zahlcení a pád
Re: zahlcení a pád
Ja jsem pro aby se tenhle problem neřešil...aspoň to lidi nauči chodit v dobře složeny partě a na Thali nebudou běhat jen plechovky nebo jen magove.Podpoři se tim ruznorodost charakteru.Problem jen vidim v děleni expu a mizernem lootu u pokladu,kde se to partě opravdu nevyplati.O oživeni knězem hračem už vubec nemluvě,tohle kouzlo je u něj zde naprosto zbytečny.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: zahlcení a pád
Já vám nevím, ale zatím mi příjde, že si celkem žiju. Expy i v partě mívám za potvory 10+ za kus, což mi příjde jako dobrá částka (je to víc jak časovky a za tu minutu není problém sejmout potvory, že to vydá minimálně za 5 minut časových). Looty možná nejsou kdo ví jak závratné, ale když je trofej a trocha lootu k tomu, tak je to celkem dobré a dá se vyžít. A kněz - pokud někdo hebne v půlce výpravy kvůli nějakému failu v družině (pozdě daný heal, pozdě obnovená kamenka atd.), tak se přece nebudu tahat až do chrámu, ale oživím ho tam (jak moc jsou tu přístupné itemy s oživením jsem nezkoumal, tak leda v tom může být nesrovnalost).
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: zahlcení a pád
Tak to se pleteš, ztráta expů u vzkříšení závisí na levelu kněze. Vysokolevelový kněz a jeho vzkříšení je mnohem levnější než NPC kněz a ztráta expů taky není nijak výrazná. Jestli se pletu ať mě někdo opraví.Narsith wrote:O oživeni knězem hračem už vubec nemluvě,tohle kouzlo je u něj zde naprosto zbytečny.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: zahlcení a pád
PC klerik dokáže to samé co NPC klerik, tedy zvedá se stejným procentem XP dolů. Tedy je systémově výhodnější tahat sebou Klerdu, než běhat mezi chrámem a dungem s mrtvolkama na zádech. A ještě ušetříte 
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: zahlcení a pád
Hm, to je divný.. pamatuju se, jak mě ještě s Henri oživil nějaký klerik opravdu vysokého levelu a jak mě překvapilo, že xp, které jsem za to zaplatila byly mnohem (snad o několik set!) menší, než kolik jsem platila na tom samém lvl u kněze NPC. Ale kdo ví jak to bylo, je to dlouho.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Re: zahlcení a pád
IMHO mi tohle přijde i logičtější. Přeci jen je lepší, když mrtvolu oživý nějaké PC než NPC.Braenn wrote:Hm, to je divný.. pamatuju se, jak mě ještě s Henri oživil nějaký klerik opravdu vysokého levelu a jak mě překvapilo, že xp, které jsem za to zaplatila byly mnohem (snad o několik set!) menší, než kolik jsem platila na tom samém lvl u kněze NPC. Ale kdo ví jak to bylo, je to dlouho.
Jinak co se týče těch lektvarů... To mi jako chcete říct, že když se napiju nějakého lektavaru (z kraftu), který mi nějakým způsobem zvedne nebo sníží staty a někdo na mě zakouzlí jakoukoliv verzi dispelu, tak mi a všem v mém okolí padne hra? To je docela masakr, ne?
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: zahlcení a pád
je to podle levelu klerika, na nízkých levelech je z xp hlediska výhodnější NPC, na vyšších naopakBahnak wrote:PC klerik dokáže to samé co NPC klerik, tedy zvedá se stejným procentem XP dolů. Tedy je systémově výhodnější tahat sebou Klerdu, než běhat mezi chrámem a dungem s mrtvolkama na zádech. A ještě ušetříte
jen tobě a jen v případě že ti rozptýlí nějaký z efektů alchymiedira_v_bubnu wrote:Jinak co se týče těch lektvarů... To mi jako chcete říct, že když se napiju nějakého lektavaru (z kraftu), který mi nějakým způsobem zvedne nebo sníží staty a někdo na mě zakouzlí jakoukoliv verzi dispelu, tak mi a všem v mém okolí padne hra? To je docela masakr, ne?
jeden čas takhle theureg umíral neustále
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Re: zahlcení a pád
OK, to beruPrasokralik wrote: je to podle levelu klerika, na nízkých levelech je z xp hlediska výhodnější NPC, na vyšších naopak
Vím, že se tu na to už někdo ptal, ale i přes to... Bude se s tim něco dělat, nebo se to takhle nechá? Přijde mi dost něšťastný, když si od nějakýho alchymisty za drahý peníze koupím nějaký lektvary, vyrazim někam na průzkum a najednou mi něco hodí dispell a já se po nahrání ocitnu v očistci...Prasokralik wrote: jen tobě a jen v případě že ti rozptýlí nějaký z efektů alchymie
Zkoušel někdo pátrat po tom, co to způsobilo? A jaký byl výsledek?
Re: zahlcení a pád
Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Re: zahlcení a pád
Výborně. Díky za jesnou a stručnou odpověď. V poslední době mám pocit, že něž aby někdo něco řekl přímo, tak to radši 100x obchází.kucik wrote:Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
Re: zahlcení a pád
To je jdnoduchy...protože jen zasvěceni věděj a ostatni se jen domnivajidira_v_bubnu wrote:Výborně. Díky za jesnou a stručnou odpověď. V poslední době mám pocit, že něž aby někdo něco řekl přímo, tak to radši 100x obchází.kucik wrote:Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti