No mě z toho pořad vychazi to že z lektvaru na obarvovani vlasu na červeno je teď lektvar na lamani nohou *pokrči rameny* Teď jde o to jestli lektvar na obarvovani vlasu zustal a ma jiny složeni? Nebo zanikl a už se vlasy na červeno nebudou barvit? Obě varianty jsou špatne.Leda že by to znamenalo variantu že sice laktvar obarvuje vlasy na červeno ale už ne na tmavě ale světe červenou a ma jen jiny nazev. Pak tuhle variantu bych bralDerken- wrote:bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XY
bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XX
Složení zůstalo stejné, jen efekty se prostě nahradily. A u nějakých lektvarů se redukovala síla a trvání. Neposilovalo se nic tuším..![]()
Už to chápeš nebo se musím naučit tvému jazyku a napsat to znova?
Alchymka
Re: Alchymka
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: Alchymka
Ted si s nim zlomíš nohu a lektvar XY nejspíš zanikl, protože kdyby chtěli přidat nové, tak je přidají a nebudou měnit recepty. Ale to je čistě dedukce. Já nový lektvary hledat nepotřebuju, mám vše co chci
A změna mi zasáhla pouze potěry.. Takže jestli toužíš hledat lektvar na červené vlasy a nemůžeš bez něj být tak hledaj, ale myslím, že to bude marné.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Alchymka
EXISTUJOU momentálně funkční zuby bodaka?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Alchymka
takze chapuli dobre bosi uz neni a byl nahrazen necim jinym stejne jako vdu a lema ? hmmm to je na prd 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Alchymka
Bosi je pro lamy a stejně nefungoval,teda ne u moji postavy,ale to bylo asi tím,že mi neměl co dát.
Jo a přidávám se k Derkenovi s bodákem.Říkal jsem to už i jednomu DM tak to snad zařídí.Je dost naprd zdechnout (miluju nwn kostku) a pak zjistit,že to kvůli čemu umřete nefunguje
Jo a přidávám se k Derkenovi s bodákem.Říkal jsem to už i jednomu DM tak to snad zařídí.Je dost naprd zdechnout (miluju nwn kostku) a pak zjistit,že to kvůli čemu umřete nefunguje
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Alchymka
Bosi ti nefungovalo protože máš BAB 20 ty truhlíku
Možná ty hpečka ti to dávalo?
http://nwn.wikia.com/wiki/Divine_power
http://nwn.wikia.com/wiki/Divine_power
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Alchymka
Netuším,sem to nekoumal.Prostě nešel tak do koše a už nevařit 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Alchymka
Teď trochu odbočím z tématu... Chci se jen zeptat jestli někdo nevíte co mám dělat , když mi při drcení , destilování nebo vaření lektvarů přestalo psát , jestli jsem lektvar rozdrtil či vydestiloval či uvařil ... Přestalo mi to psát i expy a lvl ...
=============
Seart
Seart
Re: Alchymka
Od 4. levelu nepřidává zpracování surovin expy a tak se to nevypisuje.
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Alchymka
Aha , díky ...Firefox_ wrote:Od 4. levelu nepřidává zpracování surovin expy a tak se to nevypisuje.
=============
Seart
Seart