zahlcení a pád

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

zahlcení a pád

Post by černý vlk »

Jakmile se rozkouzlí rakširák kouzelník nebo bandita (boss), zhodí to všem okolo hru. A nalogování je pak rovnou do podsvětí.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: zahlcení a pád

Post by de Aers »

A nehodil na vás třeba dispell, když ste měli vypitý lektvary z alchymie ?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: zahlcení a pád

Post by tao kan »

potvrzuji, mlátil se z bossem, padlo plošné kouzlo kolem vánočních stromečků a jemu padla hra. Ta chvilka ve flatu po padu stacila k peknemu konci. Prosim pomozte mu nekdo, je celej nerudnej div nevyhazuje casti pocitace ven na prochazejici lidi se slovy: "to je na permku"!
Jinak u Rakši mě to padlo taky, všiml jsem si, že to bylo v obou případech způsobeno plošným kouzlem.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: zahlcení a pád

Post by černý vlk »

de Aers wrote:A nehodil na vás třeba dispell, když ste měli vypitý lektvary z alchymie ?
bez lektvarů z alchymie bych tam s mniškou nevlezl...a lítalo tam moc blýskátek, tak je možné, že mezi nimi byl i dispell... ono je prokázáno, že to zlobí? Jaké je řešení? Nepoužívat alchymii nebo nenechat na sebe seslat dispell? :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: zahlcení a pád

Post by Prasokralik »

Ano je prokázané, dispell boostů z alchymie shazuje hru a v podstatě jsi to trefil: je doporučeno vyhýbat se všemu co umí používat dispell, pokud používáš alchymii.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: zahlcení a pád

Post by Alvarion »

jen dodávám, že je vhodné instruovat o zákazu používání alchymie celou partu.
Pokud je použito i kouzlo blees z letvaru alchymie, pak to pošle ze hry a následně třeba expresem do podsvětí celou partu. Je duležite si to před težšími dungy s dispellem ujasnit se zvláštním přihlédnutím k vlastním mágům, co rádi sesílaj v dobré víře mordekaina...
je dobré si nakoupit nejaké letvary v běžných krámech, i když to vše nenahradí, tak to neshodí hru.
Jistě někdo by namítal, že se jedná o tvrdé OOC :wall:, ale mechanika hry, její pád je taky OOC, že:)
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: zahlcení a pád

Post by černý vlk »

Alvarion wrote:jen dodávám, že je vhodné instruovat o zákazu používání alchymie celou partu.
Pokud je použito i kouzlo blees z letvaru alchymie, pak to pošle ze hry a následně třeba expresem do podsvětí celou partu. Je duležite si to před težšími dungy s dispellem ujasnit se zvláštním přihlédnutím k vlastním mágům, co rádi sesílaj v dobré víře mordekaina...
je dobré si nakoupit nejaké letvary v běžných krámech, i když to vše nenahradí, tak to neshodí hru.
Jistě někdo by namítal, že se jedná o tvrdé OOC :wall:, ale mechanika hry, její pád je taky OOC, že:)
nu, ono to s IC nemá co dělat. Není věcí charakterů, že po použití alchymie může dojít k vyvraždění celé party ;) ... ale tak co má dělat postava, která je přímo odkázána na užití alchymie v boji? Je to takový ten paradox: alchymii nepotřebuješ tam, kde to zvládáš bez ní, ale potřebuješ ji tam, kde ti to pak stejně spadne a jsi KO...
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: zahlcení a pád

Post by Alvarion »

To: Černý Vlk
Ano je to pradoxní vlastnost hry. Na druhou stranu jedná se o vlastnost hry a s její znalostí je možné přežít. Většinu lektvarů, které potřebuješ můžeš koupit u NPC alchymistů v obchodech. Některá kouzla ti zajistí tvůj parťák kěz/mág/bard.
V rozumné parte to jde i bez alchymie. Ber to jako výzvu, musíš hledat jinou cestu než tu nejsnazší.
Je to vlastnost hry, se kterou musíš počítat. Evoluce také nabízí paradoxy, přežijí jen ti, co se s nimi vyrovnají.

To poslední bylo rejpnutí z jiné diskuze..... kde bylo některými lidmi tvrzeno, že v podstatě jakakoliv znalost mechaniky hry je těžké OOC. teda zejména pokud jde o jejich mazlíky ;)
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: zahlcení a pád

Post by černý vlk »

Alvarion wrote:To: Černý Vlk
Ano je to pradoxní vlastnost hry. Na druhou stranu jedná se o vlastnost hry a s její znalostí je možné přežít. Většinu lektvarů, které potřebuješ můžeš koupit u NPC alchymistů v obchodech. Některá kouzla ti zajistí tvůj parťák kěz/mág/bard.
V rozumné parte to jde i bez alchymie. Ber to jako výzvu, musíš hledat jinou cestu než tu nejsnazší.
Je to vlastnost hry, se kterou musíš počítat. Evoluce také nabízí paradoxy, přežijí jen ti, co se s nimi vyrovnají.

