Skrytí zisku xp

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Skryt zisk a pocet xp?

Ano.
13
34%
Ne.
20
53%
Je mi to jedno.
5
13%
 
Total votes: 38

OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by OneHeart »

dal jsem PRO.
Aspoň nebudou vznikat takový dementní flejmy, jako už tu jeden je.
A za druhý ,mě osobně to aspoň nebude furt rozptylovat a nebudu muset nervózně koukat, kolik že mi to zbejvá...
Vaillardo Vran:
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Skrytí zisku xp

Post by Seth-Plzen »

Sakra chlapi a zensky. Prestanme omezovat hrani na Thalii. Tenhle server mel jednu obrovskou vyhodu a to ze byl pro vsechny. Porad se tu vymysli jak neco omezovat a zkracovat a podobne. Vzdyt tim se jenom otravi lidi hrat.
Co treba kdyz zrusime xp uplne? Budeme hrat jenom RP. Sejdeme se v hospode a pokecame.
Uz mi fakt stve jak se vymejsli s prominutim hovadiny. Hral jsem na serveru, kde byly xp skryty a ne RP hru to melo naprosto nulovy dopad. Takze jsem dal NE.
A davam zasadne NE proti podobnym napadum jako omezovat hrani.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Rejty »

Jooo, dobrej napad zrusit xp! Nazvem to Thalie HCRP CHAT server!!! :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Kiri »

HC se drzi uz dlouho :D...Ja sem pro...muzu zmenit svuj hlas?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Rejty »

Kiri wrote:HC se drzi uz dlouho :D...Ja sem pro...muzu zmenit svuj hlas?
Ha, Kiri nam zacina mutovat. :lol:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Kiri »

nee zjistil sem, ze mi je to fuk...najdu si nejak sanci jak hrat, dokat muzu hrat tak tu budu...takze je to vlastne jedno...

edit:
OneHeart wrote:bohatě by stačilo zůstat u toho RP serveru :)
hh HCRP ten chat este neni .. ikdyz... :mrgreen: ja se ve hre bavim :twisted:
Last edited by Kiri on 22:24 02. Feb 2008, edited 1 time in total.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by OneHeart »

bohatě by stačilo zůstat u toho RP serveru :)
Vaillardo Vran:
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Skrytí zisku xp

Post by jitka »

zvolila jsem moznost nechat xp tak jak jsou :) a myslim ze opravdu se tu zacinaji vymyslet uz blbosti a nepodstatne veci :wink:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Marvin »

myslim ze tu se hodi citace z filmu "Pelisky" : "A komu tim pomuzete?!" ... :lol: ..ale ted vazne, vazim si prace DM a WB a vsech co se podileji na thalii a jejim chodu, po wipu tu vzniklo vazne moc dobrych veci, thalie je skvela,ale to se muze zmenit timhle obmedzovanim, nikoho z tech co se o thalii staraji tu nechci kritizovat, jen mi pripaji tyhle posledni kroky ohledne xp zbytecny. Hrac ktery je zaritej RP tak mu to ze vidi dole behat ciselka podle mne vubec nevadi a nekazi mu to nijak hru a stejne si hraje po svym, ale ten kdo to ma rad, treba podle poctu xp vi ze vazne skolil kolosa,anebo treba rad ten lvl dodela (kdyz mu chybi par xp a vidi to) a ma pak pocit "dokonceny a dobre odvedeny prace", tak tomu to muze chybet.Proc to tem hracum brat? Jen si myslim ze vic bude hrac ktere to nepotesi a obmedzi nez tech kterych to vazne potesi, protoze nevim ci skryti xp muze nejak zasadne prospet rozvoji RP.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Rejty »

Kdybysme chteli nekoho nekompromisne omezovat, tak tu nedavama prostor diskusi. Uvedomte si, ze jsme dali prostor Vasim nazorum a napadum, od kterych se reseni problemu muze odvijet. Kdyby nam nezalezelo na tom co chteji hraci, tak to tu jednoduse zamknu a hodim do kose. Tak nevidim duvod propad silenstvi a panicke hruze...
Vedoucí týmu Thalie
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: Skrytí zisku xp

Post by Raziel »

Moj nazor : Som za skrytie xp. Ale ak je vacsina proti, tak sa prisposobim. Co sa da robit. :(
Moja otazka : To sa skryje nejak ten vypis XP za zabitie prisery alebo za cas v tom chatovacom okne alebo ste to mysleli nejak inac? Bude to nieco take ako je toto s tym zakrytim HP pri levelupe?
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Daanri »

Nieco na ten sposob. Skrytie ziskanych xp a skrytie xp ktore postava ma.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí zisku xp

Post by Rejty »

Vysledek: Skryti xp se zavadet nebude!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Skrytí zisku xp

Post by jiromir »

Dokud se chce Thalie tvarit jako RP server, tak jsem pro zavedeni veskerejch moznejch opatreni, ktery k tomu budou hrace nutit, protoze jak vidno, vetsina hracu se na to odmita adaptovat a hrajou tu porad Kandelábriestylem (powergaming) a vobcas nekomu reknou "dobry den" aby si mohli odskrtnout, jakoze hrajou RP...
Pokud je zamer tymu nalakat co nejvic hracu na server, bez ohledu na to jak hraci hrajou, tak se nemusel delat wipe, mohli se pridat novy priserny prisery vsude kam se da vstoupit a odstranit nalepka RP server!
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Skrytí zisku xp

Post by RES »

Dalsi natvrdlej *da oci vsloup*Umis cist ?Jak je znamo tady se hlasovalo a vecina chce nechat tak jak to je a nikdo se nebude podrizovat jednomu hraci co si rekne ze to bude tak ci jinak.SKRYTI XP NEBUDE precti si konecne rozhodnuti DM Rejty a nepis dalsi kokotiny.*klepe si na celo* :roll:
Locked