Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
No vidíš a mě ten seriál přišel o mnoho kvalitnější, než Spartacus. Seriál, film opravdu dost věcí nevysvětloval a tak trochu počítal s tím, že postavy už znáš.
Nelogičnosti mohou být, ale tak tragicky, jako jsi popsal ty výkony, bych to neviděla.. inu, zkus ten seriál, tam se dost vysvětlí i o té mlátící holce a i o všem ostatním..
Nelogičnosti mohou být, ale tak tragicky, jako jsi popsal ty výkony, bych to neviděla.. inu, zkus ten seriál, tam se dost vysvětlí i o té mlátící holce a i o všem ostatním..
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
http://www.csfd.cz/film/243168-zaslana-posta/
Tenhle film nemá chybu. Knihu jsem bouhžel nečetl, ale přesto v tom je Pratchetův rukopis vtisknutý jako nic jiného. Možná je i dobře, že jsem knihu neznal, připadal jsem si jako bych četl další z jeho knih, jen mi běžela na monitoru. Kdo se tenhle film odváží kritizovat, nechť zhyne strašlivou smrtí, jeho děti ať čeká doživotní smůla a jeho dopisy ať nikdy nedojdou.
Tenhle film nemá chybu. Knihu jsem bouhžel nečetl, ale přesto v tom je Pratchetův rukopis vtisknutý jako nic jiného. Možná je i dobře, že jsem knihu neznal, připadal jsem si jako bych četl další z jeho knih, jen mi běžela na monitoru. Kdo se tenhle film odváží kritizovat, nechť zhyne strašlivou smrtí, jeho děti ať čeká doživotní smůla a jeho dopisy ať nikdy nedojdou.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Moc dobré. A víš co? Zkus i divadlo. Teď jsem byla minulý týden na Stráže! Stráže!
Neuměla jsem si představit, jak můžou takovou knížku odehrát na divadelních prknech.. a musím říct, že naprosto dokonale. A když přinesli na scénu Erola, diváci šli z židlí:)) Doporučuju! Viděla jsem v divadle i Maškarádu a jednu hru s Čarodějkami, ale... proti tomuhle slabý odvar.
Snad jen, jak to tak bývá, patricij a Smrť nic moc a v druhé půlce se snažili zbytek děje obsáhnout až moc zhusta.
Neuměla jsem si představit, jak můžou takovou knížku odehrát na divadelních prknech.. a musím říct, že naprosto dokonale. A když přinesli na scénu Erola, diváci šli z židlí:)) Doporučuju! Viděla jsem v divadle i Maškarádu a jednu hru s Čarodějkami, ale... proti tomuhle slabý odvar.
Snad jen, jak to tak bývá, patricij a Smrť nic moc a v druhé půlce se snažili zbytek děje obsáhnout až moc zhusta.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Kde je hráli ti oni, cos viděla, prosím? Já jen, že v Divadle v Dlouhé, jež by bylo osobně Terrym prověřenou zárukou kvality, se do Stráží nepustili. Zároveň ale znám několik amatértyjátrů, které je zkouší. Takže na který zajít?Braenn wrote:Moc dobré. A víš co? Zkus i divadlo. Teď jsem byla minulý týden na Stráže! Stráže!
Jinak film Zaslaná pošta je vynikající, ohromně mi seděla výprava jako z 19. století. Ovšem rozhodně si nestěžuju ani na Barvu kouzel, skoro stejně zdařilou, stejně dvojdílnou, stejně jako na roztomilého Otce prasátek.
Mimochodem: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1093 ... tem/video/
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
V Příbrami, tu:
http://www.divadlopribram.eu/repertoar/straze-straze/
Leč pokud se nepletu, byl to hostující soubor.
Našla jsem to ti tady, v Pze, ale pochopitelně už skončili představení:
http://www.nepropasni.cz/salesianske-di ... 0-5490110/
.. a naprosto netuším, zda to je ten samý soubor. Myslím že až znovu začnou divadla hrát, uvidí se...
http://www.divadlopribram.eu/repertoar/straze-straze/
Leč pokud se nepletu, byl to hostující soubor.
