Vy jste kluci normální šovinistická prasata:) Slečna je zábavná, pohledná, chytrá, vtipná a jediný, co vám utkví v paměti jsou KOZY a ještě ne že je to její přednost, je to přednost Kucikova?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž". Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni. Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Hlavne si, blbouni, nechte ty obdivny pohledy. Kdo s ni ma pak vydrzet?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
kucik wrote:Hlavne si, blbouni, nechte ty obdivny pohledy. Kdo s ni ma pak vydrzet?
Pha, já se slečně Kristýnce díval jako správný paladin pouze do očí (dobře, dobře, byly i výjimky), se vší galantností. A vydržet s ní máš ty... aspoň to je moje doporučení! ))
Tss, náhodou žlutá limonáda byla fajn, neboť jsem díky ní mohl řídit domů a v 5 ráno vstávat do práce.
A přece by jste do mladistvých drowů nelili pívo?
No pokud vim urlaen je už dávno nad hranicí a ten zbytek taky nák tak... neb to byli zas jiný drowáci? Se tu lidi střídaj jak u běžícího pásu ve fabrice...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?" Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine." Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!" Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!" Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim." Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž". Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni. Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Někdy bych ten sraz přesunul na pátek ať taky mužu chlastat až do bludnýho rána... Prašule byli tentokrát problém to jo.. nejen tentokrát hehe, ale nějak bych se vo to měl postarat. Nečekal sem že tam zustanu tak dlouho
Každopádně opět děkuji za učast.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Bahnak wrote:Tss, náhodou žlutá limonáda byla fajn, neboť jsem díky ní mohl řídit domů a v 5 ráno vstávat do práce.
A přece by jste do mladistvých drowů nelili pívo?
Jeden řídí, druhej abstinent a já co od konce října minulýho roku nepil kvůli mononukleoze musim pomalu
To vysvětluje proč ty paladini pak padaj v těch bitvách, jsou věčně nachcaný, koukaj jen do "očí" a neumí pořádně držet meč To vás pak slupnem jak malinu
Tvůrce a ničitel
------- Neaktivní
------- .: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
osobně bych spíš navrhla něco jiného než hospodu, když jde o víkend. Výlet, kupříkladu, s hezkým počasím klidně pod širákem.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž". Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni. Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.