Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Shaman88 »

Bahňáku doporučil bych ti tento film:
http://www.csfd.cz/film/259321-enthiran/

Jednou večer jsem si ho pustil a doslova jsem nechápal, přišlo mi to celkem mazec a každých 10 minut jsem si říkal WTF jak mohl někdo něco takovýho natočit..... - Ale je to hodně hustej film musím říct zpětně, jen abys měl plnohodnotný zážitek nesmíš žádné scény přeskakovat....
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Prasokralik »

Thuereg wrote:
Prasokralik wrote:když už jsem u toho csfd, na vyhledávání filmů je to dobré, já tam našel tohle

http://www.csfd.cz/film/260774-fung-wan-ii/

nesedne to každému, ale já čínskou fantazy rád
Klan létajících dýk je docela pěknej filmek:) by se ti moh líbit.
storm warriors nejsou tak rozvlečený, klan nebyl špatný film ale z tohohle typu ho považuju za nejhorší
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Bahnak »

Sci-fi mám rád, ale ne každé mi sedne. Jsem fanda star wars. Líbí se mi filmy s velkým rozpočtem (5 element, ostrov, avatar), filmy s dobrým scénářem (moon, válka světů, den trifidů) a nebo sci-fi s kopou humoru (nedám dopustit na galaxy quest a návraty do budoucnosti). Žeru predátory, vetřelce a první dva díly terminátora. Star trek fanda nejsem, ale poslední filmový počin star treku se mi líbil hodně (má to spád jako kráva). Z novejch filmů mi sedla i světová invaze: bitva o L.A. (scénář hodně k nule ale opět spád jako prase + mega hodně peněz nacpanejch do efektů)

Daleko raději se ale podívám na nějaký zajímavý film, něco co člověka donutí přemýšlet.
Nedávno jsem zkoukl "čas probuzení" (1990) a hodně jsem smekl.
Mohu doporučit rváčuv deník (1995), kluci nepláčou (1999), štěstí na dosah (2006),pozemšťan (2008) obchodník se smrtí (2005) nebo mé milované Gran Torino (2008)
To jsou všechno filmy které člověka nepustí od začátku do konce.

Když odpočinek tak u komedií: všechny Sendlerovky, bláznivé střely a žhavé výstřely, clerks, dogma, yes man, zombieland, vybíjená, pařba ve vegas, kopačky, a svérázy národních lovů :-D U toho si každej odpočine dle libosti.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Thuereg »

Bahnak wrote: ...
Gran torino je moc pěknej filmek. Jinak zkus to serenity. Má to zajímavej příběh, humor a spoustu dalšího;)
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by G-ladiator »

Serenity doporučuju, ale až po zkouknutí původního seriálu (Firefly)
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Thuereg »

G-ladiator wrote:Serenity doporučuju, ale až po zkouknutí původního seriálu (Firefly)
Ke mě se seriál dostal až pozdějc. Film se dá pochopit i bez něj, každopádně i ten seriál je velmi kvalitní.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by G-ladiator »

Pochopit se dá, ale znát to, co mu předcházelo, je lepší :)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Prasokralik »

Prasokralik wrote:
Thuereg wrote:
Prasokralik wrote:když už jsem u toho csfd, na vyhledávání filmů je to dobré, já tam našel tohle

http://www.csfd.cz/film/260774-fung-wan-ii/

nesedne to každému, ale já čínskou fantazy rád
Klan létajících dýk je docela pěknej filmek:) by se ti moh líbit.
storm warriors nejsou tak rozvlečený, klan nebyl špatný film ale z tohohle typu ho považuju za nejhorší
teaser Storm Warriors
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by skarbi »

Určo bych připomenul Battlestar Galactica. Koukal jsem, že jí někdo jmenoval asi na třetí stránce, ale aby to nezapadlo, i pro nový příchozí:).
Na seriál Caprica, který se odehrává tuším 50 let před první Battlestar, jsem nekoukal. Možná Ghost to osvětlí, co?
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by G-ladiator »

Neosvětlí, na Capricu nekoukal.
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Thuereg »

Tak dneska jsem byl na Lidicích.

