Vířivý útok

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vířivý útok

Post by Prasokralik »

Já nekřičím, já se normálně ptám.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vířivý útok

Post by Bahnak »

Prasokralik wrote:tenkrát bugoval, nebuguje, bugoval s jistotou...

Můžeš být prosím konkrétní? Rád bych věděl co dělal. Vyjma známého bugu, který dělá jednu sepcifickou věc, za jedné specifické podmínky. A to lock charu. Já tvrdím že žádné jiné bugy nemá.
Ano, šlo o zmíněný LOCK.
Co víc konkrétního chceš?
Tenkrát bugoval... ANO, LOCKoval
...nebuguje... NE, nyní již tento problém nenastává
...bugoval s jistotou. ANO, před rokem kdo zapl vířivák prostě skončil v LOCKu, jinými slovy kdo použil vířivák v boji následně obvykle umřel, neboť ho potvora vesele uklovala.
Ještě nějaký výborný poznatek k tomu jak dokonalý byl před úpravou?

Mimojiné dodnes děkuji KUCIKovi za jeho úpravu, díky které se stal feat vířivý útok použitelný.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vířivý útok

Post by Prasokralik »

Jinými slovy říkáš, když buguje ve prospěch hráče, je to lepší, než v jeho neprospěch? Že se s ním dá běhat je v pořádku? Že ho lze používat pod vlviem crowd control věcí je v pořádku? Tomu říkáš "nebuguje"? Dál to neřeším. Jen mi nevyprávějte pohádky o tom jak "byl strašně špatný" když to není pravda. Jak říkám používal jsem ho i v době kdy to neošetřoval ani 1.69 patch a nikdy, NIKDY, se mi char neLOCKnul.

ps: Zajímavé, že říct něco, co se vám nelíbí, je jako rýpnout do vosího hnízda. Místo argumentů žihadla ;)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vířivý útok

Post by Bahnak »

Když tě nezajímají fakta, ale pouze tvůj vlastní názor který nevychází z praktické zkušenosti tak ti nemohu Prasokrálíku pomoci.
Já tady v té době WM hrál a vycházím z toho co mi prošlo rukama, necucám si moudra z prstu. Nemám na to náladu a ani povahu.
Když si přečteš tento TOPIC celý a projedeš si vlákna o vířiváku v koši, snad pochopíš.

Nic neříkám žádnými jinými slovy, o ničem takovém co píšeš jsem nemluvil, reaguji pouze na text který jsi psal.
BUGování ve prospěch či neprospěch hráče? Netuším o čem je řeč.

Mě vedení vířivého útoku vždy zastaví na místě ať běžím, jdu a nebo sedím na zadku. O žádném vířiváku za běhu nevím.

Ano, nelíbí se mi když někdo před chvílí řekne že tady v té době nebyl a pak tvrdí že fungoval výborně, to je rýpnutí do vosího hnízda.
Bohužel vosím hnízdem je tvá umíněnost a vlastní "zkušenosti", které vyvracejí všechny ostatní názory že před rokem vířivák odklepnout znamenalo smrt.

Je pozdě, jdu spát, nemám čas a ani chuť vést diskuzi s někým kdo nechce diskutovat ale pouze hájit svou vlastní verzi aniž by se pokusil zjistit cokoliv o dané problematice.

Věta: "Místo argumentů žihadla" mě popravdě pobavila. To mám za to že se snažím vysvětlit něco někomu kdo nemá chuť naslouchat.
Že já vůbec se snažím pomáhat...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Vířivý útok

Post by Theogil I »

Bahnak wrote:Když tě nezajímají fakta, ale pouze tvůj vlastní názor který nevychází z praktické zkušenosti tak ti nemohu Prasokrálíku pomoci.
Já tady v té době WM hrál a vycházím z toho co mi prošlo rukama, necucám si moudra z prstu. Nemám na to náladu a ani povahu.
Když si přečteš tento TOPIC celý a projedeš si vlákna o vířiváku v koši, snad pochopíš.

