Alchymka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Alchymka

Post by sendys »

mam dotaz jak se moc zmenili lektvary slysel jsem ze od taty ze z ceho se driv varilo bosi uz nejde z toho nejde tak mam dotaz na kucika pac nejak jsem to v info nepochopil
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Alchymka

Post by Bahnak »

viz. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &start=315
kucik wrote:Konecne dlouho slibovany balik oprav a uprav alchymie, na kterem se podilel zachy a dalsi.
Nektere presilene efekty jsou uplne nahrazeny novymi. Vlastnosti novych z pochopitelnych duvodu nebudu prozrazovat, jejich vyroba se nezmenila.

* efekt lema -> proal
* efekt nev opraven
* efekt zosm -> uvis
* efekt vdu -> aid
* efekt tret -> lenap
* efekt bosi -> nanap
* efekt osti -> wafi
* efekty elementu na zbran opraveno a upravena sila
* efekt man -> spere
* efekt nahle -> more
* efekt kysti -> crum. Zatim nedokonceno
* efekt prt -> owin
* efekt skam -> grere
* efekt ste Opraveno a zeslabeno
* efekt thu Opraveno
* efekt sil -> gredy
* efekt grema -> mifo
* efekt boz oslabeno na polovinu
* efekt trago -> loma
* efekt skam Opraveno
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Alchymka

Post by sendys »

prave to nechapu :) neni presne receno kde co scim jak neboli nevyznam se:) proste mi neco nedava z toho smysl :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Alchymka

Post by DenGrasse »

Kde co s čím nikdy nebylo řečeno a řečeno ani nebude. Zkoušej.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Alchymka

Post by sendys »

spis je to o tom ze ja mam 60 receptu tak ej to otazka zda to bduu muset vsechno hledat znova ci ne
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Alchymka

Post by Prasokralik »

Pořád se všude zastáváš názoru, že kouzlo alchymie je právě v objevování a že si má každý na všechno přijít sám. Tak prosím, objevuj, nevím co řešíš.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Alchymka

Post by sendys »

ty s e do toho neplet kdyz vubec nevis o co jde :) ja mam jeste stale co obevovat ale to ty nechapes:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Alchymka

Post by Prasokralik »

Jo, třeba kouzlo českého pravopisu, to bys potřeboval objevit jako sůl.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Alchymka

Post by sendys »

jo muj pravopis je na prd ja to vim ale je mi to jedno kazdej mame neco ty si treba pro zmenu totalnme mimo a pletes sel flame takze si zabrusli do flame a neotravuj tady
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Alchymka

Post by Radim »

Jooo všichni tu jen otravujete :mrgreen: .Stačí si pozorně přečíst co v novinkách Kucik napsal a je to jasné Sendysi.Recepty a jejich složení jsou stejná jen z těch co se upravovali uvaříš něco jiného,to je celé kouzlo úpravy.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Alchymka

Post by Narsith »

Nezda se vam trochu že je to nefer jednani vuči těm hračum kteři nad tim aby přišli na složeni určiteho lektvaru stravili tydny a tydny nad hrou toto složeni měnit ? Mě teda ano. Ne že bych se chtěl zastavat sendyse ale tohle je opravdu hodně špatny vtip. No ono vlastně tady na Thali je takovych vtipu povicero. Alchymka je už sama o sobě dost naročny a drahy sport.Pozměněni učinku trvani a sily lektvaru,z tim naprosto souhlasim,ale měnit složeni lektvaru....hmm. Jistě,už tady vidim jak se na mě všichni sesypete a utlučete mě svyma argumenty,je mi to fuk,mělo by mi byt i fuk to že se udělal takovy to zasah do alchymky,nedělam ji ,ale musel jsem tohle napsat,je to dalši hřebiček do meho znechuceni hrat tady. Nebyt zde par skvělych lidi tak už bych to asi davno zabalil jako povětšina rozumnych hraču co tady kdysi hrala.
Last edited by Narsith on 19:50 06. Jul 2011, edited 1 time in total.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Alchymka

Post by černý vlk »

jeeej...jestli jsem to dobře pochopil, všechny kombinace jsou stejné, jen se změnil efekt toho, co uvaříš. A stejně ti to pak v dungu padne díky alchymii, tak vařte jen healy ;)

PS: a pravopis je extrémně důležitý, když se tady projevujeme psanou formou ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Alchymka

Post by Narsith »

černý vlk wrote:jeeej...jestli jsem to dobře pochopil, všechny kombinace jsou stejné, jen se změnil efekt toho, co uvaříš. A stejně ti to pak v dungu padne díky alchymii, tak vařte jen healy ;)

PS: a pravopis je extrémně důležitý, když se tady projevujeme psanou formou ;)
No podle toho co se tady piše tak kdysi jsi z bylinky č1 a z bylinky č6 plus 3,5% něco uvařil lektvar ktery ti obarvil vlasy na červeno,teď z něj uvařiš lektvar ktery ti zlomi nohu. Takže lektvar ktery ti obarvil vlasy na červeno musiš hledat znova.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Alchymka

Post by de Aers »

No tak ten lektvar, kterej ti obarvil vlasy načerveno, je asi zrušenej nahrazenej tim lámačem nohou ne ? Takhle sem to pochopil tu úpravu alchymie, že se prostě některý zrušily a nahradily jinejma.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Alchymka

Post by Derken- »

bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XY
bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XX

Složení zůstalo stejné, jen efekty se prostě nahradily. A u nějakých lektvarů se redukovala síla a trvání. Neposilovalo se nic tuším.. 8)

Už to chápeš nebo se musím naučit tvému jazyku a napsat to znova? :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Locked