XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)

Post by LDamian »

LDamian wrote:Chtěl bych poděkovat trochu netradičně DM i WB týmu za to, že i když vymyslel pro mnohé zajímavou úpravu expování, tak vzal ohledy na hráče, kterým to vadilo a byl ochotný ustoupit ze svých názorů a upravit to. Vzhledem k tomu, že vím, že to ani zdaleka není všude automatické, tak si toho o to víc vážím a beru to jako velké pozitivum Thalie.

Na závěr se chci omluvit všem, které jsem svými příspěvky nějak urazil nebo naštval. Mrzí mne to, Vaší práce si vážím a jsem moc rád, že ji děláte.

No dobojováno jest, pojďme zase spokojeně hrát. :) :) :)

Vzhledem k tomu, že jsem se tu toho mumraje aktivně účastnil a že to sem také patří, tak to tu máte. :) :)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)

Post by Daanri »

Theo, jedna dobra rada, zalez uz konecne niekam podzeme a neotravuj na fore. Nikto nie je na tvoje prispevky uz zvedavy a len tu srsis zbytocne zlobu a ohen.

Okrem toho navrhujem tento prispevok zamknut a hodit do kosa. Xp system sa upravil aby viac vyhovoval a k nicomu dalsiemu to tu nevedie, len k zbytocnym urazkam a znechucovaniu jak ludi z tymu tak hracov.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)

Post by Theo »

Daanri wrote:Theo, jedna dobra rada, zalez uz konecne niekam podzeme a neotravuj na fore.
Jo. Ja uz zaleziem. Uz viem co ste zac. Som zvedavy kolkych ludi zase posles podzem. Sak hracov mate vela. +/- jeden otravny Vam isto neuskodi. Majte sa tu.
Ora et Labora
Locked