To poslední bylo rejpnutí z jiné diskuze..... kde bylo některými lidmi tvrzeno, že v podstatě jakakoliv znalost mechaniky hry je těžké OOC. teda zejména pokud jde o jejich mazlíky ;)
no jasně, od teď na alchymii kašlu (snad jen léčivo vyrábět). Proč tedy existuje celá řada lektvarů, které lze uvařit, když jsou na nic? Jde o to, jestli se to budeš řešit, dá řešit nebo se to nechá tak. Už je to podobné jako u krejčího. Na co se pachtit s šitím roby, apod., když je mnohem lepší a levnější koupit si ji od NPC. To s tou evolucí je pravda (svatá). Jen, nikdo se s paradoxy nevyrovnává, jednoduše, ti, co mají kritickou vlastnost jednoduše pojdou ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: zahlcení a pád

Post by Daanri »

Chyba clovek co by mal na starosti cele scriptovanie craftu, kym sa taky clovek nenajde tak sa asi moc toho v crafte nezmeni. Bohuzial.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: zahlcení a pád

Post by Braenn »

černý vlk wrote:no jasně, od teď na alchymii kašlu (snad jen léčivo vyrábět). Proč tedy existuje celá řada lektvarů, které lze uvařit, když jsou na nic?
Omluv mě, jestli jsem to špatně pochopila, ale tady se hovoří o tom, že ty lektvary jsou "na nic "pouze ve dvou? lokacích a to až u bossů?

Nebo to ten daný lektvar dělá vždy, když je použitý u nějakého dispellu? Tzn bossů, opět..
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: zahlcení a pád

Post by černý vlk »

Braenn wrote:
černý vlk wrote:no jasně, od teď na alchymii kašlu (snad jen léčivo vyrábět). Proč tedy existuje celá řada lektvarů, které lze uvařit, když jsou na nic?
Omluv mě, jestli jsem to špatně pochopila, ale tady se hovoří o tom, že ty lektvary jsou "na nic "pouze ve dvou? lokacích a to až u bossů?

Nebo to ten daný lektvar dělá vždy, když je použitý u nějakého dispellu? Tzn bossů, opět..
jelikož alchymii používám s jednou postavou a ta nechodí všude, tak 100% je to jen v těch dvou lokacích. Ale něco mi našeptává, že to bude stejné všude.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: zahlcení a pád

Post by Prasokralik »

Braenn wrote:
černý vlk wrote:no jasně, od teď na alchymii kašlu (snad jen léčivo vyrábět). Proč tedy existuje celá řada lektvarů, které lze uvařit, když jsou na nic?
Omluv mě, jestli jsem to špatně pochopila, ale tady se hovoří o tom, že ty lektvary jsou "na nic "pouze ve dvou? lokacích a to až u bossů?

Nebo to ten daný lektvar dělá vždy, když je použitý u nějakého dispellu? Tzn bossů, opět..
Když máš na sobě boost z libovolného kraftového lektvaru a někdo na tebe hodí dispell, spadne ti hra. Je jedno kde nebo co. Zkrátka Alchymie+Dispell = Crash
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Bas
Nováček
Posts: 38
Joined: 18:07 14. Jun 2008

Re: zahlcení a pád

Post by Bas »

Prasokralik wrote:
Braenn wrote:
černý vlk wrote:no jasně, od teď na alchymii kašlu (snad jen léčivo vyrábět). Proč tedy existuje celá řada lektvarů, které lze uvařit, když jsou na nic?
Omluv mě, jestli jsem to špatně pochopila, ale tady se hovoří o tom, že ty lektvary jsou "na nic "pouze ve dvou? lokacích a to až u bossů?

Nebo to ten daný lektvar dělá vždy, když je použitý u nějakého dispellu? Tzn bossů, opět..
Když máš na sobě boost z libovolného kraftového lektvaru a někdo na tebe hodí dispell, spadne ti hra. Je jedno kde nebo co. Zkrátka Alchymie+Dispell = Crash
*hodí na něj lahvičku a zacastí dispell* Tak to bychom měli*opráší si ruce*
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: zahlcení a pád

Post by Alvarion »

To Bas - ze hry jde v případe CVC sesilatel kouzla i cíl kouzla. Aby ti hra padla, musí být alespon jeden efekt úspěšně odstraněn.
Locked