duergar
duergar
Duergar
kličová slova:
duergar
-2 CHA
immunity to poisons
immunity to paralysis
+2 vs kouzla
+2 tichý pohyb
blindness na svetle
ultravison
ECL 1
Ultravision, ktere by mel mit duergar podle vseho nefunguje, v temnote nic nevidel.
kličová slova:
duergar
-2 CHA
immunity to poisons
immunity to paralysis
+2 vs kouzla
+2 tichý pohyb
blindness na svetle
ultravison
ECL 1
Ultravision, ktere by mel mit duergar podle vseho nefunguje, v temnote nic nevidel.
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: duergar
Ono to neni ultravision, ale neco jineho. Uz jsme to tu resili. V temnote nevidi zadna subrasa podtemna. Nejsem ted doma, tak sem vecer kdyztak pisnu co to presne ma nebo najdu ten topic
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: duergar
Pokud vím tak s ultravision nemáš vidět, ale postava nemá mít žádné magické postihy co temnota dává.
Re: duergar
Každopádně je použitej trpasličí feat derakvision.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: duergar
U drowa je to neco podobnyho. Taky ma psanou ultravizi ale ultravize to neni.
Ja bych uvital neco co by zlepsilo videni dole. Je to neskutecnej opruz hrat v sedivem prostredi kdy stezi rozpoznam jednotlivy krapniky (dopredu rikam, nepomaha ani kdyz setru prach z monitoru). Diky tomu me uz sundal Azhael Morten, kdy jsem mu utekl z jeskyne ale narazel porad do cehosi na zemi protoze jsem si toho proste nevsimnul. NPC nepocitam
Proste hraju drowa a vidim tam (ve vlastnim prostredi kde zije od mala) totalni kulovy.
Edit: o tom jak nadherne to namaha oci se snad zminovat nemusim
Ja bych uvital neco co by zlepsilo videni dole. Je to neskutecnej opruz hrat v sedivem prostredi kdy stezi rozpoznam jednotlivy krapniky (dopredu rikam, nepomaha ani kdyz setru prach z monitoru). Diky tomu me uz sundal Azhael Morten, kdy jsem mu utekl z jeskyne ale narazel porad do cehosi na zemi protoze jsem si toho proste nevsimnul. NPC nepocitam
Proste hraju drowa a vidim tam (ve vlastnim prostredi kde zije od mala) totalni kulovy.
Edit: o tom jak nadherne to namaha oci se snad zminovat nemusim
Re: duergar
Zrovna Azhael by tě dohnal i kdyby si nenarážel 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: duergar
Si zvyš gamu ne? Já hraju dole s gamou téměř na maximu.
Re: duergar
Každej v podtemnu má pečlivě nastavenej contrast a světlost. Je tam prostě tma.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: duergar
Já hraju už dva roky s gamou na středuShaman88 wrote:Si zvyš gamu ne? Já hraju dole s gamou téměř na maximu.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: duergar
A nebó - dobrá rada nad zlato - si kup louč či něco co svítí a bát se nemusíš ostatní se ti smát nebudou.Hafen wrote:U drowa je to neco podobnyho. Taky ma psanou ultravizi ale ultravize to neni.
Ja bych uvital neco co by zlepsilo videni dole. Je to neskutecnej opruz hrat v sedivem prostredi kdy stezi rozpoznam jednotlivy krapniky (dopredu rikam, nepomaha ani kdyz setru prach z monitoru). Diky tomu me uz sundal Azhael Morten, kdy jsem mu utekl z jeskyne ale narazel porad do cehosi na zemi protoze jsem si toho proste nevsimnul. NPC nepocitam![]()
Proste hraju drowa a vidim tam (ve vlastnim prostredi kde zije od mala) totalni kulovy.
Edit: o tom jak nadherne to namaha oci se snad zminovat nemusim
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: duergar
Ja se nebojim jen jsem slepej jako krtek a bolej me z toho oci 

Mesto bylo hodne blizko a on byl pomalej. I kdyz pravda, s tim jak rychle nacitam prechody by uz mel mozna zabitou i tu strazDerken- wrote:Zrovna Azhael by tě dohnal i kdyby si nenarážel
Re: duergar
A co teprve kyselinové jezero, to je pošušňáníčko pro očička.Hafen wrote:Ja se nebojim jen jsem slepej jako krtek a bolej me z toho oci![]()
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: duergar
Dycky se dají sehnat pochodně 
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: duergar
Musí bejt zážitek když se s tou vaší gammou pak objevíte na poušti

Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: duergar
Presne tohle me ted napadlo 