Turnaj v neděli 3.2.2008

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Plánujete se zúčastnit ohlášeného turnaje?

Poll ended at 00:34 06. Feb 2008

Ano, téměř určitě.
7
39%
Ještě nevím.
2
11%
Ne, nevychází mi to časově.
2
11%
Ne, nezajímá mne to.
1
6%
Ne, hraji nepřítele Karathy.
6
33%
 
Total votes: 18

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by LDamian »

Zahajovací kolo Karathského turnaje

Slyšte, slyšte.

Dne 19. 5. 1495 k.l. se koná zahajovací a zároveň zkušební kolo slavného turnaje Karathského. Celá událost se bude odehrávat v podzemní aréně ve Vojenské Akademii Brana Rozvážného v slovutném městě Karatha. Zváni jsou všichni – dámy i páni, urození i stavu prostého, bojovníci, paladinové, potulní mniši, kněží, lovci i mágové, všichni s výjimkou nepřátel Karathy. Přijďte se pobavit, utužit se v boji, přiučit se nové kousky i předvést vlastní umění.

Kdo přijde, již napůl zvítězil a kdo se bojí, nechť jde raději hnůj házet a obranu našeho království ať nechá na jiných.


//OOC:

Celá akce se bude konat v neděli 3.2.2008 po restartu v 18:00 – doufám, že to datum jsem přepočítal na Karathský čas správně, když ne, tak mne omluvte a dosaďte si datum jak má být. Celá akce se bude ve hře odehrávat pod patronací Daanriho – sláva mu! Viděl bych to pojaté spíše neformálně, zkušebně, takže to neberte zbytečně vážně, neřešte dopředu kdo má proti komu šanci a kdo ne a zda má cenu tam chodit a pokud vás podobné akce baví, prostě přijďte – klidně i na prvním levelu. Budeme se snažit stavět proti sobě v první řadě rovnocenné soupeře, takže je klidně možné, že i na prvním levelu pár soubojů vyhrajete. :) Ještě připomínám, že v aréně při smrti nepřicházíte o žádné expy.

Vítáni jsou i diváci, případní léčitelé a jakékoli další i nebojové funkce, které si vymyslíte. Třeba byl bych moc rád, kdyby tam dal někdo možnost sázek na vítěze jednotlivých bojů. Ale záleží na vás.

Pravidla turnaje:
1. Turnaj je otevřen pro veškeré rasy a povolání – s výjimkou ras Karathe nepřátelských.
2. Platí se klasické vstupné do arény – tedy tuším 100 zlatých.
3. Bojovat se bude 1 vs 1. Při nižším počtu účastníků každý s každým, při větším počtu vyřazovacím způsobem. Věřím, že při vyřazovacím způsobu to Daanri tzohlední tak, aby ti očividně slabší nastupovali zpočátku proti slabším a ti silnější proti silnějším.
4. Vítězit se bude podle stylu boje (každý s každým nebo vyřazovací) buďto na body nebo podle toho kdo nakonec zůstane nevyřazen. Za prohru je 0 bodů, za remízu 1 bod a za vítězství 2 body.
5. V průběhu celé akce se samozřejmě dodržuje RP alespoň v běžném rozsahu.

Průběh turnaje:
1. Účastníci se mohou přihlásit kdykoli od nynějšího data do zahájení turnaje. Je tedy možno přijít i na poslední chvíli před zahájením na turnaj, ale bylo by dobré, kdyby jste sem napsali, že plánujete přijít – ať máme představu, s kolika postavami počítat.
2. Mohou se používat libovolné zbraně, kouzla, vybavení, lektvary, svitky, dovednosti, taktiky.
3. Jezdecká zvířata, otroci, zmámená monstra a podobně jsou zakázána.
4. Soupeři se podle pokynů rozhodčího postaví na 10 kroků od sebe. Oba budou až do zahájení souboje bez jakýchkoli podpůrných kouzel, bez vyvolaných přítelíčků, summonů, nebudou se skrývat a budou ve své přirozené podobě... Souboj bude zahájen pokynem rozhodčího. Jakmile je souboj zahájen, je povoleno vše, kromě útoků vedených záměrně na diváky či rozhodčího a opuštění vymezeného prostoru.
5. Souboj končí „smrtí“ nebo vzdáním se jednoho ze soupeřů, případně kdykoli řekne rozhodčí. Automaticky také prohrává soupeř, který se nedostaví k boji. Rozhodčí vyhlašuje vítěze.
6. Pokaždé, když někdo z bojujících využije magii nebo své schopnosti aby se skryl druhému, začne odpočítávání – rozhodčí ho může provádět v duchu nebo nahlas, dle své úvahy. Pokud se skrytý neobjeví dříve, než rozhodčí napočítá do deseti, nebo po výzvě rozhodčího aby se objevil, prohrál.
7. V případě, že se ukryjí oba soupeři a neobjevují se, boj uvízne na mrtvém bodě a žádná ze stran nebude schopna po dobu pěti minut zvítězit nebo kdykoli když to rozhodčí oznámí, dochází k remíze.
8. Konečný verdikt vždy přísluší rozhodčímu a všichni jsou povinni ho respektovat.


