Beztak si v opilosti snil o tom že by měl Theu v posteli Arii a Elverin a zapoměl si na křídlaThuereg wrote:Tak jsem to včera v hospodě dodělal, takže tady je výsledek.
Dlouho sem dumal nad tim kdo to teda je.... a nevymyslel.
Proto, žádám ženy které jsem zde portrétoval, tedy nějakou elfku a nějakou ženu aby se dobrovolně přihlásili, protože sem měl asi opici a nepamatuju si to
Páč ta postava a tvář a tak by na Ari fakt seděla hmm