K tomu mužu říct jen to, že je to opravdu Velkej film, ale slabším povahám ho nedoporučuju. Další z hodně kvalitních českejch filmovejch počinů.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
Bas
Nováček
Posts: 38
Joined: 18:07 14. Jun 2008

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Bas »

Thuereg wrote:Tak dneska jsem byl na Lidicích.

K tomu mužu říct jen to, že je to opravdu Velkej film, ale slabším povahám ho nedoporučuju. Další z hodně kvalitních českejch filmovejch počinů.
Výborně udělanej....hodně se jim povedl
User avatar
Sielencer
Rytíř
Posts: 612
Joined: 18:19 17. May 2009

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Sielencer »

Povedený snímek protkaný zajímavými dialogy točící se okolo tajemství života :)

http://www.csfd.cz/film/13227-snim-ci-bdim/

Pro ty z vás, kteří na úkor původního znění raději upřednostní shlédnutí v českém jazyce
http://filmy.sleduj.org/?p=15280

"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."

Johann Wolfgang von Goethe
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Prasokralik »

http://www.csfd.cz/film/239613-warriors-way-the/

tohohle filmu jsem viděl jen dvě minuty a už vím, že ho můžu směle doporučit

dokonce i na bahnakově oblíbeném csfd ho chválí
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Bahnak »

Shaman88 wrote:Bahňáku doporučil bych ti tento film:
http://www.csfd.cz/film/259321-enthiran/

Jednou večer jsem si ho pustil a doslova jsem nechápal, přišlo mi to celkem mazec a každých 10 minut jsem si říkal WTF jak mohl někdo něco takovýho natočit..... - Ale je to hodně hustej film musím říct zpětně, jen abys měl plnohodnotný zážitek nesmíš žádné scény přeskakovat....
Shamane! K čemu jsi mě to donutil?! V kategorii úchylárna desetiletí je tohle jednoznačný kandidát... Vezměte terminátora, řízněte to zohanem, přidejte indické videoklipy, znovu řízněte matrixem a jste tak na deseti procentech úchylnosti kterou tento snímek oplývá.
G-ladiator wrote:Serenity doporučuju, ale až po zkouknutí původního seriálu (Firefly)
Tak pořád nevím co si o tom mám myslet. Je to hodně seriálové a popravdě koukat jak se celej film frajeři tahají s holčinou co umí mlátit jak Chuck Noris na druhou, jen bohužel nemlátí, je takový "divný". Posledních deset minut filmu se děje konečně něco co se mělo dít od začátku, takže jsem prostě nechápal proč to v tomto tempu neběželo celou stopáž... Jinak story trpí dost nelogickejma kickama stejně jako vesmírná loď plující rychlostí rozbité ukrajiny. Nedoporučuju pro lidi s normálním IQ, neboť vysvěltlení že se musí ve vesmíru dostat z bodu A do bodu B mezi nimiž leží území hrdložezů je hodně úsměvné, stejně jako když si frajer sundá skafandr ve chvíli kdy se půl minuty prochází po "mrtvé planetě" o které nic nikdo neví... Ale alespoň jsem se díky těmto bohužel nechtěným vtipům dostatečně nasmál... Film dost shazují naprosto neoriginální repliky které vyžírají snad tucet filmů, charismatický záporák se nekoná, hned od první vteřiny co se objeví na plátně je nebezpečnej asi jako štěně v košíku. Herecké výkony se taktéž nekonají, kapitánovi ani ostatním jejich roli nežeru ani vteřinu, buď nechutně přehrávají a nebo netuší co vlastně melou, nejčastěji to tak připomíná vesmírné karaoke bez hudby...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Post Reply