Nerozumim tomu. Takze exp za boj uz zase sou?
protoze ja mam furt 1 exp za jakoukoli potvoru
Postava: Hrogbuch Strup account: huhulak
ps. to stema obchodam me pride taky ujety /pouze muj nazor/
Neni nad srozumitelne vyjadreny nazor. My se vazne snazime ridit se pranim hracu, ale ja si z podobnych vykriku fakt moc nevezmu.huhulak wrote: ps. to stema obchodam me pride taky ujety /pouze muj nazor/
Neni to tim ze po 22 hodine vobchodnici chrapou ??huhulak wrote:Omlouvam se za spatne vyjadreni
Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.
Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.
musim nesouhlasit, uz me jednou zabili pavouciphotter wrote:hehe, nas zabíjej pořád tysamý potvory![]()
![]()
To s tema dvema hodinama odehranyma byl vtip... Ja vim, ze u toho Daanri napsal, ze to vtip neni, ale byl to vtip... urcite...huhulak wrote:Omlouvam se za spatne vyjadreni
Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.
Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.