Sice je to už trošku offtopic nicméně narazil jsem na zajímavé řešení, lze zrušit grafický efekt zbrani a to i zbrani s k6++ zraněním elementem. Možná by se to někomu líbilo.Daanri wrote:Neviem ci je vobec mozne dat prec efekt ohna (alebo ineho elementu) u zbrane, ktora ma zranenie elementom viac ako 1k4 alebo 1k6 - myslim, ze to aj toolset nastavuje napevno. Maximalne to ide aj v toolsete zamenit za iny efekt, co je zas nelogicke aby zbran s napr. ohnivym zranenim vyzerala ako zbran s elektrickym zranenim.
A to přidáním souboru iprp_visualfx.2da do modulu, do něj se připíše další řádek
7 **** 202, po otevření toolsetu se ve visual efektech objeví nová možnost "none" po jejím přidání na zbraň v toolsetu zbraň stále svítí, nicméně ve hře již ne. Bohužel to nelze nascriptovat přes čtení 2da do hry (aspon mně se to teda nepodařilo), protože pak vrací FALSE ( tedy vzhled kyseliny).