zahlcení a pád

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: zahlcení a pád

Post by Narsith »

Ja jsem pro aby se tenhle problem neřešil...aspoň to lidi nauči chodit v dobře složeny partě a na Thali nebudou běhat jen plechovky nebo jen magove.Podpoři se tim ruznorodost charakteru.Problem jen vidim v děleni expu a mizernem lootu u pokladu,kde se to partě opravdu nevyplati.O oživeni knězem hračem už vubec nemluvě,tohle kouzlo je u něj zde naprosto zbytečny.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: zahlcení a pád

Post by Nalkanar »

Já vám nevím, ale zatím mi příjde, že si celkem žiju. Expy i v partě mívám za potvory 10+ za kus, což mi příjde jako dobrá částka (je to víc jak časovky a za tu minutu není problém sejmout potvory, že to vydá minimálně za 5 minut časových). Looty možná nejsou kdo ví jak závratné, ale když je trofej a trocha lootu k tomu, tak je to celkem dobré a dá se vyžít. A kněz - pokud někdo hebne v půlce výpravy kvůli nějakému failu v družině (pozdě daný heal, pozdě obnovená kamenka atd.), tak se přece nebudu tahat až do chrámu, ale oživím ho tam (jak moc jsou tu přístupné itemy s oživením jsem nezkoumal, tak leda v tom může být nesrovnalost).
.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: zahlcení a pád

Post by Prasokralik »

Narsith wrote:O oživeni knězem hračem už vubec nemluvě,tohle kouzlo je u něj zde naprosto zbytečny.
Tak to se pleteš, ztráta expů u vzkříšení závisí na levelu kněze. Vysokolevelový kněz a jeho vzkříšení je mnohem levnější než NPC kněz a ztráta expů taky není nijak výrazná. Jestli se pletu ať mě někdo opraví.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: zahlcení a pád

Post by Bahnak »

PC klerik dokáže to samé co NPC klerik, tedy zvedá se stejným procentem XP dolů. Tedy je systémově výhodnější tahat sebou Klerdu, než běhat mezi chrámem a dungem s mrtvolkama na zádech. A ještě ušetříte :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: zahlcení a pád

Post by Braenn »

Hm, to je divný.. pamatuju se, jak mě ještě s Henri oživil nějaký klerik opravdu vysokého levelu a jak mě překvapilo, že xp, které jsem za to zaplatila byly mnohem (snad o několik set!) menší, než kolik jsem platila na tom samém lvl u kněze NPC. Ale kdo ví jak to bylo, je to dlouho.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
dira_v_bubnu
Poutník
Posts: 52
Joined: 21:22 26. May 2011

Re: zahlcení a pád

Post by dira_v_bubnu »

Braenn wrote:Hm, to je divný.. pamatuju se, jak mě ještě s Henri oživil nějaký klerik opravdu vysokého levelu a jak mě překvapilo, že xp, které jsem za to zaplatila byly mnohem (snad o několik set!) menší, než kolik jsem platila na tom samém lvl u kněze NPC. Ale kdo ví jak to bylo, je to dlouho.
IMHO mi tohle přijde i logičtější. Přeci jen je lepší, když mrtvolu oživý nějaké PC než NPC.

Jinak co se týče těch lektvarů... To mi jako chcete říct, že když se napiju nějakého lektavaru (z kraftu), který mi nějakým způsobem zvedne nebo sníží staty a někdo na mě zakouzlí jakoukoliv verzi dispelu, tak mi a všem v mém okolí padne hra? To je docela masakr, ne? :evil:
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: zahlcení a pád

Post by Prasokralik »

Bahnak wrote:PC klerik dokáže to samé co NPC klerik, tedy zvedá se stejným procentem XP dolů. Tedy je systémově výhodnější tahat sebou Klerdu, než běhat mezi chrámem a dungem s mrtvolkama na zádech. A ještě ušetříte :-D
je to podle levelu klerika, na nízkých levelech je z xp hlediska výhodnější NPC, na vyšších naopak
dira_v_bubnu wrote:Jinak co se týče těch lektvarů... To mi jako chcete říct, že když se napiju nějakého lektavaru (z kraftu), který mi nějakým způsobem zvedne nebo sníží staty a někdo na mě zakouzlí jakoukoliv verzi dispelu, tak mi a všem v mém okolí padne hra? To je docela masakr, ne? :evil:
jen tobě a jen v případě že ti rozptýlí nějaký z efektů alchymie

jeden čas takhle theureg umíral neustále
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
dira_v_bubnu
Poutník
Posts: 52
Joined: 21:22 26. May 2011

Re: zahlcení a pád

Post by dira_v_bubnu »

Prasokralik wrote: je to podle levelu klerika, na nízkých levelech je z xp hlediska výhodnější NPC, na vyšších naopak
OK, to beru :)
Prasokralik wrote: jen tobě a jen v případě že ti rozptýlí nějaký z efektů alchymie
Vím, že se tu na to už někdo ptal, ale i přes to... Bude se s tim něco dělat, nebo se to takhle nechá? Přijde mi dost něšťastný, když si od nějakýho alchymisty za drahý peníze koupím nějaký lektvary, vyrazim někam na průzkum a najednou mi něco hodí dispell a já se po nahrání ocitnu v očistci...

Zkoušel někdo pátrat po tom, co to způsobilo? A jaký byl výsledek? :roll:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: zahlcení a pád

Post by kucik »

Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
dira_v_bubnu
Poutník
Posts: 52
Joined: 21:22 26. May 2011

Re: zahlcení a pád

Post by dira_v_bubnu »

kucik wrote:Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
Výborně. Díky za jesnou a stručnou odpověď. V poslední době mám pocit, že něž aby někdo něco řekl přímo, tak to radši 100x obchází. :wink:
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: zahlcení a pád

Post by Narsith »

dira_v_bubnu wrote:
kucik wrote:Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
Výborně. Díky za jesnou a stručnou odpověď. V poslední době mám pocit, že něž aby někdo něco řekl přímo, tak to radši 100x obchází. :wink:
To je jdnoduchy...protože jen zasvěceni věděj a ostatni se jen domnivaji :mrgreen: *hrdě se hlasi do te druhe skupinky*
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Locked