Nic neříkám žádnými jinými slovy, o ničem takovém co píšeš jsem nemluvil, reaguji pouze na text který jsi psal.
BUGování ve prospěch či neprospěch hráče? Netuším o čem je řeč.

Mě vedení vířivého útoku vždy zastaví na místě ať běžím, jdu a nebo sedím na zadku. O žádném vířiváku za běhu nevím.

Ano, nelíbí se mi když někdo před chvílí řekne že tady v té době nebyl a pak tvrdí že fungoval výborně, to je rýpnutí do vosího hnízda.
Bohužel vosím hnízdem je tvá umíněnost a vlastní "zkušenosti", které vyvracejí všechny ostatní názory že před rokem vířivák odklepnout znamenalo smrt.

Je pozdě, jdu spát, nemám čas a ani chuť vést diskuzi s někým kdo nechce diskutovat ale pouze hájit svou vlastní verzi aniž by se pokusil zjistit cokoliv o dané problematice.

Věta: "Místo argumentů žihadla" mě popravdě pobavila. To mám za to že se snažím vysvětlit něco někomu kdo nemá chuť naslouchat.
Že já vůbec se snažím pomáhat...
Půjdeme s Korem, Kor nás ochrání.
.
.
.
.
Chraňte Kora zase stojí jak zcepenělej mezi rudejma štírama. :wall: :lol:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Vířivý útok

Post by Hafen »

Jo a taky se BA nesnizuje, proti vsem se pouziva zakladni, je dobry to pouzit napr. v kombinanci s expertise nebot na nizsi urovni postavy je pak base bonus vyssi jak ten s postihem :roll: .

"If whirlwind attack is used against exactly three targets, the attacker will lock up, becoming unable to attack or perform actions. This bug only occurs when the game (server in multiplayer) is running under Linux or the Mac operating system. (It had been a bug under Windows as well, but was fixed for that operating system.)"

Tady k tomu locknuti postavy.

Jinak, nechapu kde to Prasokralik hral, ale ja si to hezky testil v modulu pro testovani postav, a virivak jak funguje v normalnim nwn je totalne nepouzitelny, kdyz postava udela virivak tak obvykle dostane tech 4-5 utoku jen proto aby si svihla proti par oponentum okolo :wall: a jak je vidno mr Prasokralik vubec neresi ze behem te doby nez se ten virivak vubec v zakladnim nwn udela muze i krasne umrit. Dost pochybuju ze by hral virivak v tomto nastaveni jinak by tak blbe nekecal. Krome toho na tento feat si hrac musi vzit tri dalsi featy a jeste mit staty (inteligenci?) na urcite urovni tak si mensi boost zaslouzi.


A, imho, pouziti virivaku pod kouzlem zmateni a zmameni je plne ic, u obou kouzel muze byt postava tak zmatena ze proste udela co umi nejlip, seka po vsem v blizkosti :biggrin:. V BG zmateni zpusobovalo utok na nejblizsi osobu okolo, a na jednom servru kolegyne zapomnela svitky a pak musela pred mym WM s obourucakem utikat kdyz byl pod vlivem zmateni pres celej dung :wall: tak netusim proc by pod vlivem zmateni nemohl hrac macknout onen cerveny cudlik :biggrin:

Edit: 4-5 utoku od JEDNOHO soupere a proti jednomu souperi to jaksi nema smysl ze :mrgreen:
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vířivý útok

Post by Prasokralik »

Hafen wrote: Jinak, nechapu kde to Prasokralik hral, ale ja si to hezky testil v modulu pro testovani postav, a virivak jak funguje v normalnim nwn je totalne nepouzitelny, kdyz postava udela virivak tak obvykle dostane tech 4-5 utoku jen proto aby si svihla proti par oponentum okolo :wall: a jak je vidno mr Prasokralik vubec neresi ze behem te doby nez se ten virivak vubec v zakladnim nwn udela muze i krasne umrit. Dost pochybuju ze by hral virivak v tomto nastaveni jinak by tak blbe nekecal. Krome toho na tento feat si hrac musi vzit tri dalsi featy a jeste mit staty (inteligenci?) na urcite urovni tak si mensi boost zaslouzi.
Já hrál bojovníky a používal s nima vířiváky v době, kdy ty jsi ani nevěděl, že nwn existuje. Takže si mě vůbec neber do chlebárny, to může možná tak Bahnak a jemu podobní, kteří NWN rozumí víc než "udělal jsem si na test serveru..." což značí jen to, žes viděl jak vířivák bez thalijské upravy funguje naprosto prvně.

