Lesní elf

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Lesní elf

Post by Krata »

tak samozřejmě, já si dovedu představit i elfa bojovníka s longswordem. Ostatně dlouhej meč je mimo jiné taky elfská zbraň. Ale když už je tu jednou napsaný, že lesního elfa těžko potkáš bez jeho luku, tak je demence dát mu melee skill, jestli mi stale nekdo nerozumí

ale ja nepochybuju o tom, ze je kryt fajn...ja pochybuju nad logikou tohodle bonusu. Pokud je to proto, ze je elf obratnej, tak by byly prihodnejsi skilly hide, silent move, tumble, pokud by to bylo proto, ze je to lesni elf tak treba AE, nebo proto ze ma velky usi tak listen. Nebo proto ze jsou dlouhovekky tak znalosti

samozrejme ze muzou mit i jiny talenty, ale kdyz uz se tu nastavuje nejakej bonus, tak by mi prislo logicky nastavit tam ten nejvhodnejsi a nejprirozenejsi. Kdyz se rekne lesni elf, tak si proste nepredstavim elfa kterej stojí uprostred lesa a vykrejvá mečem útoky nepratel... Nerikam ze to neni mozny



Jo ty si to možná přímo neřek ale pořád to naznačuješ, jednoduše má bonus krytu. Prostě se lesní elf umí trochu lépe krýt protože je obratnej a rychlej, sice bojuje s lukem ale umí to i s mečem když to je elfská zbran
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Lesní elf

Post by jiromir »

no to je jedno...stejne je to porad dokola...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Lesní elf

Post by photter »

omg, co furt brecite ?
tak si to nedávejte, když je to taková tragédie
ja bych subrasám všecky bonusy sebral, dal bych jenom postihy, pak by se vidělo, kdo to opravdu hrát CHCE a kdo jenom hledá vejhody

nevidim tu jedinýho drowskyho fajtra brečet, ža je mu +2 int a +2 cha nahovno a přesto všichni trpí pod ICL 2 a ty tu dokážes celý tejdny prudit s takovou s prominutím krávovinou
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Lesní elf

Post by jiromir »

photter wrote:omg, co furt brecite ?
tak si to nedávejte, když je to taková tragédie
ja bych subrasám všecky bonusy sebral, dal bych jenom postihy, pak by se vidělo, kdo to opravdu hrát CHCE a kdo jenom hledá vejhody

nevidim tu jedinýho drowskyho fajtra brečet, ža je mu +2 int a +2 cha nahovno a přesto všichni trpí pod ICL 2 a ty tu dokážes celý tejdny prudit s takovou s prominutím krávovinou
ale tak si precti, co sem psal... Fakt bych pochopil a ani trosku by mi navadilo, kdyby zakladni rasa zadnej bonus nemela. Kdybych hral postuvu kvuli bonusum, tak si nebudu brat lesniho elfa. Ver tomu ze ne. Ja tu prskam, protoze mi tenhle bonus prijde "aby se nereklo, tak mu dame treba do krytu". Min by mi vadilo, kdyby mela bonus ve znalostech treba za dlouhovekost. A znalosti mi jsou, na rozdil od krytu, fakt k prdu. Ja sebou melee zbrane taham a pouzivam je... Kdyz zadnej bonus nebude, tak se z toho ani trochu neposeru.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Lesní elf

Post by Daanri »

Nazor k danej veci bol vyjadreny, ten bonus ku krytu ma preto, ze sa dokaze aj dobre kryt a branit. Viac k tomu nie je co dodat. Dalsie zbytocne hadky su naozaj o nicom, a poprosim dodrzujte slusne vyjadrovanie.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Locked