen 1 sezóna, 2. je na cestě) a naprosto geniální Dexter
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Za mě i White Collar, něco jako CSI, akorát je to v prostředí FBI a jako poradce tam mají profesionálního zloděje
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak Vampire diares je taková slaďárna pro dospívající holky, docela kvalitní zápletku rozbíjí tragické výrazy hlavních hrdinů (nemluvě o jejich tragických účesech), z hlavní hrdinky každej padá na zadek, vlkodlaci se páří s upírama a čarodějkama a naopak, překvapení stylu "já jsem tvá dávno mrtvá matka" a "ach, tak já jsem vyvolená nejsilnější čarodějka" je taky trochu klišoidní. Škoda. Kdyby to pojali s větším důrazem na příběh a menší dávkou podobných překvapení a nových a nových odhalení, kdo všechno další v městečku je vlastně supernaturál, bylo by to lepší.
To už se mi víc líbil Kindred: The embaraced, kde se alespoň drželi (ne zhyzdili a vykradli, jako Underworld) kvalitního settingu WoD http://cs.wikipedia.org/wiki/World_of_Darkness. Z něj je mimochodem i ta počítačová hra Vampire: The Masquarade
Ale k seriálům - znáte z produkce HBO Carnival?
A jak psal výše kolega - seriál Dexter. Toho chlapa nemůžete nemilovat:)
To už se mi víc líbil Kindred: The embaraced, kde se alespoň drželi (ne zhyzdili a vykradli, jako Underworld) kvalitního settingu WoD http://cs.wikipedia.org/wiki/World_of_Darkness. Z něj je mimochodem i ta počítačová hra Vampire: The Masquarade
Ale k seriálům - znáte z produkce HBO Carnival?
A jak psal výše kolega - seriál Dexter. Toho chlapa nemůžete nemilovat:)
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
U mě momentálně vede Game of Thrones a True Blood. S přítelem jsme koukali aji na Vampire Diaries, první série fajn, ovšem jakmile jsem objevila True Blood, tak mi přišly další díly Deníků jako večerníček
Ráda se mrknu na nové díly HIMYMu, Dexter je samozřejmě dokonalý (ikdyž se musím přiznat, že na 3 sérii se už chystám tak rok a furt ne a ne si na to najít čas
) a pak se mi celkem líbil seriál Heroes (http://en.wikipedia.org/wiki/Heroes_%28TV_series%29)...nevím moc jak další řady, ale 1. až 3. byly supr 
Jináč sem teď stáhla první díly Carnivale a Merlina, plus ještě si brousím zuby na Fringe - prázdniny budou dlouhé, je potřeba vybrat si na ně kvalitní seriálovou zábavu, šup sem s další inspirací!
Ráda se mrknu na nové díly HIMYMu, Dexter je samozřejmě dokonalý (ikdyž se musím přiznat, že na 3 sérii se už chystám tak rok a furt ne a ne si na to najít čas
Jináč sem teď stáhla první díly Carnivale a Merlina, plus ještě si brousím zuby na Fringe - prázdniny budou dlouhé, je potřeba vybrat si na ně kvalitní seriálovou zábavu, šup sem s další inspirací!
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Britský sitcom How Not to Live Your Life o naprostém kreténovi. A je skvělý 
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Doporučuju sci-fy seriál firefly a následně filmek Serenity. Obojí je prýma:)
Jinak jedna z hlášek ztama:
"Připravte se na tvrdší přistání."
"Jak to myslíš tvrdší?"
"Bože, bože, všichni tady umřeme?"
V puvodnim znení to je podstatně lepší:)
Jinak jedna z hlášek ztama:
"Připravte se na tvrdší přistání."
"Jak to myslíš tvrdší?"
"Bože, bože, všichni tady umřeme?"
V puvodnim znení to je podstatně lepší:)
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Také přidám svou troškou do mlýna.. 
Oblíbené seriály:
Outsourced - skvělý sitcom o amíkovi, co byl přesunut s call centrem do Indie. Samozřejmně zažije stráášně moc trapasů, dobrodrůža a vtípků, klasika, ale sem tam krásně originální
Game of Thrones - to už tady padlo párkrát, prostě krása
SGU- no jo, už je konec, ale prostě supr. Nebylo to jen o bzůům bzůům vesmírných bitvách, ale bavily mě na tom ty příběhy lidí a... no prostě pro chlapy nezáživný věci
...
Filmíky z poslední doby:
Kung Fu Panda 2 - stojí za to, nezklame
(ale zase nějak extra nenadchne
)
X-Men: First Class - klasika, potěší krátký spot s Wolverinem XD
Rio - bláznivá oddechovka. Nesmíte od toho očekávat bůhví co a potěší
Just go with it - komedie se Sandlerem a hlavně nějaka ta romantika
A staré dobré klasiky:
Sex ve měste, Dr. House, Melin, Legend of the Seeker, Futurama, True Blood, Jamie Oliver, a Simpsons!
A filmíky? hm..hm...
určitě Iluzionista, Dokonalý Trik. Sedm životů (kdykoliv na to kouknu, nezaleží pokolikáté, bulím jak želva :'(), Číslo 9 a... určitě jsem na něco zapomněla a teď mě to bude trápit celý den!
Oblíbené seriály:
Outsourced - skvělý sitcom o amíkovi, co byl přesunut s call centrem do Indie. Samozřejmně zažije stráášně moc trapasů, dobrodrůža a vtípků, klasika, ale sem tam krásně originální
Game of Thrones - to už tady padlo párkrát, prostě krása
SGU- no jo, už je konec, ale prostě supr. Nebylo to jen o bzůům bzůům vesmírných bitvách, ale bavily mě na tom ty příběhy lidí a... no prostě pro chlapy nezáživný věci
Filmíky z poslední doby:
Kung Fu Panda 2 - stojí za to, nezklame
X-Men: First Class - klasika, potěší krátký spot s Wolverinem XD
Rio - bláznivá oddechovka. Nesmíte od toho očekávat bůhví co a potěší
Just go with it - komedie se Sandlerem a hlavně nějaka ta romantika
A staré dobré klasiky:
Sex ve měste, Dr. House, Melin, Legend of the Seeker, Futurama, True Blood, Jamie Oliver, a Simpsons!
A filmíky? hm..hm...
určitě Iluzionista, Dokonalý Trik. Sedm životů (kdykoliv na to kouknu, nezaleží pokolikáté, bulím jak želva :'(), Číslo 9 a... určitě jsem na něco zapomněla a teď mě to bude trápit celý den!
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Dovolím si nesouhlasitMaya wrote:SGU- no jo, už je konec, ale prostě supr. Nebylo to jen o bzůům bzůům vesmírných bitvách, ale bavily mě na tom ty příběhy lidí a... no prostě pro chlapy nezáživný věci...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Taky se i přidám. Netvrdim, že se mi to líbilo víc než první díly z SG1, ale bylo to dobré.G-ladiator wrote:Dovolím si nesouhlasitMaya wrote:SGU- no jo, už je konec, ale prostě supr. Nebylo to jen o bzůům bzůům vesmírných bitvách, ale bavily mě na tom ty příběhy lidí a... no prostě pro chlapy nezáživný věci...
Pro mě to bylo lepší, než kterýkoli předchozí SG.
Ostatně hodnocení SG obecne...
SG1: Skvělej seriál
SG atlantis: Hodně slabej podrpůměr
SG.U: Paráda
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.