Našla jsem to ti tady, v Pze, ale pochopitelně už skončili představení:
http://www.nepropasni.cz/salesianske-di ... 0-5490110/
.. a naprosto netuším, zda to je ten samý soubor. Myslím že až znovu začnou divadla hrát, uvidí se...
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ted jsem zkoukla Princ a pruďas ...a tedy, mohu doporučit každému znalci fantasy žánrů. Ten režisér snad hrál wow nebo nwn, protože to je naprosto přesná parodie:) Sice na můj vkus zbytečně plýtvají vulgarismy, ale teda sranda je...
) Hlavně minotaur, kterému nejdou odřezat rohy je dokonalý.
Na odlehčení výborné.
http://4tv.cz/komedie/princ-a-prudas-2011/ tady v horší kvalitě, ale vysoce koukatelné...
Na odlehčení výborné.
http://4tv.cz/komedie/princ-a-prudas-2011/ tady v horší kvalitě, ale vysoce koukatelné...
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Když jsme u toho, koukal jsem na dračí doupě. Mám z toho rozporuplné pocity. Film za moc nestál, ale když se na to dívám jako celek, přijde mi, že scénář někdo sepsal v neděli odpoledne přesně podle svého sobotního večerního sezení s přáteli na dvorku, kde hráli dračák.
Některé gagy a scénky, jako bych viděl tu samou scénu přesně sehranou třeba na thálii. Viz třeba sestřelení trpasličí helmy kuší, namísto likvidace postavy (ano občas je do očí bijící co se děje, jen aby PC neumřelo ale pobavilo se) nebo dialog:
"Tyjo ta je pěkná?"
"Co? Vždyť je to elfka, ty sou všechny stejný! Lepší je stokilová trpaslice a pořádně chlupatá aby bylo za co tahat!"
Některé gagy a scénky, jako bych viděl tu samou scénu přesně sehranou třeba na thálii. Viz třeba sestřelení trpasličí helmy kuší, namísto likvidace postavy (ano občas je do očí bijící co se děje, jen aby PC neumřelo ale pobavilo se) nebo dialog:
"Tyjo ta je pěkná?"
"Co? Vždyť je to elfka, ty sou všechny stejný! Lepší je stokilová trpaslice a pořádně chlupatá aby bylo za co tahat!"
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak teď sem viděl film u kterého sem se docela bavil 
"Drive Angry"
Jestli jdete po zbytečnym filmu kterej vám nedá žádnej novej názor a nic po vás nechce tak vřele doporučuju, mě to nadchlo.
Herecký obsazení parádní, příběh...slušnej průměr, efekty... řekněme ujdou. auta... tak to byla pecka, ženský... parádní, ale málo, násilí.. oba palce nahoru.
Ten film je brak u kterýho se budete bavit. Nemusíte nad ničim přemejšlet, nemusíte dumat proč tohle a tamto, protože to je uplně zbytečný. Votevřete si popkorn a pivo, sedněte si k tomu až se budete nudit a bavte se.
Vode mě má čtyři hvězdičky z pěti
Jednoduše je to prýma akčňák pro pobavení. Vážně mazec
Bahňáku ty na to nekoukej, ty bys zas určitě remcal.
Pro zájemce:
http://vidstream.us/video/W1GY88RWSOX7/Drive-Angry-
(Bohužel je to tady s českym dabingem, ale tak pro ty kerejm se nechce sosat proč ne.)
"Drive Angry"
Jestli jdete po zbytečnym filmu kterej vám nedá žádnej novej názor a nic po vás nechce tak vřele doporučuju, mě to nadchlo.
Herecký obsazení parádní, příběh...slušnej průměr, efekty... řekněme ujdou. auta... tak to byla pecka, ženský... parádní, ale málo, násilí.. oba palce nahoru.
Ten film je brak u kterýho se budete bavit. Nemusíte nad ničim přemejšlet, nemusíte dumat proč tohle a tamto, protože to je uplně zbytečný. Votevřete si popkorn a pivo, sedněte si k tomu až se budete nudit a bavte se.
Vode mě má čtyři hvězdičky z pěti
Jednoduše je to prýma akčňák pro pobavení. Vážně mazec
Bahňáku ty na to nekoukej, ty bys zas určitě remcal.
Pro zájemce:
http://vidstream.us/video/W1GY88RWSOX7/Drive-Angry-
(Bohužel je to tady s českym dabingem, ale tak pro ty kerejm se nechce sosat proč ne.)
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
"Games for Thrones"
http://serialy.kinotip.cz/online-serial ... f-thrones/
Koukam ze vsichni stahujete, ja se radsi podivam online
http://serialy.kinotip.cz/online-serial ... f-thrones/
Koukam ze vsichni stahujete, ja se radsi podivam online
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Game of ThronesHafen wrote:"Games for Thrones"
http://serialy.kinotip.cz/online-serial ... f-thrones/
Koukam ze vsichni stahujete, ja se radsi podivam online
Ale výběr schvaluji a doporučuji knižní předlohu
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jsem Spartakovi dala šanci a kupodivu se to postupně zlepšilo až na koukatelné minimum.
A světe div se, další "předsérie" v podobě Bohů arény se mi líbila o dost víc - to už vážně připomínalo i ten Řím! Víc intrik, méně sexu (nic proti sexu:), zajímavé střety charakterů. Snad jen ten konec byl takový "napasujeme to na Spartaka za každou cenu".
Škoda že se autoři víc nedrží stylu, kdy vymyslí vlastní hrdiny, místo aby prznili historii. Nebo víc netočí fantasy jako GoT.
A světe div se, další "předsérie" v podobě Bohů arény se mi líbila o dost víc - to už vážně připomínalo i ten Řím! Víc intrik, méně sexu (nic proti sexu:), zajímavé střety charakterů. Snad jen ten konec byl takový "napasujeme to na Spartaka za každou cenu".
Škoda že se autoři víc nedrží stylu, kdy vymyslí vlastní hrdiny, místo aby prznili historii. Nebo víc netočí fantasy jako GoT.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Jestli nekdo vi o druhovalecnem filmu tocenem z nemecke strany tak prosim aby dal vedet. Tedy krome Die Brucke, Stalingrad. Ne ze bych mel neco proti valecnym filmum, ale kdyz uz clovek hraje wargaming zjistuje ze nejen jemu uz vadi videt nemce jen jako nemotorne vojacky v nalestenych holinkach, co se zmatene motaji kolem a umiraji po desitkach 
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Jednotka 08/15, Žraloci a malé ryby (mam i knizne), Max Manus, Amen... Toho je spousta.
Kdyz nechces nacisty umirajici po stovkach v nalestenejch holinkach, nekoukej na Indiana Jonese.
Kdyz nechces nacisty umirajici po stovkach v nalestenejch holinkach, nekoukej na Indiana Jonese.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Na 4. díl může, tam sou sovětikucik wrote:Jednotka 08/15, Žraloci a malé ryby (mam i knizne), Max Manus, Amen... Toho je spousta.
Kdyz nechces nacisty umirajici po stovkach v nalestenejch holinkach, nekoukej na Indiana Jonese.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Bratrstvo neohrozenych, Zachrante vojina Rayena, vetsina starsich filmu z sedesatych let...nejen indiana jones.kucik wrote:Jednotka 08/15, Žraloci a malé ryby (mam i knizne), Max Manus, Amen... Toho je spousta.
Kdyz nechces nacisty umirajici po stovkach v nalestenejch holinkach, nekoukej na Indiana Jonese.
Dik za tipy projdu si je v googlu a kdyztak poshanim.
Zapomnel jsem na nekolik filmu o Ardenach. Nejvic me zklamal "Prezili jsme Ardeny".