Prekupnik

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Prekupnik

Post by Bahnak »

Nestačilo by tedy jen k předmětu nějak propašovat informaci "KDO" to tam prodal? Pak by dotyčnej dostal za hradbama nakládačku a příště by si rozmyslel jestli prodá hroudu nefritu za 20k a nebo 50 zlatejch...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Prekupnik

Post by -darkvision- »

Bahnak wrote:Nestačilo by tedy jen k předmětu nějak propašovat informaci "KDO" to tam prodal? Pak by dotyčnej dostal za hradbama nakládačku a příště by si rozmyslel jestli prodá hroudu nefritu za 20k a nebo 50 zlatejch...
A pak by to bylo: hele to je johny .. ten co to prodal za 20k .. počkat já nejsem johny, ale jo, mas to nad postavou .. bum bum bum :lol: :lol:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Prekupnik

Post by Prasokralik »

Bahnak wrote:Nestačilo by tedy jen k předmětu nějak propašovat informaci "KDO" to tam prodal? Pak by dotyčnej dostal za hradbama nakládačku a příště by si rozmyslel jestli prodá hroudu nefritu za 20k a nebo 50 zlatejch...
Tohle je ovšem bezkonkurenční nápad, já už si třeba dlouho lámu hlavu nad tím, která chorá mysl tam cpe lektvary léčení malých(!!) zranění za cenu několikanásobně vyšší, než za jakou je prodávají NPC kořenářky a to prosím i při naprosto negativní obchodnické reakci na hráče.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Prekupnik

Post by J.F.Payne »

"Hm, hm, kdo tam dal tohle? Á, Pepa, toho nemám rád, koupím radši tenhle kus co tam dal Jirka, sice je to dražší, ale je to kámoš."

"Hm hm, kdo to sem prodal? Gertruda Kořínková? Hoho, to je kráva, jeden jitrocel za 20K, no počkej, to si vypijieš! Hola, hobitko, ty jseš Gertruda Kořínková, co? Máš problém, holka... Jak jako jak tě znám? Lítá ti nápis nad hlavou..."
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Prekupnik

Post by Prasokralik »

Jasně, protože většina postav na thalii se mezi sebou vůbec nezná. všichni jsou si navzájem cizinci, nikdy se neviděli, nikdy spolu nemluvili, nedej bože aby se poznali od vidění.

Všichni jsme tjaní a tajemní cizinci vk ápích, mistři převleků, stínošlapové a kdo říká něco jiného je neerpé hráč.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Prekupnik

Post by J.F.Payne »

Prasokralik wrote:Jasně, protože většina postav na thalii se mezi sebou vůbec nezná. všichni jsou si navzájem cizinci, nikdy se neviděli, nikdy spolu nemluvili, nedej bože aby se poznali od vidění.

Všichni jsme tjaní a tajemní cizinci vk ápích, mistři převleků, stínošlapové a kdo říká něco jiného je neerpé hráč.
Nu, to je ukázkový příklad zbytečného příspěvku, zvlášť ten dovětek je k zarámování.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Prekupnik

Post by Prasokralik »

J.F.Payne wrote:
Prasokralik wrote:Jasně, protože většina postav na thalii se mezi sebou vůbec nezná. všichni jsou si navzájem cizinci, nikdy se neviděli, nikdy spolu nemluvili, nedej bože aby se poznali od vidění.

Všichni jsme tjaní a tajemní cizinci vk ápích, mistři převleků, stínošlapové a kdo říká něco jiného je neerpé hráč.
Nu, to je ukázkový příklad zbytečného příspěvku, zvlášť ten dovětek je k zarámování.
souhlasím, jen ti k tomu připíšu, že ten příspěvek nad tím se řadí do stejné kategorie
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked