Nerizumim tomu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Nerizumim tomu

Post by huhulak »

Rejty napsal :Postih zalozeny na pomeru xp cas X xp boj snizeny na minimum. Co sem koukal, tak je zadna soucasna postava nepociti. :wink:

Nerozumim tomu. Takze exp za boj uz zase sou?
protoze ja mam furt 1 exp za jakoukoli potvoru
Postava: Hrogbuch Strup account: huhulak

ps. to stema obchodam me pride taky ujety /pouze muj nazor/
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Nerizumim tomu

Post by OneHeart »

pokud zabíjíš stále stjné potvory, tak se nediv...
edit: tohle by se nějak mělo vyřešit v podtemnu, mi tam na výběr nemáme :)
Vaillardo Vran:
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Nerizumim tomu

Post by photter »

hehe, nas zabíjej pořád tysamý potvory :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nerizumim tomu

Post by kucik »

huhulak wrote: ps. to stema obchodam me pride taky ujety /pouze muj nazor/
Neni nad srozumitelne vyjadreny nazor. My se vazne snazime ridit se pranim hracu, ale ja si z podobnych vykriku fakt moc nevezmu.
Co je ujety? Ze se bezne neprodavaj artefakty? Ze se veci prodavaj jinak? Ze nektery sortiment nebude v nabidce porad? Ze ma prodavac divnou zasteru?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Nerizumim tomu

Post by huhulak »

Omlouvam se za spatne vyjadreni

Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.

Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Nerizumim tomu

Post by Daanri »

No a povedz mi prosimta kde v hre si to takto videl?

Ked je obchod zavrety tak preto ze je noc.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nerizumim tomu

Post by Lord_Berserk »

huhulak wrote:Omlouvam se za spatne vyjadreni

Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.

Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.
Neni to tim ze po 22 hodine vobchodnici chrapou ?? :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Nerizumim tomu

Post by Zyga »

OT:
photter wrote:hehe, nas zabíjej pořád tysamý potvory :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
musim nesouhlasit, uz me jednou zabili pavouci :D :D
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Nerizumim tomu

Post by huhulak »

Ve hre sem to nevidel cetl sem to na foru v topiku vo expech, proto sem napsal ze podkud to bylo mysleno jako vtip tak si toho co pisu nevsimejte.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Nerizumim tomu

Post by LDamian »

huhulak wrote:Omlouvam se za spatne vyjadreni

Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.

Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.
To s tema dvema hodinama odehranyma byl vtip... Ja vim, ze u toho Daanri napsal, ze to vtip neni, ale byl to vtip... urcite... :) - myslim to vazne, i kdyz u toho mam smajlik - byl to vtip... teda to co psal Daanri, ne to co pisu ja.. to je vazne... :wink: - stale je to vazne, i kdyz je u toho dalsi smajlik...

Ty zamcene dvere u vetesnika se opravovaly, vetsinou uz jsou v poradku.

Jinak upozornuji, ze ty dvere u vetesnika (minimalne) v Ivory stale nejak zlobi mam pocit.. od kdy do kdy by mel mit otevreno? Protoze ja obcas narazil na zamcene dvere u nej i v dobe, kdy by mel mit otevreno. Do chyb jsem nehlasil, nebot tim casem si nejsem jist - kazdopadne stacilo si odemknout a clovek mohl nakupovat a prodavat dle libosti... Jeste mne napada, zda nejdou zamknout hracem, se na to budu muset podivat potom.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Locked