Ohledně kvaltiy SG, u SG1 a SGA se u mě to hodnocení hodně proměňuje epizodu od epizody, některé jsou neprosto strašné, jiné pro změnu naprosto geniální (dvojdíl Heroes z SG1, tuším 7. sezona?). Obceně mi u SG1 a SGA (a vlastně všech seriálů) vadí výplňové díly, kde se neřeší hlavní dějová linie té které sezony, ani se nijak zásadně nezmění stavy nebo vztahy postav a kdyby se celá epizoda vyškrtla, tak yb si toho nikdo ani nevšiml.
Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jsem zkoukl Falling Skies a musím říct, že se mi to moc líbí. Trochu mi to připomíná ty zmiňované SGU 
Ohledně kvaltiy SG, u SG1 a SGA se u mě to hodnocení hodně proměňuje epizodu od epizody, některé jsou neprosto strašné, jiné pro změnu naprosto geniální (dvojdíl Heroes z SG1, tuším 7. sezona?). Obceně mi u SG1 a SGA (a vlastně všech seriálů) vadí výplňové díly, kde se neřeší hlavní dějová linie té které sezony, ani se nijak zásadně nezmění stavy nebo vztahy postav a kdyby se celá epizoda vyškrtla, tak yb si toho nikdo ani nevšiml.
Ohledně kvaltiy SG, u SG1 a SGA se u mě to hodnocení hodně proměňuje epizodu od epizody, některé jsou neprosto strašné, jiné pro změnu naprosto geniální (dvojdíl Heroes z SG1, tuším 7. sezona?). Obceně mi u SG1 a SGA (a vlastně všech seriálů) vadí výplňové díly, kde se neřeší hlavní dějová linie té které sezony, ani se nijak zásadně nezmění stavy nebo vztahy postav a kdyby se celá epizoda vyškrtla, tak yb si toho nikdo ani nevšiml.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jak který... Vzpomeň na 200. díl.G-ladiator wrote:Tak jsem zkoukl Falling Skies a musím říct, že se mi to moc líbí. Trochu mi to připomíná ty zmiňované SGU
Ohledně kvaltiy SG, u SG1 a SGA se u mě to hodnocení hodně proměňuje epizodu od epizody, některé jsou neprosto strašné, jiné pro změnu naprosto geniální (dvojdíl Heroes z SG1, tuším 7. sezona?). Obceně mi u SG1 a SGA (a vlastně všech seriálů) vadí výplňové díly, kde se neřeší hlavní dějová linie té které sezony, ani se nijak zásadně nezmění stavy nebo vztahy postav a kdyby se celá epizoda vyškrtla, tak yb si toho nikdo ani nevšiml.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Jasně, nemám problém s dílem, který si dělá srandu sám ze sebe, ale problém je, když je díl trapně směšný neúmyslně. (v SGA díly s tím... jak se jen jmenoval, no ten týpek, co je všecky nadrogoval nějakým pylem a jediný, kdo ovlivněn nebyl byl Shepard, protože měl rýmu)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.Rejty wrote:Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů, občas se v tom ztrácím.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Na můj vkus až moc mrtvých koní, ty jména se ještě dajíBahnak wrote:Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.Rejty wrote:Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů, občas se v tom ztrácím.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mě dost pomáhalo tohle .. http://viewers-guide.hbo.com/game-of-th ... de/houses/
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Máte někdo nějaký stránky kde to jde stáhnout nebo sledovat online? HBO nemám a zatim sem viděl jen prvej díl u kámošky a docela bych to dokoukal.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://hauteslides.com/wordpress/wp-con ... s-Only.pngBahnak wrote:Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.Rejty wrote:Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů, občas se v tom ztrácím.
tohle to řeší
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Velmi bych doporučil filmy:
Muži, kteří nenávidí ženy
Dívka která si hrála s ohněm
Dívka která kopla do vosího hnízda
Přesně v tomhle pořadí.
Muži, kteří nenávidí ženy
Dívka která si hrála s ohněm
Dívka která kopla do vosího hnízda
Přesně v tomhle pořadí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já skoro vše až na vyjímky stahuju z http://czshare.com/Thuereg wrote:Máte někdo nějaký stránky kde to jde stáhnout nebo sledovat online? HBO nemám a zatim sem viděl jen prvej díl u kámošky a docela bych to dokoukal.
Má to i pro nemajetný FREE stahování
(i když 120GB za 100Kč mi přijde více než "levné", film za korunu s tím že ho mám skoro hned je prostě k nezaplacení)
Titulky buď taky tam a nebo na http://www.serialzone.cz/serial/hra-o-t ... ky/1-rada/
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
stahuju ocaď : http://www.uloz.to/Thuereg wrote:Máte někdo nějaký stránky kde to jde stáhnout nebo sledovat online? HBO nemám a zatim sem viděl jen prvej díl u kámošky a docela bych to dokoukal.
jináč supr "seriál" je Šéf na grilu...člověk se po tom cítí, jako by právě povečeřel (nebo naopak běží do lednice honem něčim uklidnit rozbouřené chuťové buňky) a Pohlreichovy hlášky jsou prostě bezkonkurenční
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."
"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
a další řada až za rok, há-há-há :/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Hra o trůny? Jakékoli filmy? Nejlepší torrentový vyhledavač spolu s pirátskou zátokou, http://www.isohunt.com. Jeden díl GoT mám staženej za 15 minut, teď je to dost v kurzu.
A k tomu si nadělte BSplayer, má teď takovou novou vychytávku, která vám automaticky najde a nabídne ke stáhnutí jakékoli titulky ve zvoleném jazyce, jsou li dostupné na netu, pasující k dané verzi a po vybrání je rovnou spustí. Tomu říkám servis...
A to bez jakéhokoli placení a čekání...
A to mi připomíná, milovníci historických seriálů: http://www.csfd.cz/film/279783-borgiove/ Borgiové. Mňam, mňam. Doufám že další série bude dřív, než Hra o trůny.
A k tomu si nadělte BSplayer, má teď takovou novou vychytávku, která vám automaticky najde a nabídne ke stáhnutí jakékoli titulky ve zvoleném jazyce, jsou li dostupné na netu, pasující k dané verzi a po vybrání je rovnou spustí. Tomu říkám servis...
A to bez jakéhokoli placení a čekání...
A to mi připomíná, milovníci historických seriálů: http://www.csfd.cz/film/279783-borgiove/ Borgiové. Mňam, mňam. Doufám že další série bude dřív, než Hra o trůny.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Borgiové jsou zlí, říkal ot Ezio z Florencie
A na tvůrce GoT se zlobím, v posledním díle se konečně začne něco dít jen proto, abychom si počkali skoro rok no fuj...
A na tvůrce GoT se zlobím, v posledním díle se konečně začne něco dít jen proto, abychom si počkali skoro rok no fuj...
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.