Zde je náprava:
Portréty postav
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Portrety postav
Všem se omlouvám, jsem zabalil blbej portrét
.
Zde je náprava:
Zde je náprava:
- Attachments
-
- erumoico2.rar
- part 2
- (72.65 KiB) Downloaded 427 times
-
- erumoico1.rar
- part 1
- (202.28 KiB) Downloaded 438 times
Re: Portrety postav
Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda jde, popřípadě jak naimportovat vlastní obrázek do nwn. Osobně jsem jpg převedl na tga a nahrál do adresáře portraits, ale pak jsem ho při spuštění hry bohužel nenašel.
Tak nevím zda nedělám nějakou chybu.
Předem díky za odpověd.
chtěl bych se zeptat zda jde, popřípadě jak naimportovat vlastní obrázek do nwn. Osobně jsem jpg převedl na tga a nahrál do adresáře portraits, ale pak jsem ho při spuštění hry bohužel nenašel.
Tak nevím zda nedělám nějakou chybu.
Předem díky za odpověd.
Obuki - ten vod Škopku
Re: Portrety postav
Pilnik : http://nwn.bioware.com/builders/portraits.html
Potrebujes urobit 5 TGA obrazkov roznych rozmerov a dodrzat iste konvecie v nazve.
Potrebujes urobit 5 TGA obrazkov roznych rozmerov a dodrzat iste konvecie v nazve.
Ora et Labora
Re: Portrety postav
Je potreba udelat 5 verzi obrazku s poslednim pismenem pred priponou oznacujicim velikost.
Obrazek se nezobrazuje cely. Spodni cast - cca 20% je oriznuta.
Jmeno - Rozmery
xxx_h.tga - 256x512 - je videt pouze pri tvorbe postavy
xxx_l.tga - 128x256 - je videt v character sheetu
xxx_m.tga - 64x128 - Vidi ostatni pri prohlizeni popisu vasi postavy
xxx_s.tga - 32x64 - Uz nevim, kde se pouziva.
xxx_t.tga - 16x32 - Ukazuje se pri mluveni
Nepouzivejte prosim pri pojmenovavani diakritiku, mezery a pokud mozno ani velka pismena.
Obrazek se nezobrazuje cely. Spodni cast - cca 20% je oriznuta.
Jmeno - Rozmery
xxx_h.tga - 256x512 - je videt pouze pri tvorbe postavy
xxx_l.tga - 128x256 - je videt v character sheetu
xxx_m.tga - 64x128 - Vidi ostatni pri prohlizeni popisu vasi postavy
xxx_s.tga - 32x64 - Uz nevim, kde se pouziva.
xxx_t.tga - 16x32 - Ukazuje se pri mluveni
Nepouzivejte prosim pri pojmenovavani diakritiku, mezery a pokud mozno ani velka pismena.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Portrety postav
pokud použijete prefix f_ nebo m_ , bude se zobrazovat jen při tvorbě příslušnýho pohlaví
de to dělit i dál podle rasy a v tom už nevidim moc smyslu
pozor, celej název včetně prefixů a suffixu a podtržítek nesmí bejt delší než (teď si nejsem jistej, sem v práci, musel bych se doma podívat) 17 znaků
pokud je obrázek staženej NEPŘEJMENOVÁVEJTE HO, zbytečne druhejm zaplevelujete portraits dalšíma kopiema stejnýho obrázku s jiným názvem
pokud uděláte portrét a zobrazuje se vám vzhůru nohama, je třeba provést konverzi na *.tga formát se zaškrtnutou volbou "bottom up orientation" (umí ACDSee i photoshop a snad i GIMP)
rozměr čistý zobrazený části je 256 x 400 a podíly, zbytek do rozměrů, co píše kucik tvoří rámeček (canvas)
de to dělit i dál podle rasy a v tom už nevidim moc smyslu
pozor, celej název včetně prefixů a suffixu a podtržítek nesmí bejt delší než (teď si nejsem jistej, sem v práci, musel bych se doma podívat) 17 znaků
pokud je obrázek staženej NEPŘEJMENOVÁVEJTE HO, zbytečne druhejm zaplevelujete portraits dalšíma kopiema stejnýho obrázku s jiným názvem
pokud uděláte portrét a zobrazuje se vám vzhůru nohama, je třeba provést konverzi na *.tga formát se zaškrtnutou volbou "bottom up orientation" (umí ACDSee i photoshop a snad i GIMP)
rozměr čistý zobrazený části je 256 x 400 a podíly, zbytek do rozměrů, co píše kucik tvoří rámeček (canvas)
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Portrety postav
Obuki - ten vod Škopku
Re: Portrety postav
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Portrety postav
Last edited by Arto on 00:11 06. Feb 2008, edited 1 time in total.
Oloth Zhah Tuth Abbil Lueth Ogglin
Re: Portrety postav
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Portrety postav
Dar´wyss
Dovolil jsem si presunout primo sem, at se to pohodlneji stahuje. Me se ty bezpecnostni kody z textovy konzole trochu obtizne obchazeji.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Portrety postav
je to trochu hnusnej portret ale je to portret. Kdo má hledat vobrázek nejakyho elfa-nebuzeranta 
http://jiromir.borec.cz/tirno.rar
btw. kdyby se zavedl ten topic na sirsi popis postavy hodil bych i neco lepsiho nez tohle...
http://jiromir.borec.cz/tirno.rar
btw. kdyby se zavedl ten topic na sirsi popis postavy hodil bych i neco lepsiho nez tohle...