Víš uplný kulový o tom co se děje s postavou, když v základním NWN provádí vířivák. Provede se samozřejmě další kolo, ale fakt, že nevíš kdy ho máš spustit, aby jsi neztratil utoky z aktuálního kola svědčí o tom, že prd rozumíš mechanice boje.

Tvrzení, že bojovník je bezbranný než provede vířivák opět dokazuje, že rozumíš kravské lejno tomu, kdy postava je a není ve flatu a proč proti přesile je právě vířivák ideální věc k používání.

Pochybuj si o čem chceš, libovolnou tvou postavu rozsekám jen vířivákem v libovolné areně na libovolném serveru. A pokud si myslíš že ne, můžeme to vyzkoušet.

Až budeš vůbec rozumět tomu, jak fungují v nwn kola, jak se rozděluje flurry utoků během kola, jaký je rozdíl mezi tím stát v bojovém střehu a stát ve flatu, pak si vůbec dovoluj blbě kecat o tom, že já blbě kecám.

maucta
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Vířivý útok

Post by tao kan »

Sakra chtěl jsem něco postnout ale radši se na to vyprdnu, WM jsem hral pouze 7 let :-D.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Vířivý útok

Post by Theogil I »

tao kan wrote:Sakra chtěl jsem něco postnout ale radši se na to vyprdnu, WM jsem hral pouze 7 let :-D.
žádný 20/7/3 nám nebude diktovat ... Tanur, Tanur, Tanur :lol:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Vířivý útok

Post by Derken- »

To je Gozeruv podpis ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Vířivý útok

Post by Theogil I »

Derken- wrote:To je Gozeruv podpis ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Myslím si že jo, ale už si prdlaj pamatuju.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Vířivý útok

Post by Hafen »

Prasokralik wrote:
Já hrál bojovníky a používal s nima vířiváky v době, kdy ty jsi ani nevěděl, že nwn existuje.

maucta
Ja si koupil svoji originalku v predprodeji tak tu netrep nesmysly :biggrin:

Edit: a staci rict kam lognout, jsem zvedav jak me sundas JEN tim virivakem :roll:
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Vířivý útok

Post by de Aers »

Prasokraliku ser na ně :) zbytečná diskuze tady :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Vířivý útok

Post by Absinthorix »

Hafen wrote: "If whirlwind attack is used against exactly three targets, the attacker will lock up, becoming unable to attack or perform actions. This bug only occurs when the game (server in multiplayer) is running under Linux or the Mac operating system. (It had been a bug under Windows as well, but was fixed for that operating system.)"
Z domova hraju na linuxu a zaseklo se mi to dneska presne na dvou skretech :wink:

na koleich mam W7 a zasekava se to nahodne, nezavisle na poctu protivniku a pouziti, je to obcas zaklete no
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
GeForce
Obyvatel
Posts: 148
Joined: 19:32 04. Dec 2009

Re: Vířivý útok

Post by GeForce »

Absinthorix wrote:
Hafen wrote: "If whirlwind attack is used against exactly three targets, the attacker will lock up, becoming unable to attack or perform actions. This bug only occurs when the game (server in multiplayer) is running under Linux or the Mac operating system. (It had been a bug under Windows as well, but was fixed for that operating system.)"
Z domova hraju na linuxu a zaseklo se mi to dneska presne na dvou skretech :wink:

na koleich mam W7 a zasekava se to nahodne, nezavisle na poctu protivniku a pouziti, je to obcas zaklete no
To už je jen o tom vědět jak to používat

Prasokralik wrote:...
nebudte na sebe zlý ne? :)
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Locked