Odměna:
Věřím, že nějaká bude. :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by LDamian »

Zároveň bych chtěl poprosit někoho s vhodnou postavou, zda by se toho v rp nechopil a na nástěnky ve hře (aspoň Karatha a Ivory) nerozvěsil zhruba tento text:


-----------------------------------------------------------------------------
Zahajovací kolo Karathského turnaje

Dne 19. 5. 1495 k.l. se koná zahajovací a zároveň zkušební kolo slavného turnaje Karathského. Celá událost se bude odehrávat v podzemní aréně ve Vojenské Akademii Brana Rozvážného v slovutném městě Karatha. Zváni jsou všichni.
//V neděli 3.2.2008 po restartu v 18:00. Podrobnosti jsou na fóru.

-----------------------------------------------------------------------------

Předem děkuji. :)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by Sorrow »

Je to vsechno bezva napad az teda na jeden bodik.Dal bych to bez moznosti leceni,proste na surovo aby tam potom nebyl jeden boj treba na dve hodiny.Nekdo kdo ma vice lektvaru ma vzdycky vetsi sanci na preziti.

Sorrow
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by Daanri »

Ak ziadna zo stran nebude schopna zvitazit do 5min a bude sa to pretahovat, dojde k remize. A ak niekto pouzije lektvary v jednom suboji, nebude uz mat dostatok na dalsi suboj. Samozrejme bude zakazane pocas turnaja odbiehat mimo areny a doplnovat zasoby. (radsej to pisem, bo verim, ze aj taky by sa nasli)
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by LDamian »

Sorrow wrote:Je to vsechno bezva napad az teda na jeden bodik.Dal bych to bez moznosti leceni,proste na surovo aby tam potom nebyl jeden boj treba na dve hodiny.Nekdo kdo ma vice lektvaru ma vzdycky vetsi sanci na preziti.

Sorrow
No pokud do toho ty prachy kvuli turnaji oba daji a budou to oba souperi, proti kterym to bude fungovat, tak si proste vybojuji remizu. Na remize neni nic spatneho.

Navic tohle kolo je tak nejak zkusebni. Aspon se ukaze, jak to bez omezeni (az na to skryti se souperi) funguje a budou podklady pro ruzna jina pravidla v dalsich turnajich.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by LDamian »

Sakra práce, nějak se ti nepřátelé Karathy množí... Karatha do toho!! HURÁ! :) :)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by Marvin »

Neni snad hezci predstava pohodoveho vecera pro trpaslika, nez zetnout par nafoukancu v arene, se sekerou v jedny ruce a pivem v druhe :twisted: .... Mannaz Dotian, trpaslik se urcite dostavi :wink:
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by LDamian »

Daanri by mel prijit tak v 18:30, takže to bychom tak měli oficiálně začínat a bylo by fajn, kdyby do té doby všichni stihli dolézt, dojít, doběhnout, doletět a tak... :) :wink:

Jinak videl jsem postavu Lorda Berserkra a zacinam mit strach... :mrgreen: :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by Aznar »

moje postavicka taky dorazi, tak se treste :twisted:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by LDamian »

//HAHA! Moc všem a Daanrimu zvlášť děkuji za turnaj. Bavil jsem se a vyloženě mi to zvedlo náladu. //

Organizátorem turnaje byl Velmistr Doran, který se také uvolil předat ceny a díky jehož řízení turnaj probíhal zdárně a zajímavě. Nakonec se utkalo sedm soutěžících a zvlášť ke konci se dostavilo i hojně diváků. Bojovalo se stylem každý s každým. Alespoň pro mně bylo mnoho soubojů docela překvapivých a dost jich bylo i hodně vyrovnaných. Všechny proběhly rychle, nenašel se tam žádný duel, který by se nějak protáhl, téměř mi to chybělo. :) :)

Vyhlášení vítězů prvního kola Karthského turnaje:

1. pan Gabriel, který zůstal neporažen a všechny soupeře elegantně porazil pomocí jakéhosi tajemného bojového umění.

2. mistr trpaslík Mannaz, obávaný a schopný válečník, který hodně vydrží a dokáže zasadit i velmi nepříjemnou ránu

3. Půlork Bu. No co k tomu říct, přeci nebudu chválit sám sebe. :) :) :wink: Mimochodem šeptá se o jakémsi soukromém zápasu mezi půlorkem a vítězem turnaje poté, co většina účastníků odešla... Bu prý odcházel s velmi spokojeným úsměvem. :mrgreen:

Zúčastnili se též (abecedně :wink: ):

paní Beatris, které vděčíme za to, že celá soutěž nebyla výhradně mužskou záležitostí.

Mistr trpaslík Moidrin, nadaný lukostřelec

pan Sigur, udatný válečník.

pan Terner se svým rychlým a nebezpečným stylem


Všem těmto i dalším zúčastněným, z nichž každý prokázal odvahu a schopnosti, velmi děkuji a těším se zase příště. :)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Turnaj v neděli 3.2.2008

Post by LDamian »

Jo a ještě něco! Nepřátelé Karathy, třeste se! :) :) :)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Locked