Spell resistance u Drowa

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by Hafen »

Osobně to vnímám tak, že většinu věcí, co je na webu, můžou psotavy nějakým způsobem a v nějaké formě zjistit (například po nějaké době strávené v knihovně se dovím o tom, že v podtemnu žijí ty a ty rasy, i přesto, že tam ta kniha systémově není; podobně s odolností na magii - zjistím, že nějakou mají, ale nezjistím jakou atp.)
Oh boze, ze bych vyuzil svoji lehce nadprumernou inteligenci postavy a naucil ji vsechno "verejne" zname z webu :biggrin: jen aby dm byla stejne chapava :roll: :roll:
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by G-ladiator »

Hafen wrote:
Osobně to vnímám tak, že většinu věcí, co je na webu, můžou psotavy nějakým způsobem a v nějaké formě zjistit (například po nějaké době strávené v knihovně se dovím o tom, že v podtemnu žijí ty a ty rasy, i přesto, že tam ta kniha systémově není; podobně s odolností na magii - zjistím, že nějakou mají, ale nezjistím jakou atp.)
Oh boze, ze bych vyuzil svoji lehce nadprumernou inteligenci postavy a naucil ji vsechno "verejne" zname z webu :biggrin: jen aby dm byla stejne chapava :roll: :roll:
1. většina se nerovná všechno
2. průměrně inteligentní postava je schopná se toho naučit docela dost
3. nějaká forma se nerovná přesná informace; srovnej "V Podtemnu žijou drowové v docela velkým městě a mají spoustu otroků a silnou armádu" x " V Podtemnu žije 25356 drowů, ve městě Charxassu, z toho 5% jsou čarodějové, dalších 5% kněžky, 50% vojáků a zbytek jsou obyčejní chudáci, co se starají o chod města. Mají taky třikrát víc otroků, než kolik jich samotných je, ale jsou příliš slabí a nevybavení pro boj, takže jakákoliv vzpoura je velmi rychle potlačena."

Už chápeš, co jsem tím chtěl říct?
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by Hafen »

A kdo urci tu "miru vetsiny"? :biggrin:
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by G-ladiator »

Hafen wrote:A kdo urci tu "miru vetsiny"? :biggrin:
Zdravý rozum
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by kucik »

.,,se odstěhoval do Humpolce
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by G-ladiator »

Taky mám občas ten pocit.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by Hafen »

Napisu to sem aby nebyl dalsi topic.

Kdyz jsem videl debaty nad tim jak vlastne funguje SR u drowa, tak jak je to s tmou?

website rika ze "seslání temnoty (trvání kolo/lv)"

predmet pro aktivaci seslani rika ze: "use darkness (3)..."

Praxe: trva to cca 24 vterin tzn 4 kola. Moje uroven je 13. I kdyz odectu 4-5 urovni (je potreba urcity lvl) porad mi to podle websity vychazi na nejakych 8 kol. Coz tedy rozhodne neodpovida. Zaroven to trva dyl (o kolo) nez kdyby to byly ty tri urovne kouzla v popisu ve hre.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by kucik »

Jelikoz je to na predmetu, je spellcaster level fixni. V tomto pripade 3. Jinak trvani kouzla nebylo upravovano, takze skutecne kolo za level.
Mozna se case zrusi predmet a postava to proste dostane jako feat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by Hafen »

Joo prosim feat nejlepe zitra :oops:
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Spell resistance u Drowa

Post by Derken- »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Locked